Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ramzex

Coś dziwnego z bransoleta.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj gdy zdejmowalem zegarek tak jakby strzyknela moja bransoleta. Przy laczeniu bransolety z calym zegarkiem zrobila sie szpara i bransolera jakby opadla, Wcześniej wszystko prosto przylegało a teraz opadło. Zegarek jest też luźniejszy. Zdjęcia może coś pomogą.aqehutep.jpg3yvy6e8e.jpgse3a3uve.jpg

 

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarmistrz Cię uratuje,pewnie jeden ze sztyftów mocujących się uszkodził.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na obu łączeniach i stało się nagle ale się trzyma tylko z łatwością chodzi z góry na dół. Zegarek ma 3 tygodnie, podlega to gwarancji?

 

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99,9% wygięły się teleskopy (mocujące bransolete do koperty). Nic strasznego, mi zdarza się to często. Było już o tym pisane na forum. Najczęstszą przyczyną jest noszenie bransoletni "na luźno' - czyli zegarek może się bardzo swobodnie przemieszczać na nadgarstku, przez co zsuwa się na dłoń i przy skrajnych zgięciach nadgarstka bransoleta jest bardzo mocno rozciągana/naprężana co powoduje właśnie takie uszkodzenie. Co do gwarancji, to uszkodzenie takie będzie najprawopodobniej zakwalifikowane jako mechaniczne, czyli z winy użytkownika. Ale najlepiej upewnić się w serwisie. Jeżeli tak zdarzyło się po 3 tygodniach to teleskopy pewnie jakieś badziewne były. Poszukaj wytrzymalszych teleskopów, to powinno pomóc na przyszłość - przynajmniej zmniejszyć częstotliwość występowania usterki ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U zegarmistrza zapłacisz z 10pln,i zrobi Ci zegarek "od ręki" a w serwisie trochę poczekasz....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.