Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rastaman

lubimygadzety.pl handel podrobkami Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym was przestrzec przed kupnem w sklepie internetowym http://lubimygadzety.pl ponieważ handluje PODRÓBKAMI.Powinni tego zabronić! Handel podróbkami w polce jest karany! Pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie. Skusiłem się ceną bo nadzwyczajnie niższa niż w innych sklepach. To był mój błąd. Zegarek który zakupiłem za 1/3 ceny w innych sklepach. Sklep dla wytrwałych. Czekałem na niego miesiąc, chodź takie mają warunki dostarczenia ponieważ produkt leci z Taiwanu. W końcu dotarł. Towar a mianowicie zegarek, który zamówiłem Casio EQW-M710DC okazał się CHIŃSKĄ PODRÓBKĄ a nie jak w opisie produktu 100% oryginał.  Ale zapewniają pisząc z nimi przez GG że wszystkie to są oryginalne produkty. Nie dotrzymują wcześniej ustalonych umów. Oryginalne zegarki Casio posiadają europejską gwarancję naprawczą. W tym przypadku otrzymałem jakąś kartkę gwarancyjną podbitą pieczątką tej samej firmy z adresem gdzieś w Anglii. Odesłałem go w dniu otrzymania paczki. Tyle dobrze że otrzymałem zwrot poniesionych kosztów.

 

ef83223ed5c432cfm.jpg

Pudełko jak każde inne z Casio ....ale oryginał jest w puszce

 

e7a6f23641257fbfm.jpg

Ku zdziwieniu ... folia bombelkowa ? wtf taki zegarek jeszcze w bomblach ... ale nic... idziemy dalej

 

87b181e1ab31019fm.jpg

No i jest w całych okazałościach... ale nie dajcie się zwieść.

dff34a9a5c4a912bm.jpg

Zwróccie uwagę na datownik jak nachodzi na tarczę sekundnika.

To jest jeden ze szczegółów po którym można poznać że to podróbka.

 

Dodaję również filmik http://fake.ewq.m710dc.patrz.pl widać na nim jak kluczykiem obraca się wskazówki godzin i minut a nie bezel jak w orginale, stoper powinien zapier.... a wskazówka sekundowa leci co sekundę, natomiast lewe guziki
są atrapą. Całość wygląda nieco biednie.

 

Podsumowując 400 zl za podróbkę!? wszystkich co kupili podobne produkty z ich sklepu radzę zwrócić a Ci co mają zamiar kupić odradzam!

 

a oto link do oryginału http://www.youtube.com/watch?v=pA1R5-HGEvw

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś zgłosić popełnienie przestępstwa. Trzeba tępić takie sklepy.

Ps. tak na szybko znalazłem, że ta sama osoba prowadzi sklep http://imarketonline.pl, na którym zapewne również sprzedaje podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: realizacja
       
      Na sprzedaż trafia Seiko SKX007.
      Stan: 7,5/10. Chód prawidłowy, szkło czyste, wgniotek nie ma. Ryski od noszenia do biura i od zmiany pasków. Sprzedaję w oryginalnym pudełku. Dodatkowo w zestawie bransoleta od Strapcode: angus jubilee oraz druga od Long Island Watches (Jubilee). Obie z pełnymi ogniwami, skręcane na śróbki. W zestawie także ta fabryczna. Zdjęte ogniwa dołączone.
       
      Zapraszam
       

       

       

       

       

       

    • Przez clusca
      Na sprzedaż posiadam zegarek marki Seiko model SPB051. Zegarek kupiony jakiś czas temu, założony kilka razy, co jakiś czas trafiał do rotomatu, aby mechanizm miał szansę popracować. Stan zegarka jest niemalże idealny, mechanizm na prawidłowym chodzie, szkło szafirowe bez skazy, praktycznie żadnych śladów używania na kopercie i bransolecie.
      W zestawie pełen komplet producenta, tj. pudełko, zegarek na bransolecie skróconej na nadgarstek 18cm w obwodzie, dodatkowe ogniwa bransolety, papiery.
       
      Cena to: 3150 do negocjacji dla lubiących się targować / równe 3000 PLN bez negocjacji z przesyłka po mojej stronie
       
      Serdecznie zapraszam do zakupu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania lub podeślę więcej zdjęć w wyższej rozdzielczości.
       
       

       
       

       
       

       
       

       
       

       
       

       
       

       
       

       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez Seler
      Seiko SSK003K1 GMT. Popularny model w kolorze niebieskim/granatowym.
       
      Zegarek z lipca 2022. Jestem pierwszym właścicielem. Stan 9/10, minimalne ślady użytkowania, widoczne tylko pod mocne światło.
      Pełen zestaw z pudełkiem i papierami.
      Dorzucam niebieski pasek gumowy (no-name) oraz czerwone nato od BluShark.
       
      1350zł + KW lub odbiór Pruszków/Warszawa/Łomianki.










    • Przez Z_bych
      1. HELVETIA - WOJSKOWY ZEGAREK KIESZONKOWY
      Cena 600 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stan 6/10 - proszę obejrzeć zdjęcia i ewentualnie pytać
       
      Pięknie zachowana, w 100% oryginalnym stanie, wojskowy zegarek kieszonkowy Helvetia.
      Zdjęcia przedstawiają dokładnie jego stan. 
      Zegarek jest na dokładnym, prawidłowym chodzie, nie przechodził „restaurowania” a tylko serwis zegarmistrzowski.
      Średnica 52 mm
       
      2. TISSOT - PIĘKNY ZEGAREK KIESZONKOWY
      Cena 600 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stan 6/10 - proszę obejrzeć zdjęcia i ewentualnie pytać
       
      Ładnie zachowany zegarek kieszonkowy Tissot
      z okresu lat czterdziestych XX w.
      W całości oryginalny, na równym, ładnym, punktualnym chodzie.
      Zdjęcia przedstawiają dokładnie jego stan.
      Średnica 48 mm
      Stan wizualny widoczny na zdjęciach, stan mechaniczny bardzo dobry. Zegarek trzyma czas, jest na ładnym, równym chodzie. Pięknie zachowany mechanizm, tarcza, wskazówki, koperta oryginalne, nieodnawiane.























×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.