Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZEGAREK KLUBOWY 2012 VINTAGE Diver SQUALE ANKIETA, GŁOSUJEMY!!!

ZEGAREK KLUBOWY 2012 VINTAGE Diver SQUALE ANKIETA  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W tej ankiecie deklarujemy swoją wstępną chęć zakupu Zegarka o poniższej specyfikacji:

 

Vintage DIVER SQUALE 500m SWISS MADE

 

Zegarek będzie dostępny na gumie, oraz prawdopodobnie meshu

 


  •  
  • Zegarek w 100% wyprodukowany w Szwajcarii.
  • Marka z wieloletnią historią...szczególnie aktywna w latach 60-70.
  • Mechanizm ETA 2824-2
  • Wodoszczelność 500m
  • Koronka zakręcana
  • Szkło grube szafirowe
  • Indeksy srebrne lustrzane nakładane + kwadraciki z luminovy
  • Bezel obrotowy kolor na zamówienie
  • tarcza lakierowana kolor na zamówienie
  • Dekiel grawer laserowy według projektu Klubowiczów
  • Szerokość koperty 42mm liczone bez koronki ( która z resztą praktycznie nie wystaje :) )
  • Koperta stal szlachetna nierdzewna, mocno wyprofilowane uszy, koronka umieszczona w miejscu które zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

 

Przybliżona cena zegarka będzie wynosić 2600 PLN brutto ( zależne od kursu walut w dniu dokonywania wplat). Możliwość wystawienia faktur VAT.

W razie powodzenia projektu i uzbierania wymaganej liczby minimum 30 osób chętnych...zegarek będzie zaliczkowany kwotą ok 30% ceny zegarka przed rozpoczęciem produkcji.

 

ANKIETA DOTYCZĄCA WYBORU WERSJI KOLORYSTYCZNEJ DOSTĘPNA JEST POD PONIŻSZYM LINKIEM.

PRZED ZAGŁOSOWANIEM PROSZĘ DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ ZAWARTĄ W 1wszym POŚCIE:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/75640-oficjalny-zegarek-klubowy-2012-vintage-diver-squale-ankieta-wybor-kolorystyki/

 

Tak wygląda bazowa koperta ( patrzymy tylko na kopertę :) Nie oceniamy tarczy, wskazówek i bezela bo te będą inne :) )

 

168940d1288016668-im-haifischbecken-squale-1521-026-a-50atmos-stainless-steel-squale_steel_3.jpg

 

168942d1288016668-im-haifischbecken-squale-1521-026-a-50atmos-stainless-steel-squale_steel_5.jpg

 

169233d1288083805-im-haifischbecken-squale-1521-026-a-50atmos-stainless-steel-squale_colt.jpg

 

RSide2.jpg

 

Nakładane indeksy będą wyglądać tak:

 

414642d1335715025-eure-schoensten-uhren-fotos-squale-2002-klein-4.jpg

 

Czyli zegarek tj. tarcza + koperta bedzie wyglądał tak jak poniżej :) Podziękowania dla vcore za tą wizualkę :

yQN3v.jpg

 

Proponowane ( możliwe) projekty kolorystyczne:

 

iNyHN.png

 

tRlDd.png

 

rykLr.png

 

9AoIJ.png

 

 

Stara reklama Squale :)

 

177.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A jakieś fotki to będą, czy sami mamy szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wygladala tarcza? Tzn czy bedzie bogatsza od stockowej drukowanej wersji? Przyjemnie byloby zobaczyc nakladane indeksy jak w modelu 2002 :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fotek ale głosy już są.

Jasnowidze? :rolleyes:

 

Edit

Są fotki, nawet fajny :)

Pomyślę...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wygladala tarcza? Tzn czy bedzie bogatsza od stockowej drukowanej wersji? Przyjemnie byloby zobaczyc nakladane indeksy jak w modelu 2002 :)

 

Będą nakładane indeksy :)

Zaktualizowałem pierwszy post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

1. Koperta tylko polerowana, czy jest możliwość szczotkowanej?

2. Na zdjęciu z nakładanymi indeksami jest dodatkowo srebrny pierścień, którego nie ma na zdjęciach tego czarnego. To będzie, czy nie musi być? No i inna koperta też tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Koperta tylko polerowana, czy jest możliwość szczotkowanej?

2. Na zdjęciu z nakładanymi indeksami jest dodatkowo srebrny pierścień, którego nie ma na zdjęciach tego czarnego. To będzie, czy nie musi być? No i inna koperta też tam jest.

 

1. Tylko połysk ( tak było w wersji z lat 70tych )

2. Ze zdjecia zegarka z nakładanymi indeksami nalezy brac pod uwage tylko samą tarczę ktora zostanie przeniesiona do naszej klubowej koperty...pierscien o ktorym piszesz jest czescią koperty tego innego modelu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy proszę potwierdzać wpisem w temacie.

Wybieram opcję zakupu pod warunkiem pasującej kolorystyki. Najbardziej pasuje mi biała tarcza z niebieskim bezelem ale jestem skłonny do wielu ustępstw ;)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za zegarkiem, który łączy cechy Glycine klubowego i forumowego Stenka. Chciałbym coś innego niż kolorowy diver.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy proszę potwierdzać wpisem w temacie.

Wybieram opcję zakupu pod warunkiem pasującej kolorystyki. Najbardziej pasuje mi biała tarcza z niebieskim bezelem ale jestem skłonny do wielu ustępstw ;)

 

No to ja tak właśnie potwierdzam mój głos. Najbardziej pasuje mi biała tarcza z niebieskim bezelem, ale jestem skłonny do wielu ustępstw ;);) np. czerwona tarcza z czarnym bezelem lub czarną kopertą


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się zdeklarowałem niby na każdego, ale jak mi się "demokratyczny" zegarek nie spodoba, to odpadnę...

 

 

EDIT. po przeczytaniu w innym wątku uaktualnienia ceny zaczynam się wahać i zmieniłem głos na bramkę numer trzy, ale należy mój głos traktować jako "zobaczymy jak będzie i prócz wyglądu zegarka, to cena będzie kluczowa"...

cena MINIMUM 2600 jest mało zachęcająca niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się zdeklarowałem niby na każdego, ale jak mi się "demokratyczny" zegarek nie spodoba, to odpadnę...

 

jasne..rozumiem Twój głos...generalnie na pełne TAK niech głosują Ci którym podoba sie większość propozycji kolorystycznych.

 

Dodalem kolejne rendery przygotowane przez ''Lume'' :) Głowa mnie juz rozbolała...chciałbym je wszystkie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak bedzie wygladal :) wstepnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZALEŻY OD WYBRANEJ KOLORYSTYKI

 

Generalnie jesli bedzie zachowany klimat vintage to chetnie sie pisze. Jesli jednak demokracja wybierze cos "oczoj3@*ego" to raczej wtedy odpadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podchodzi mi czerwona lub niebieska tarcza oraz wersja szara tarcza plus pomaranczowy bezel . Jesli wiekszośc będzie za bielą to raczej odpadam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja także - zależy od ostatecznego wyglądu.

I jeszcze jedno - przy 30% zaliczce chciałbym jakiegoś zabezpieczenia na wypadek nie dotrzymania terminu przez producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja także - zależy od ostatecznego wyglądu.

I jeszcze jedno - przy 30% zaliczce chciałbym jakiegoś zabezpieczenia na wypadek nie dotrzymania terminu przez producenta.

 

Pomyślimy...

 

Ale nie grozi nam taka historia jak ze Steinhart o to możecie być spokojni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zawęzic liczbę projektów do powiedzmy 5 i głosować . Super ten projekt od Lume - czerwona tarcza i stalowy bezel . Raczej nie wchodze w zegarek w kapitańskich barwach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zawęzic liczbę projektów do powiedzmy 5 i głosować . Super ten projekt od Lume czerwona tarcza i stalowy bezel .

 

Odnośnie kolorystyki będzie osobna ankieta...za parę dni. Na razie sondujemy ogólne zainteresowanie zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beze mnie, niestety.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zagłosuję, mimo, że sporo napisałem się w wątku głównym 2012

ponieważ brakuje mi 4 kropki - kupię jeżeli możliwości finansowe pozwolą

dwie w ankiecie są zobowiązujące i trochę wymuszające

 

wiem, że mierzę swoją miarką:

ale kupuje aquariusa - więc:

squele musi mnie urzec czymś więcej i zaoferować coś więcej

żeby aquariusa sprzedać

jeszcze na głowę nie upadłem, żeby inwestować w zegarki z tego samego worka

na chwilę obecną nie widzę przewagi squele nad aquarius

 

oczywiście na mnie Świat się nie kończy - listy rezerwowe do aquariusa się wydłużają więc pewnie Marcinie zyskasz kilku zawodników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tym AR? Będzie czy nie?


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tym AR? Będzie czy nie?

 

W standardzie nie ma. Może jako opcja...ale nie ejst to kwestia zasadnicza...to sa szczegóły ktore w pozniejszym czasie beda dopracowywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.