Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

macdziabek

Pozłacany zegarek Casio.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum,

Szukam zegarka dla mojej dziewczyny, zarzyczyła sobie złoty zegarek. Nie posiadam wiele pieniędzy i nie stać mnie na kupno Diesel, MK, Tissot czy innych zegarków z tej półki. Mój budżet to około 150 zł. Znalazłem pewien Casio, co prawda męski ale myślę, że by się nadawał. Mam na myśli Casio MTP-1130N-9B. Jest on nie drogi i wygląda dobrze ( co dla dziewczyny jest najważniejsze ). Chciałbym poznać opinię na temat tego zegarka.

Może macie jakieś inne propozycje ?

Znalazłem też Albatross'a http://prestigewatch.pl/environment/cache/images/800_600_productGfx_f36628a4e20a40ee562e31c86f7fa4ea.jpg. Co o nim sądzicie? Casio dużo lepszy ?

Czekam na wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

 

P.S. Czy ktoś wie gdzie dostanę złoty Casio MTP-1170N ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wybierać między Jordan Kerr a Casio to wiele przemawia właśnie za Casio. To dobre zegarki za rozsądną cenę. Najważniejsze w tym jest to, że są to zegarki z firmy robiącej zegarki, a nie modowe, jak np zegarki Emporio Armani, czy coś w tym stylu ;)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem zainteresowany Casio MTP-1170N ale w Polsce go nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozłacany... płaczę. To są zegarki co najwyżej w kolorze złota. I z tego co podajesz Casio jest najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już pominąłem kwestię koloru koperty :) Można ewentualnie zwiększyć trochę budżet i kupić coś pozłacanego złotem faktycznym, np Poljota De Luxe, lub jakieś Glashutte. Tyle że wtedy są to zegarki mechaniczne, czyli trzeba dbać, nakręcać, żeby chodził i takie tam. No i te zegareczki nie będą nowe, tylko vintage.


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oferty marki Lours można ładne zegarki w kolorze złota znaleźć, ale za co najmniej 190 zł... więc może tego typu zegarek:

 

http://www.zegarek.net/zegarki/pierre_ricaud/zegarek_pierre_ricaud_P4194.1113Q.html Moje koleżanki mają takie i póki co są zadowolone. Jedna ma srebrny, druga złoty. Fajnie wygląda na ręce. Nie wiem tylko jak długo farba się trzyma. No i zegarek kosztuje 80 zł czyli mieści się w Twoim budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać ten co się podoba.119 zł wystarczy do czasu gdy pani Kasia Tusk zmieni gust:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.