Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dzejk16

Maurice Lacroix Les Classiques Reserve de Marche - oryginał?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Noszę się z zamiarem zakupu zegarka Maurice Lacroix Les Classiques Reserve de Marche i natknąłem się na bardzo okazyjną ofertę na allegro.

Sprzedawca-firma twierdzi iż specializuje się w sprzedaży zegarków marki Maurice Lacroix i Oris i że wszystkie oferowane produkty są oryginalne.

 

Zegarek wystawiony jest za cenę bardzo okazyjną bo 3995zł i sprzedwca pisze, że oszczędność wynosi 4900, gdyż zegarek normalnie kosztuje 8900zł.

 

Niska cena wytłumaczona jest skupowaniem zegarków hurtem bez pośredników co związane jest z niską marżą - tak bardzo w skrócie.

 

Do zegarka jest gwarancja 24 miesięczna wystawiona przez sprzedającego, nie ma jednak gwarancji międzynarodowej ( gdyż rzekomo zegarek nie jest sprzedawany w autoryzowanym salonie lecz w owym sklepie ), nie doczytałem się również niczego o certyfikacie autentyczności.

 

Nadmienię tylko, że sprzedawca na allegro, ma sporą liczbę pozytywnych komentarzy ( są tylko takie ) i podany jest adres sklepu.

 

Proszę o pomoc z ustaleniem czy zegarek jest oryginalny i czy warto skusić się na ową ofertę, gdyż nie mam doświadczenia z marką.

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

 

post-69997-0-35170000-1393435250.jpg

post-69997-0-80221200-1393435250.jpg

post-69997-0-30473900-1393435251.jpg

post-69997-0-72321800-1393435251.jpg

post-69997-0-20428900-1393435252.jpg

post-69997-0-57082700-1393435254.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oryginał aczkolwiek nie widać werku. Daj link do aukcji bo rzeczywiście w necie ceny ML sa o wiele niższe niż sklepowe a na allegro jest 2 pewnych sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zegarek z tych zdjęć to podróba, to był bym w szoku, że można takie detale klepać, gdzieś w hangarze czy innym pawilonie nad rzeką Jangcy. Jak powiedział proki, na allegro masz dwóch sprzedawców, u których kupisz taniej nawet o 50%, niż u dystrybutora. Ich zegarki są oryginalne.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.

 

Podaję link do sklepu internetowego : http://www.kadetrade.pl/index.php

 

Użytkownik na allegro podobnie jak nazwa sklepu nazywa się Kade_Trade

 

W międzyczasie znalazłem zegarek u tego samego sprzedawcy, który nawet bardziej cieszy moje oko. Proszę fachowców o rzut okiem :) 

 

http://www.kadetrade.pl/index.php?p246,maurice-lacroix-les-classiques-moonphase-lc1148

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość z rana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

OK, tyle że gwarancję ma sklepu, a nie producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda i też zwróciło to moją uwagę.

 

Tutaj cytat ze strony a propos gwarancji :

 

Czy gwarancja jest międzynarodowa ( respektowana przez autoryzowane serwisy )?

Nie, aczkolwiek gwarancja udzielana jest przez daną manufakturę za pośrednictwem firmy Kade-Trade, i w razie konieczności każdy zegarek może być naprawiony w serwisie głównym producenta. Aby posiadać gwarancje manufaktur realizowaną w dowolnym autoryzowanym serwisie, należy zakupić zegarek w autoryzowanym salonie i otrzymać kartę gwarancyjną z pieczątką tego salonu. Wiąże się to oczywiście z zapłatą pełnej ceny za zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że warto kupić u nich zegarek.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam - szczególnie, że zegarki są oryginalne.

 

Miałem też wątpliwości co do certyfikatu, gdyż aukcje nic o nim nie mówią. Wysłałem więc zapytanie do sprzedającego. Oto odpowiedź:

 

"do każdego zegarka sa załączone wszystkie dokumenty producenta tj. instrukcja oraz kwarta gwarancyjna ( błędnie czasem nazywana certyfikatem ) plus dowód zakupu czli paragon/ fv"

 

Jako, że sklep znajduje się w Krakowie a i ja tam mieszkam, zamierzam się skontaktować ze sprzedającym i umówić na 'oględziny' kilku modeli Maurice'a.

Mam nadzieję, że będzie  to możliwe, gdyż nie jestem w stanie zakupić zegarka bez wcześniejszego zobaczenia go na ręce, a niestety sklep wydaje się być wyłącznie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi login z Allegro to atena_1979. Nie wiem, czy to nie ten sam Sprzedający nawet. Zegarki pewne, w 100 proc. oryginalne.

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.

 

Podaję link do sklepu internetowego : http://www.kadetrade.pl/index.php

 

Użytkownik na allegro podobnie jak nazwa sklepu nazywa się Kade_Trade

 

W międzyczasie znalazłem zegarek u tego samego sprzedawcy, który nawet bardziej cieszy moje oko. Proszę fachowców o rzut okiem :) 

 

http://www.kadetrade.pl/index.php?p246,maurice-lacroix-les-classiques-moonphase-lc1148

 

Pozdrawiam

 

Tylko, że ten drugi to kwarcyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi login z Allegro to atena_1979. Nie wiem, czy to nie ten sam Sprzedający nawet. Zegarki pewne, w 100 proc. oryginalne.

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Raczej nie. Ja kupiłem od Atena_1979 Pontosa RdM. Gwarancja jest podbita przez ''Chrono-GL'' Dariusz Sztachelski ze Słubic, a pieniądze idą na adres z Berlina.

 

BTW radzą bardzo dokładnie sprawdzać wszelkie opisy na aukcjach od Ateny i potwierdzać wszystkie ustalenia mailowo, bo ja kupowałem zegarek fabrycznie nowy, a dostałem używkę. Temat reklamacji mi się jeszcze nie zakończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji poleca ktos tanich i pewnych sprzedawcow z ebaya?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg niektórych źródeł właśnie Atena kupuje zegarki u Riske na niemieckim ebayu, tylko podobno oni nie wysyłają do PL.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma napisane na swojej stronie na Ebay'u, ale osobiście nie pytałem, bo miał do mnie przyjechać właśnie od atena_1979.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW radzą bardzo dokładnie sprawdzać wszelkie opisy na aukcjach od Ateny i potwierdzać wszystkie ustalenia mailowo, bo ja kupowałem zegarek fabrycznie nowy, a dostałem używkę. Temat reklamacji mi się jeszcze nie zakończył.

Jak reklamacja? Masz jakieś dobre newsy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie.

Chciałem wymiany na nowy nieużywany, ale po dwóch tygodniach czekania odpuściłem, bo podobno ich teraz nie ma (miałem wrażenie, że chodziło o to żeby znudziło mi się czekanie na nowy zegarek, gdy zakupiony i zapłacony czeka na półce) i zaakceptowałem obniżkę ceny o 400 zł i dosłanie nowego kroko-paska.

 

Także coś tam uzyskałem, ale niesmak pozostał, bo zakup wymarzonego NOWEGO zegarka skończył się na używce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Faktycznie szału nie ma. Jak dla mnie spory minus dla Ateny.

 

A swoją drogą gratuluję nabytku. Pontos RDM to bardzo ładny i zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego, że jest on taki ładny :) i niepowtarzalny to nie potrafiłem z niego zrezygnować i zaakceptowałem używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk. Zegarek założony kilkanaście razy. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10. Wiem, że to kwestia gustu, ale dla mnie czarna tarcza w tym wypadku wygląda lepiej niż biała, jest super.
      W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Bielsko-Biała/Tychy
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena  43 500 zł.










    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.