Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ciupinho

Zegarek Kristian Kiel Navigator co to jest... ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazlem dzis w lombardzie ciekawy zegarek marki Kristian Kiel model Navigator (?) ponieważ zaciekawil mnie postanowilem znalesc jakies szczegoly o marce i samym zegarku, i tu wlasnie pojawia sie problem! Oto oficjalna strona http://kristiankiel.com/automatic-movement/navigator/ z której jednak za wiele ani o marce i zegarku nic nie wynika, szukalem dalej i znalazlem hiszpanska profil FB https://www.facebook.com/kristianKiel?fref=ts na ktorym znajduje sie odnosnik do sklepy gdzie te same zegarki sa o polowe tansze niz na stronie oficjalnej (?). Dodam ze cena w lombardzie to 1799zl jest pudelko i komplet papierow z gwarancja ale w szczegoly sie nie zaglebialem liczac na informacje z internetu, pozatym zegarek w realu swietnie sie prezentuje . Pytanie czy ktos slyszal o tych zegarkach czy jest to poprostu przekret lub inny bubel? Z gory dziekuje za wszelkie pomocne uwagi :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jeśli ma profil na fejsbuku to znaczy się firma zacna.

Chińczyk jakiś i tyle


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy. Typowy przykład stworzenia nazwy do sprzedaży ( oczywiście nazwa dwuczłonowa , najlepiej nazwisko i imię , brakuje tylko dopisku i synowie ) . Cena nie adekwatna do wartości.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez manu
      Witam,
      przymierzam sie do kupna swojego pierwszego automata, i chcialbym skorzystac z waszego doświadczenia w kwestiach zegarkowych. 
      Po pierwsze: rozwazam Gerlach Navigator, a wiem że kilku użytkownikow forum ma ten zegarek, dlatego prosze o opinie - jak jakość wykonania i jak się sprawuje w praktyce?
      Po drugie - pytanie do teoretyków: jak dobry/solidny jest mechanizm w nim zamontowany? szczerze mowiąc zupełnie nie mam pojęcia czym mechanizmy różnią się między soba i niechciałbym kupic ładnego zegarka z kiepskim "sercem". Chyba mnie rozumiecie... Odrazu widać , że mam trochę emocjonalny stosunek do takich gadżetów, a to rozumiecie już z pewnością 
      Po trzecie - z tego co już wyczytałem z forum, to jest to zegarek typu kompresor - tylko co to oznacza, to nigdzie nie mogę znaleźć. Czy to tylko wzornictwo, czy też jakieś dodatkowe funkcje? No i ten "wewnętrzny bezel", czy obraca się go dowolnie ta drugą koronką?
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
       
      P.S. RWD Gerlacha też jest fajny.... Może jednak taki zamiast Navigatora?? jak myślicie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.