Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Paweł Bury.

KATALOGOWNIA RADZIECKICH ZEGARKÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Wkleiłem ostatnio stary ale znany katalog radzieckich zegarków z dopiskiem jak ktoś chce to wyśle na maila - pomyślałem może się komuś przyda - okazało się że przez trzy godziny nie robiłem nic innego tylko wysyłałem go każdemu kto napisał a więc zapotrzebowanie na takie materiały jest spore

Postanowiłem założyć osobny temat w którym wklejane będą linki do stron kolekcjonerów (oczywiście za ich zgodą) , stron z katalogami , zdjęciami , plikami pdf i wszystkimi innymi stronami na których ktoś zaprezentował jakieś zegarki naręczne kieszonkowe o tematyce Radzieckiej Rosyjskiej - katalogi , zbiory nowe i stare widziane i niewidziane - pamiętajmy że dochodzą nowi kolekcjonerzy którym nie udało się przeczytać postów sprzed 2-3 lat gdzie takie strony były wklejane więc może warto skompresować je tutaj - zachęcam do wklejania swoich "namiarów" na ciekawe stronki  

Więc na poczatek wklejam strone z której często sam korzystam - ładne zdjecia sporo oglądania

 

 

-   https://plus.google.com/photos/113098239036073221216/albums?banner=pwa&gpsrc=pwrd1#photos/113098239036073221216/albums/5196596129496621553

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalog www.ussrwatches.info jest uśpiony. Wyłączyłem go bo aktualnie używany skrypt zabijał serwer i firma hostingowa groziła mi całkowitym wyłączeniem konta. Ponawiam apel aby go ożywić. Są dwie opcje:

- zaktualizować skrypt - może to pomoże (aktualnie to skrypt Gallery 2)

- przenieść całość na inny serwer

 

Chętni?

Edytowane przez rproch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalog www.ussrwatches.info jest uśpiony. Wyłączyłem go bo aktualnie używany skrypt zabijał serwer i firma hostingowa groziła mi całkowitym wyłączeniem konta. Ponawiam apel aby go ożywić. Są dwie opcje:

- zaktualizować skrypt - może to pomoże (aktualnie to skrypt Gallery 2)

- przenieść całość na inny serwer

 

Chętni?

Ja niestety nie posiadam ani czasu ani umiejętności :(

Szkoda żeby ta skarbnica zaginęła, tym bardziej że jak pamiętam było tam nie mało zdjęć zegarków

 

 

Żeby nie zaginął temat proponuję podpięcie wątku i najwyżej "posprzątanie" go co jakiś czas :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę książek o naprawie zegarków, katalogi itp. - wiekszość w cyrylicy.

http://german242.com/books/books.htm

Elektroniki CCCP

http://www.ru-hpc.narod.ru/chasy/doc4as.html

Paszporty zegarków

http://photo.qip.ru/users/rastafar80/95249945/

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa Paweł Bury. Dzięki.

No to SUPER !!! Dzięki - samemu wczoraj siędziałem ze dwie godziny i przeglądałem co inni powklejali - mam nadzieje że co jakiś czas pojawi się coś nowego a temat nie umrze śmiercią naturalną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie gdzie znaleźć stronę z kolekcją Jurija Levenberga, o ile takowa istnieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia kogoś z tego drugiego linka   netgrafik...  to po prostu majstersztyk nie wspominajac o zegarkach :wub:  :wub:  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phil i jego strona to legenda.

Kolekcja ze względu na układ zdjęć na stronie www wydaje się wielu osobom mniejsza niż jest ale w rzeczywistości jest suto. Tylko trzeba się przeklikiwać. Na pewno wymaga też mniejszej czujności kolekcjonerskiej niż Gordon (ale wymaga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian a kiedy doczekamy się stronki z całością Twojej kolekcji B)  to samo pytanie kieruje do Nightdream .

szkoda ze strona Slavnego Hansa nie działa prawidłowo bo jest to jedna z piękniejszych polskich kolekcji

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie gdzie znaleźć stronę z kolekcją Jurija Levenberga, o ile takowa istnieje?

Jurij Levenberg nie jest kolekcjonerem zegarków,tylko biznesmenem działającym w branży zegarkowej .zresztą to postać dosyć kontrowersyjna o wątpliwej reputacji w środowisku kolekcjonerów rosyjskich i radzieckich zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian a kiedy doczekamy się stronki z całością Twojej kolekcji B)  to samo pytanie kieruje do Nightdream .

szkoda ze strona Slavnego Hansa nie działa prawidłowo bo jest to jedna z piękniejszych polskich kolekcji

 

Popieram w całej rozciągłości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurij Levenberg nie jest kolekcjonerem zegarków,tylko biznesmenem działającym w branży zegarkowej .zresztą to postać dosyć kontrowersyjna o wątpliwej reputacji w środowisku kolekcjonerów rosyjskich i radzieckich zegarków.

Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian a kiedy doczekamy się stronki z całością Twojej kolekcji B)  to samo pytanie kieruje do Nightdream .

szkoda ze strona Slavnego Hansa nie działa prawidłowo bo jest to jedna z piękniejszych polskich kolekcji

 

Trudny temat - trzeba mieć sporo siły i ochoty do tego.

Trzeba by "postawić" stronę, obfocić tę całą armię itp.. Już na samą myśl o tym robi mi się słabo.. :o

Samo "zrobienie" tematu "sportowców"  zmęczyło mnie lekko na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy to bardziej chyba na PW, :ph34r:

chociaż w czeluściach działu spotkałem kiedyś temat w stylu "Ile macie zegarków.."

 

Natomiast ciekawostka jest taka, i pewnie inni koledzy to potwierdzą, że od pewnej liczby, zegarków już się nie liczy. Liczba przyrasta samorzutnie wraz z rozwojem kolekcji a przy pewnym wolumenie liczenie staje się nawet męczące. Jest tylko ogólna świadomość, w której setce się mniej więcej jest... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zdjęcia kolegi rproch 

http://www.watches.prochowicz.com/Watches_Gallery.php

 

Ciekawe zdjęcia kolegi Slavny Hans (obecnie coś jest nie tak niestety)

http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=13&Itemid=15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zdjęcia kolegi rproch 

http://www.watches.prochowicz.com/Watches_Gallery.php

 

Ciekawe zdjęcia kolegi Slavny Hans (obecnie coś jest nie tak niestety)

http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=13&Itemid=15

U Hansa coś ucichło ostatnio chyba że udziela sie gdzieś indziej - tam chyba ze dwa albo trzy zegareczki ma odemnie jeszcze za dobrych czasów kupione

Temat widze się rozwija i co rusz pojawia się cos nowego - Bardzo mnie to cieszy :)  :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.