Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

balonek

który CASIO G-Shock (GA 100 1a4er) wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jestem nowym użytkownikiem na forum (jak dobrze, że instnieje) mam zamiar kupić CASIO G-Shock model GA-100 1a4er, wybrany po przejrzeniu katalogu casio i ogólnie sklepów internetowych, przymiarką w sklepie TIME TREND (inny model).

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,11336,11351,4442-0-0-GA_100_1A4ER.html

 

Problem tkwi w tym,że w salonach Time Trend nie ma już tego modelu, pozostał model GA-100 1a1er.

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,11336,11351,4435-0-0-GA_100_1A1ER.html

 

Znalazłem model1a4er - na allegro u sprzedawcy ZegarkiMarkowePL, Daymon Trade, na stronie sklepu HappyTime i w paru innych miejscach. Nie ma wielkiej różnicy w cenie między Time Trendem a internetem -max 30-40 zł (można jeszcze negocjować cenę z TT), a przy zakupie od importera ZIBI mam pewność oryginalności i  6 letnią gwarancję..

 

Na forum widzę, że ogólnie większość poleca ZegarkiMarkowePL, HappyTime, jednak czy są one 1 jakości? Czy to jakiś jakby "gorszy towar"? Zależy mi na modelu, który nie jest już dostępny w tej kolorystyce w Time Trendzie, jednak dla "świętego spokoju" i tej pewności zakupu towaru 1 kategorii wybrałbym tą jakby to nazwać "trochę brzydszą wersję" 1a1er - przynajmniej w moim odczuciu. Co wybralibyście na moim miejscu?

 

Pozdrawiam!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wszystkie są takiej samej jakości, jedyna różnica to gwarancja, którą w przypadku Zibi możesz zrealizować w całym kraju bez konieczności odsyłania do sprzedawcy plus darmowa wymiana baterii w ciągu roku od kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Osobiscie wolalbym czarny w negatywie niz klasyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko cały czarny

i tylko w time trend z gwarancją na 6 lat

weź pod uwagę problem parującego szkła dlatego lepsza gwarancja na 6 lat


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym parowaniem i gwarancją Zibi wcale nie jest tak różowo... Poza tym w GA to zjawisko rzadko występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seven, co znaczy, że z gwarancją Zibi "wcale nie jest tak różowo"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko cały czarny

i tylko w time trend z gwarancją na 6 lat

weź pod uwagę problem parującego szkła dlatego lepsza gwarancja na 6 lat

 

Co masz na myśli parujące szkło? Ostatnio robiłam testy na mokro i mroźno i nic. Wiesz może ze swojego doświadczenia coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 1099zł (wysyłka paczkomatem wliczona, cena dobra więc bez negocjacji proszę)
       
       
      G-shock GMW-B5000GD-1ER, stan 7,5/10 drobne ryski od biurowego użytkowania nic poważnego. Wgniotek nie ma, szkło czyste, zegarek w 100% sprawny. 
      Jestem pierwszym właścicielem, sprzedaję z oryginalnym pudełkiem, rachunkiem i zdjętymi ogniwami. 
       

       
       

       

       

       

       

       
       
       

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.