Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek Radosława Kotarskiego

kotarski polimaty iwc portuguese tag heuer carrera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 hiob

hiob
  • Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 04 luty 2014 - 04:26

Radosław Kotarski prowadzący program "Polimaty" na YT ma bardzo ciekawy zegarek, którego nie wstydzi się pokazywać w swych programach. Mógłby ktoś z Was zidentyfikować mi dokładnie ten model?  Czy to jest IWC Portuguese, czy może jakiś TAG Heuer Carrera, czy jeszcze co innego?

• 0

#2 Jakub Mróz

Jakub Mróz
  • Użytkownik
  • 724 postów

Napisano 04 luty 2014 - 06:24

To jest TH Carrera Chrono - ten sam, który nosi Wojewódzki i Prokop - czasem zastanawiam się, czy przypadkiem nie dostali ich w ramach pozycjonowania marki.

• 0

#3 Gość_Szymon._*

Gość_Szymon._*
  • Gość

Napisano 04 luty 2014 - 06:26

Radosław Kotarski prowadzący program "Polimaty" na YT ma bardzo ciekawy zegarek, którego nie wstydzi się pokazywać w swych programach. Mógłby ktoś z Was zidentyfikować mi dokładnie ten model?  Czy to jest IWC Portuguese, czy może jakiś TAG Heuer Carrera, czy jeszcze co innego?

TAG Heuer Carrera Calibre 16

WEB_PR_SHEETCV2A10.BA0796_sticker.png

Użytkownik Szajmon edytował ten post 04 luty 2014 - 06:27

• 0

#4 hiob

hiob
  • Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 04 luty 2014 - 19:42

Dzięki. Prezentuje się całkiem nieźle.

Wojewódzkiego chyba nigdy nie widziałem, choć czytałem o nim, kto to Prokop nawet nie wiem, ale zaraz sprawdzę u ciotki Wiki.  :D

Użytkownik hiob edytował ten post 04 luty 2014 - 19:44

• 0

#5 nicon

nicon
  • Użytkownik
  • 4070 postów

Napisano 05 luty 2014 - 00:45

Moim zdaniem ten zegarek jest maksymalnie nieczytelny, ma tak zapaćkaną tarczę że aż oczy bolą. Dla mnie wzorem chronografu jest vintage carrera:

31Carrera2447S.jpg

Już dużo bardziej wolałbym najnowszą limitkę Jack Heuer Edition:

tag-heuer-carrera-jack-heuer-80-2.jpg

• 0

#6 hiob

hiob
  • Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 05 luty 2014 - 06:49

Moim zdaniem ten zegarek jest maksymalnie nieczytelny, ma tak zapaćkaną tarczę że aż oczy bolą. Dla mnie wzorem chronografu jest vintage carrera:

Już dużo bardziej wolałbym najnowszą limitkę Jack Heuer Edition:

Vintage Carrerę to ja już mam:

12645435.jpg

... a tamtego zegarka nie można oceniać zaledwie po zdjęciach. W realu nowe, duże Heuery wyglądają, moim zdaniem, bardzo dobrze.

14011417.jpg

Użytkownik hiob edytował ten post 05 luty 2014 - 07:24

• 0

#7 nicon

nicon
  • Użytkownik
  • 4070 postów

Napisano 05 luty 2014 - 12:03

Hiobie, widziałem Twoją Carrerę w innym wątku i wygląda bardzo fajnie, tego się trzymaj :)! Co do nowych Heuerów to ja odniosłem się głównie do modelu który ma Radek, natomiast w ofercie mają nadal dużo ładnych i czytelnych zegarków takich jak wspomniany wyżej limitowany Jack Heuer edition czy chociażby model Carrera z linii Heritage:

TAG-Heuer-CARRERA-HERITAGE-CALIBRE-1887_

Żeby nie było że oceniam tylko po zdjęciach. Przymierzałem w salonie zarówno ten czarny model z Polimatów jak i 1887, moim zdaniem ten czarny wygląda tandetnie i jest nieczytelny (mówię to pomimo młodego wieku i bardzo dobrego wzroku ;]). Pomijam że sporo fajniejszy jest Monaco no ale nie każdy lubi kostki.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kotarski, polimaty, iwc, portuguese, tag heuer, carrera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych