Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

golotry

Poszukuję autoryzowanego serwisu zegarków SECTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z forumowicz orientuje się gdzie mogę dokonać naprawy gwarancyjnej zegraka marki Sector (http://www.sectornolimits.com)?

Niestety w historii forum wyszukałem tylko firmę Zibi. Dzwoniłem jednak odpowiedzieli, że od dawna już nie prowadza tej marki. Co gorsza nie są w stanie wskazać innej formy.

Jak na złosć zegarek żona kupiła dla mnie na prezent we włoskim serwisie Kleepsoo (http://www.klepsoo.com/), kóry oczywiście nie zajmuje się serwisowaniem. Ten sklep wybrała, bo właśnie w Polsce nie znalazła dystrybutora tej marki, a nie sprawdziła warunków napraw gwarancyjnych. (Mądry Polak po szkodzie :)).

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje, które pomogą mi naprawić zegarek.

rgds

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie znajdziesz. Sam szukałem kilka lat wstecz, bez rezultatu. Ostatecznie naprawiłem w Wawie na Nowogrodzkiej, jakieś części mieli. Najprościej będzie wysłać za granicę do ASO :rolleyes:


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie znajdziesz. Sam szukałem kilka lat wstecz, bez rezultatu. Ostatecznie naprawiłem w Wawie na Nowogrodzkiej, jakieś części mieli. Najprościej będzie wysłać za granicę do ASO :rolleyes:

Dziękuję za odpowiedź. I niestety też wyszło na "ASO"

W międzyczasie sprawdziłem:

ZIBI (obecnie TimeTrend) - nie prowadzą tej marki od dłuższego czasu i nie zajmują się naprawami a już w ogóle gwarancyjnymi.

ANYRO ([email protected] - firma wskazana przez serwis ZIBI) - nie prowadzą napraw gwarancyjnch, a do pogwarancyjnej też podeszli niechętnie

SECTOR ITALY (producent) - odpowiedział na pytanie zadane przez formularz www - co w samo w sobie jest cenne :), ale wskazał że serwisu nalezy szukać na www.watchservicecenter.it

Powyższa strona wskazuje, że Polsce serwisu nie ma. Najbliżej są: Niemcy, Litwa, Łotwa, Słowacja.

 

Piszę dla potomności - gdyby ktoś jeszcze poszukiwał takiej informacji.

Lub wskazał inne rozwiązanie nie wymienione powyżej, za co będę dozgonnie wdzięczny :)

rgds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie znajdziesz. Sam szukałem kilka lat wstecz, bez rezultatu. Ostatecznie naprawiłem w Wawie na Nowogrodzkiej, jakieś części mieli. Najprościej będzie wysłać za granicę do ASO :rolleyes:

Firma WPC w Ursusie może sie jeszcze tego podjąć. Proszę tam spróbować a jak nie to juz tylko ...we Włoszech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Feymozim
      Naprawa Tag Heuer'a  Fotki poniżej 

    • Przez Feymozim
      Niestety zegarek trafił do mnie z innego zakładu po rzekomym serwisie, plusem jest to że nic nie ruszył to nie miał okazji niczego uszkodzić  
      Naprawa Seiko na mechanizmie 4R35B

    • Przez Feymozim
      Naprawa zegarka Borealis Cascais 30ATM na mechanizmie Miyota 9015   Fotki poniżej

    • Przez CebulaNet
      Witam.
       
      Jak mogę wyjąć baterię z zegarka Longines VHP ze zdjęcia? Bateria jest w plastykowym koszyczku i nie wiem jak wyjąć ten koszyczek lub samą baterię z zegarka. Metalowe elementy którymi koszyczek jest przytwierdzony do mechanizmu nie wyglądają mi na śrubki więc odkręcić się ich raczej nie da.
      Pomoże ktoś?
       
      Dodam jedynie, że nie jestem zegarmistrzem więc poprosiłbym o porady jak dla kompletnego laika na poziomie pre-beginner.

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.