Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Treevill

Konkurs Walentynkowy 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie numerem jeden zaprezentowanych par są dwie Słavy Zbylaka. Fajnie, że formuła konkursu - choć wydawać by się mogło, że sama w sobie dość zawęzona - pozwalała na dość swobodną interpretację.... W urozmaiceniu dla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie .... inwencja twórcza janekwnook powaliła mnie na kolana ! :blink:

Ta mucha i zalotny loczek kobietki, ba! i skupiający uwagę kwiatek na dekoldzie  :wub: Ona "Rakieta" a On startuje jak "Rakieta".

REWELKA! ;):D :D

 

Od razu widać, iż do tanga trzeba dwojga...... :P


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numer jeden Treevil, przypadły mi do gustu te Raketki :) Jesli jest też możliwość to prosiłbym o zmiane TubaQ na TabaQ :)

 

Edit: Dziękuję serdecznie.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałęm głos na rproch'a. Jakoś tak najbardziej zdjęcie mi pasowało do klimatu walentynkowego ;) Jakby ktoś chciał Slavę jaką zaprezentował Casper_rsi to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam focha. Przecież z wyjątkiem Zarii wszystkie praktycznie pary są "gejowskie" :-P mój głos oddałem na parkę rprocha z uwagi na wyjątkową urodę i historię zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sęsu są te wywody ;)

Podoba się parka albo nie. Ja głosuję na rprocha też bo takie egzemplarze chciałbym mieć też :P

edyta: poza tym stoi jak wół przy ankiecie:

Które zdjęcie podoba się Tobie najbardziej?


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór ale decyzję podjąc trzeba.

Dla mnie najciekawsze  to

1, 10, 15 i para na ktorą oddam głos - 14 - Zarie.

Dlatego że są piękne, dlatego że to niedoceniane damki i dlatego że jedna taka była kiedyś u mnie w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam focha. Przecież z wyjątkiem Zarii wszystkie praktycznie pary są "gejowskie" :-P mój głos oddałem na parkę rprocha z uwagi na wyjątkową urodę i historię zegarków :)

Oj tam uczepiliście się tych gejów ;p a ja widzę, niezauważoną dotąd parę lesbijek, ba w dodatku kazirodztwem mi to śmierdzi na kilometr: Wojciech1500, Oto moja ulubiona parka, pierwsza Kama to pamiątka a w drugiej, jej siostrze, zakochałem się od pierwszego spojrzenia. :D  Oczywiście luźny humor, bo parka faktycznie dobrze się prezentuje :) Jednak mój głos na yorki_man'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy -miejsce pierwsze;czarna Raketa Treevilla,drugie ex equo srebrna Raketa Treevilla,trzecie para Rakietek Treevilla ... i wszystko jasne.Dzisiaj wstałem o 4 w nocy w celu kupna podobnej kieszonkowej Rakiety z walentynkowym grawerunkiem

post-67292-0-43848800-1392440564_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swój głos oddam na Kieszonki Treevill'a.

 

Ja też :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :-)

+1

Piękne zdjęcie, piękne zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na piękną i bestię, ale zarie również są przepiękną parą walentynkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy zwycięzców! Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, kto wygrał? Bo coś się tutaj rozeznać nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem o co chodzi. Ankieta znikła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kurz bitewny opadł, to ja pokażę inne zdjęcia, które zrobiłem na potrzeby tego konkursu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze dwie Moskwy.Chronograf to niezbyt Walentynkowy klimat bardziej kojarzy się z seksem na czas i za pieniądze , a nie z miłością.Dlatego pomimo ,ze pokazałeś zegarki piękne i poszukiwane glosowałem na Rakiety treevilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Treevill! Zgodnie z moją wcześniejszą deklaracją, nagroda dla zwycięzcy ode mnie:

post-60883-0-88090100-1392644472_thumb.jpeg

Poproszę o kontakt na pw.

Jeszcze raz gratuluję :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuje wszystkim

 

co do ankiety to nie wiedziałem jak zrobić aby ankieta była nieaktywna ale widoczna . może jest taka możliwość ale ja jej nie mogłem znaleźć


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy. Trochę się zagapiłem i nie dodałem moich, ale mam nadzieję że za pokazanie po konkursie kary nie będzie ;)

post-59104-0-63080100-1392837334_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Ilcoolm kara jest - zabór mienia pokazanego. 

Ślij do mnie, ja oddam biednym czyli sobie :D

 

A tak poważnie to fajne Poljoty :)  ale niestety wg nieoficjalnych kryteriów to geje. Mam nadzieję że wiesz o co chodzi :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Ilcoolm kara jest - zabór mienia pokazanego. 

Ślij do mnie, ja oddam biednym czyli sobie :D

 

A tak poważnie to fajne Poljoty :)  ale niestety wg nieoficjalnych kryteriów to geje. Mam nadzieję że wiesz o co chodzi :ph34r:

Ty biedny HAHAHA pewnie zegarków masz ze 100 razy tyle co ja :) eh.. i jeszcze mało ;)

w regulaminie jest napisane, że ma to być parka :) nie piszą jaka to po pierwsze. A po drugie jest też napisane że może różnić się kolorem tarczy. Nie wiedzę tutaj dwóch murzynów <_< zresztą teraz takie nowoczesne czasy. No i nie wpadłem dlaczego to homoseksualiści ?? może godzina nie ta, a może jeden powinien być w skórze i wtedy by nie było podejrzeń :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.