Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gadzet

CASIO EDIFICE EQS500C-1A1 EQS-500C-1A1 Tough Solar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam SEVEN mam nadzieję że poradzisz mi przestawiłem znów sekundnik nastawiłem według twojego opisu i jest  gitara,ale kiedy chcę żeby połączył się z zegarem atomowym sekundnik ustawia się na literę N czyli że się nie połączył i po dłuższym przytrzymaniu sekundnik stoi w miejscu.mam nadzieję ze znasz przyczynę.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie coś żle ustawiłem jak przestawiałem sekundnik czekam cierpliwie jak coś wymyślisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem nie przestawiłeś strefy czasowej? Synchronizacja w niektórych strefach nie jest aktywna i wtedy przy próbie jej ręcznego wymuszenia sekundnik cały czas wskazuje N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie.

Ludzie po co kupujecie zegarki z milionem funkcji jak i tak macie problemy z wykorzystaniem chociażby jednej czy dwóch. Nie chciałem nikogo urazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat to kolega ma problem z używaniem zegarka jako zegara, do dodatkowych funkcji jeszcze nie doszedł. :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak na marginesie.

Ludzie po co kupujecie zegarki z milionem funkcji jak i tak macie problemy z wykorzystaniem chociażby jednej czy dwóch. Nie chciałem nikogo urazić.

Rolexy Suby,Divery i inne nurki do zadań specjalny często leżą w domowych gablotach a głębin morskich nigdy nie zobaczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam SEVEN miałeś racje przesawilem strefę i nie miał prawa się łączyć pozdrawiam i wielkie dzięki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam SEVEN mam pytanie czy model casio EQW-M1100C-1AER  powinien się sam przestawić po zmianie czasu bo mi się nie zmienił pozdrawiam gadzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model. Jeśli masz DST ustawione na auto to powinien się sam przestawić bez problemu.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

kamilspider

czy mógłbyś napisać mi krok po kroku jak mam ustawić bo mi nie wychodzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie TM czyli normalne pokazywanie czasu przytrzymaj lewy górny ok 3s (nic nie piknie, wskazówka s wskoczy na chwilę na 12 a następnie na godz 1, wtedy puszczasz przycisk, a później pokaże strefę czasową, ma być PAR (strefę się zmienia prawym dolnym)), następnie prawym górnym wybierz AT i zakończ wciskając lewy górny.

Pomogło?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem jak napisałeś mam jeszcze jedno pytanie jak często zegarek łączy się z atomowym mój raz na parę dni i tylko w jednym miejscu w domu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje się połączyć co noc . Teraz powinien zaczynać o 3 w nocy. Pewnie masz jakieś ''trudne'' miejsce. Spróbuj położyć go deklem do góry godzina 12 na zachód najlepiej na parapecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadzet możesz wymusić ręczną synchronizację przytrzymując w głównym trybie czasu prawy dolny przycisk, wtedy wskazówka sekundnika pokaże, że szuka sygnału R, a następnie wskoczy na W i trzeba czekać i czekać :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam seven czy możesz mi pomóc nastawic citizen JY0001-00E od podstaw z z góry dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho.. Kolega Seven przestał się już udzielać na forum dawno temu tak więc raczej Ci nie pomoże.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a kto mi pomoże w ustawieniu zegarka pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem tu nowy mam problem z casio edifice EQS-500C-1A1ER MIANOWICIE PRZY WASZEJ POMOCY FORUM USTAWIŁEM PRAWIDŁOWO ZEGAREK ALE ZACZEŁAM SIĘ NIM BAWIĆ I COŚ SIĘ PO PRZESTAWIAŁO MIANOWICIE PRZY KAŻDEJ OPCJI USTAWIENIA ZEGARKA SEKUNDNIK POWINIEN WRÓCIĆ NA GODZ 12 U MNIE JEST NA 15-3 NAWET W MOMENCIE USTAWIENIA STREF NA POCZĄTKU WSKAZÓWKA SEKUNDOWA BYŁA DOKŁADNIE NA DANYM PAŃSTWIE STREFIE TERAZ JAKBY PARĘ MILIMETRÓW POSZŁA DO PRZODU NA PRZYKŁAD JAK USTAWIAM NA GODZ, 12 UTC TO JEST PRZESUNIĘTA O PARĘ MILIMETRÓW DO PRZODU TAK SAMO JEST Z WSKAZÓWKA GODZINOWA I MINUTOWA ALE MINIMALNIE ACZKOLWIEK NIE PRAWIDŁOWO PRAWDOPODOBNIE COŚ NAMIESZAŁEM I NIE WIEM JAK MAM TO SKOLIBROWAĆ WIEM ZE NIE MOŻNA RESETOWAĆ GO TYLKO PO OLDŁACZENIU BATERII CHYBA TYLKO PROSIŁ BYM O POMOC W USTAWIENIU I SKOLIBROWANIU WSKAZÓWEK BO JUŻ WSZYTKICH OPCJI PRÓBOWAŁEM Z WASZEGO FORUM WSKAZÓWKA SEKUNDOWA ZAWSZE WRACA NA 15-3 CZASAMI W NIE KTÓYCH USTAWIENIACH CHYBA ROK  DATA NAWET SIĘ NIE ZATRZYMUJE NA 13-14 GODZ ZAJEB.... ZEGAREK ALE NIE OGARNIAM JAK GO USTAWIĆ PANOWIE POMÓŻCIE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mała tarcza to zegarek w formacie 24-godzinnym, a więc szósta rano jest po prawej, dwunasta na dole, osiemnasta po lewej, a na górze północ. :)

 

W żadnym wypadku się nie denerwuję, wręcz przeciwnie - chętnie pomogę jeśli jeszcze masz jakieś pytania, także nie krępuj się i śmiało pytaj. ;)

Witam! Mam problem kupiłem sobie zegarek Casio eqw-m600 i jestem zielony mam pare pytań co oznacza st, tr, std, dst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcji to Casio już nie dołącza do zegarków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.