Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michal72

GW-7900 -1ER czy G-9300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

To mój pierwszy post na forum - do tej pory tylko czytałem i dowiadywałem się różnych różności.

Chcę kupić G i na placu boju pozostły już GW-7900 i G-9300. Raisman'a mierzyłem i jest niestety za mały - mój nadgarstek to 20,5 cm. Jakoś bardzo zależy mi na WaveCeptorze, a Mudman tego nie ma - czy ta funkcja jest często przydatna albo czy jest po prostu ważna? Funkcje - barometr, wysokościomierz, fazy księżyca i pływy są mi zbędne, termometr i kompas mogą się przydać (choć niekoniecznie :) ), a te z kolei ma Mudman. Potrzebuję zegarka trwałego - do jazdy na rowerze po niekoniecznie przyjaznych rowerzystom terenach. Będzie też często kąpany w basenie, ale to chyba tym zearkom nie straszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taką " łape " ( nadgarstek ) wybrałbym nowego Mudmana . WaveCeptor nawet fajna rzecz jak się ja już  ma , ale jeżeli zaakceptujesz odchyłkę  miesięczną +/- kilku ( góra 15 s ) to bym nie szukał zegarka z ta funkcja . 

Ostatnio przymierzałem Ryska i nowego Mudmana i Mudman zdecydowanie wywarł na mnie lepsze wrażenie niż zbajerowany Rysiek . 

Wykonanie , solidność , kawał zegarka ( fakt plastikowego ) , ale dla mnie właśnie Mudman zdecydowanie bardziej przypadł do gustu i wydawał się solidniej wykonany  . 

Rysiek przyciąga wzrok błyszczącymi sensorkami - czujniczkami , taki bajerant . Pytanie czy ci potrzebne te wszystkie czujniki ? Sam sobie odpowiedz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Zawsze możesz obniżyć koszta i zamiast gw kupic g-7900 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zapolować na GW-9300, czyli G-9300 z waveceptorem i karbonowym paskiem. Na e-Bayu są po 810 pln z bezpłatną wysyłką z HGK. Problemem pozostaje czas oczekiwania i ew. opłaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz obniżyć koszta i zamiast gw kupic g-7900 :)

No jak 7900 to tylko GW - właśnie o to chodzi żeby było to W :). Nie chodzi o cenę w przypadku tych 2-ch zegarków - 7900 kosztuje 470,- a na Mudmana wynegocjowałem 595,-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Może Rangeman? Ma wszystko czego potrzebujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno nabyłem mudmana i jego bym Ci polecił ;) wykonany bardzo solidnie, kompas i termometr kto wie może kiedyś naprawdę się przyda w ekstremalnej sytuacji :P a brak WCeptora sprawia ze raz na ten miesiąc możesz sobie ręcznie sam ustawić poprawnie zegarek co uważam raczej za przyjemność a nie udrękę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Rangeman mistrzostwo :)  :)  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Rangeman byłby idealny, ale tu już jest spora różnica w cenie. Pewnie bym ją jeszcze przełknął, ale ngdzie tego Rangemana nie mogę znaleźć. Będzie Mudman - trudno, nie będzie WaveCeptora :(...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Był na forum za 850 :(  Tez chciałem ale cyfra blokowała :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch z tytułu tematu wybrał bym G-9300, z kilku powodów:

 

1. Wygląd - G-9300 jakoś tak bardziej do mnie gada - zresztą chorowałem na niego odkąd, pierwszy raz przymierzyłem.

2. Funkcjonalność - kompas bardziej do mnie przemawia niż informacja o pływach - co prawda bieguna bym nie zdobywał bazując na wskazaniach tego kompasu, ale do celów wycieczkowych doskonale się nadaje. Co do termometru to się nie wypowiadam bo nie sprawdzałem w swoim modelu jak działa a na forum można przeczytać że tutaj jest słabo.

3. Wyświetlacz - w 9300 jest jednokolorowy bardzo czytelny, w 7900 są dwa kolory, i moim zdaniem wygląda to gorzej.

4. Kwestia paska - motylki które są zastosowane w 7900 mogą sprawiać że zegarek stanie się wygodniejszy, albo wręcz przeciwnie (mnie akurat nie przeszkadzają - nadgarstek 19-19,5cm)

5. No i te "śrubki" ozdobne na 7900... które podobno lubią wypadać...

 

Ja ze względu na powyższe jestem posiadaczem G - 9300, ale takie sobie noworoczne postanowienie podjąłem że GW 7900 też sobie sprezentuję, ale w kolorze żółtym...

 

Co do Rangeman'a też uważam że jest świetny...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła - kupiony Mudman. 7900 też kupię bo mi się strasznie podoba :), ale to nie teraz :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła - kupiony Mudman. 7900 też kupię bo mi się strasznie podoba :), ale to nie teraz :)...

 

No i świetnie :) niech się dobrze nosi. No i pochwal się jak już na łapsko założysz ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie :) niech się dobrze nosi. No i pochwal się jak już na łapsko założysz ;)

 

No i jest...

post-68978-0-86872300-1391096991_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pasuje :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Gitara :)  Gratuluje zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez skysoff
      Witam,
      Posiadam zegarek marki CASIO G-SHOCK G9300GB mudman ( zdjęcie ) 
      Zegarek znalazłem w szafce po dłuższym czasie jego nie używania, wystawiłem go na parapet 
      w celu naładowania baterii. Poziom baterii pokazywał cały czas H czyli Hight.
      Mimo tego, kiedy wduszałem przycisk podświetlenia cały ekran się wyłączał i nie świecił po czym po chwili wracał .
      Działo się też tak, że wyświetlacz robił się mało widoczny , ledwo było coś na nim widać ale jak kliknąłem przycisk mode to wracał do normy i wyświetlał normalnie .
      Dzisiaj stało się to samo, ze godzina była ledwo widoczna, a wiec kliknąłem przycisk mode po czym zegarek wydał dłuższy sygnał dzwiękowy i się wyłączył .
      Teraz nie pokazuje już nic, od rana lezy na parapecie i tez na nic nie reaguje . Może ktoś umie rozwiązać ten problem ?
      W instrukcji wyczytałem, że mógł przejść w tryb uśpienia ale przytrzymanie przycisku który z niego wychodzi też nic nie daje .
      Teraz zegarek jest w takim stanie jak na zdjęciu , nie wyświetla się kompletnie nic .
       
      ZDJĘCIE :
       
       
       
    • Przez amr
      Witam, zwracam się do was z prośbą o pomoc. Otóż planuje zakupić sobie pierwszego G-SHOCK'a i mam okazje kupic taki o to zegarek "po znajomosci". Jednak przekopujac google natknąłem się, a właściwie to nie natknąłem sie na takie kolorystyki. Dodatkowo zdziwiła mnie dość krótka gwarancja, bo na 1 rok. Nie jestem znawcą, dlatego prosze was o pomoc i z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi.
       
      Owe zegarki, które mogę zakupić.
      http://tablica.pl/oferta/sprzedam-zegarek-casio-g-shock-7900-ID2JS69.html#265714ad3b
      http://tablica.pl/oferta/spprzedam-nowy-zegarek-g-shock-ID3asdJ.html#bf3f89fc5d
       
      Realne zdjęcia tych zegarków w załączniku. (Bardzo słaba jakość)


    • Przez kurzjak
      Witam, zachęcam do obejrzenia zdjęć, które zrobiłem.
      Mam problemy z wysyłaniem zdjęć, więc zapraszam do odwiedzenia WUS http://forums.watchuseek.com/f94/g-9300-indoors-outdoors-mud-water-881492.html






























       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.