Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mmiodek

Naprawa chińskiego zegarka, Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę głupio mi zakładać taki temat, ale dostałem misję od znajomego i uznałem że warto zapytać: czy ktoś z Was zna może zegarmistrza w Łodzi, który podjąłby się naprawy chińskiego tandetnego szkieletora? Byłem z nim u jednego zegarmistrza (Narutowicza przy Kilińskiego), ale powiedział że przy takich zegarkach "strach grzebać", czyli inaczej mówiąc szkoda mu czasu. Zupełnie mnie to nie dziwi, dlatego byłbym wdzięczny za informację na temat fachowca, który takimi zadaniami się nie brzydzi. Jest to typowy automat Winner/Goer/Skeleton, ten z napisem "ORBITA", chyba wszystkie pracują na tym samym mechanizmie i w ogóle są prawie identyczne. Zależy mi na tym tylko dlatego, że właściciel (nie ja :) ) ma do tego zegarka sentyment i powiedział że da nawet powyżej 100zł za naprawę. Zegarek upadł, według zegarmistrza jest tam uszkodzony balans lub włos (nie pamiętam dokładnie bo oddawałem wtedy kilka zegarków a sam nie mam wiedzy technicznej).

 

Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem.

post-69734-0-49775000-1393854288_thumb.jpg

post-69734-0-07470100-1393854296_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt się nie podejmie naprawy......i nie ze względu jak napisałeś "obrzydzenia" .....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze Ci powiedział bo to strach ruszać. Mechanizm sam z siebie potrafi się "sypać", a części zamiennych nie ma. Nikłe szanse bo wartość mała, a pracy przy tym dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.