Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek Nixon 51-30

Nixon 51-30 Chrono Opinie Black

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 motorzysta95

motorzysta95
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 23:42

Witam!

Jestem zainteresowany kupnem zegarka Nixon z serii 51-30. Chciałbym się zapytać i doradzić czy te zegarki są warte swojej ceny ? Są wytrzymałe ? Jakie są o nich opinie ? Jest to dla mnie ważne ponieważ 1500zł i wiecej to nie mała kwota. Czy polecacie jakieś inne zegarki w tej cenie (podobnych rozmiarów, klasyczne) ?

Pozdrawiam!

• 0

#2 Walter_87

Walter_87
  • Użytkownik
  • 4726 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 00:56

Witaj.

Według mnie cena nie jest adekwatna do produktu, który otrzymujesz. Przeciętny kwarcowy werk, szkło mineralne, brak wyglądu i nieciekawa marka.

Za te pieniądze można kupić naprawdę porządny, mechaniczny zegarek.

http://www.steinhart...N-VINTAGE-GMT/1

http://www.steinhart...CEAN-1-BLACK/19

P.S. Napisz jakie masz dokładne wymagania.

Użytkownik Walter_87 edytował ten post 16 styczeń 2014 - 00:59

• 0

#3 Piotr K.

Piotr K.
  • Użytkownik
  • 1145 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 01:18

dokladnie jak napisal Walter_87

• 0

#4 zeRo_Six

zeRo_Six

Space Sheep

• Użytkownik
  • 1881 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 09:30

Ja jako posiadacz dwóch Nixonów (inny model) napiszę, że wygląd to kwestia gustu :P

Pytanie jaki masz nadgarstek i czy oglądasz 51-30 ze względu na rozmiar. Bo to kawał cegły jest.

Jak tak, to ew. alternatywą mogą być zegarki Diesla i Fossil jakieś duże zegarki ostatnio wypuścił (wydaje mi się, że są tańsze od Nixona).

Co do samego 51-30 to kwarc jak kwarc, w wersji z chrono jest chyba Ronda, nie polecam na pasku skórzanym, ewentualnie musisz dogadać się z kimś na forum kto ci pasek dorobi, bo to co jest w standardzie to kpina, kwestii 300m wodoszczelności też bym traktował z przymrużeniem oka.

Natomiast jeżeli nie musi być to odważnik na rękę to w tej cenie właśnie wybrałbym mechanicznego Steinharta.

Użytkownik zeRo_Six edytował ten post 16 styczeń 2014 - 09:33

• 0

#5 motorzysta95

motorzysta95
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 12:54

Znaczy lubię duże proste zegarki. Diesle są zwydziwiane zbyt. Nixon przypadł mi do gustu. Teraz mają promocje ze zegarki sa za pół ceny więc pewnie wyjdzie mi około 800zł i stwierdziłem że nie będe wydawał więcej niż 800-900zł , myślałem o bransolecie lub pasku z poliuretanu :) Jak jest z wytrzymałością i dostępnością cześci ?

• 0

#6 zeRo_Six

zeRo_Six

Space Sheep

• Użytkownik
  • 1881 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 16:43

Bransoleta lepsza. Z częściami jest różnie, jak mi się popsuł pasek w Sentry to chciałem zamówić nowy i było to nieopłacalne - nylon i skóra po 150 zł (skóra mogła być za 180), a bransoleta 200, tylko że na tą bransoletę czekałem prawie dwa miesiące...

Z fajnych dużych zegarków tej marki to jeszcze jest chronicle (ok. 49mm) jest prostszy tylko ciągle nie mój rozmiar :)

• 0

#7 KRISTOF_KON

KRISTOF_KON
  • Użytkownik
  • 630 postów

Napisano 26 styczeń 2014 - 12:41

Bardzo fajny , a jaka waga i rozmiar ?
Szkoda że nie automat i brak szafiru to wady
  • 0

#8 KRISTOF_KON

KRISTOF_KON
  • Użytkownik
  • 630 postów

Napisano 26 styczeń 2014 - 12:43

Za 1500 zł polecam TISSOT PRS 516
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nixon, 51-30, Chrono, Opinie, Black

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych