Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Nowa szata graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni

 

MIja w tym roku dziesiec lat naszego istnienia , wiele sie w tym czasie zdarzylo ale na pewno ( przynajmniej ja to tak odbieram ) byly to wspaniale lata :)

Dzieki Wam forum i klub zyje i ciagle sie rozwija i rozrasta , a forum stalo sie niezaprzeczalnie najfajniejszym i najwiekszym tego typu klubem w Polsce .

Z duma slysze czesto rowniez slowa podziwu szczegolnie ze strony obcokrajowcow , ktorzy nas odwiedzaja z okazji m.in. corocznych spotkan i ktorzy porownuja nas z innymi klubami .  I to porownanie czesto wypada na nasza korzysc.

Wszystkim Wam za to serdecznie dziekuje !

 

Z tej okazji ( 10 lecia ) doszlismy do wniosku , ze warto po tak dlugim okresie odswiezyc zarowno strone jak i logo ,a wiec czas zaprezentowac KMZiZ po nowemu :)

 

www.zegarkiclub.pl

zapraszam do testowania wersji beta , ktora oczywiscie bedzie ewoluowac i ktora dzieki Waszym uwagom i spostrzezeniom powinna sie ulepszac

Czekamy na Wasze spostrzezenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona główna fajnie wyszła, mnie się podoba.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinię w kwestii projektu strony głównej, natomiast logo wymaga moim zdanie jeszcze mocnego dopracowania.

Krok w dobrą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie podoba się tak jak jest.

Wg mnie obecna kolorystyka  jest ciekawsza, nie wspominając już o logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się logo, nic ciekawego, prostrzego już chyba nie można było zrobić.

Kolorystykla tez średnio.

Nie wiem po co w ogóle zmieniać, obecne wryło się w łeb, jest rozpoznawalne i kojarzone właściwie,

po co to zmieniać ?.

Przypomina mi to zmianę loga PZU,

wygląda jakby ta sama agencja wzięła się za ten projekt.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukaszr, dnia 04 Marz 2014 - 09:21, napisał:

 

Nie wiem po co w ogóle zmieniać, obecne wryło się w łeb, jest rozpoznawalne i kojarzone właściwie,

po co to zmieniać ?.

 

 

Witam,

podzielam opinię. Przywiązanie do tradycji, niezmienność pewnych symboli to swoista siła/moc, zwłaszcza licząca się w tak subtelnym temacie jak zegarki :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nowa szata OK, natomiast nowe logo tragiczne, bezpłciowe. Obecne jest o niebo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona super. Logo kiepskie! Wygląda tak jakby zaprojektował je uczeń liceum plastycznego. Zero kreatywności. Proponuję po prostu odświeżyć stare logo. Ktoś jakiś czas temu pokazywał fajne projekty opracowane na jego podstawie.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, nowoczesna strona. Logo - myślę jak poprzednicy - koniecznie trzeba zmienić. Chociaż i ja uważam, że lepiej odświeżyć dotychczasowe.


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa szata OK, natomiast nowe logo tragiczne, bezpłciowe. Obecne jest o niebo lepsze.

 

Nowe logo faktycznie kiepskie i za bardzo podobne do tego:   

 

chrono_logo.gif

 

:ph34r::lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek napisał:

 

 

zapraszam do testowania wersji beta , ktora oczywiscie bedzie ewoluowac i ktora dzieki Waszym uwagom i spostrzezeniom powinna sie ulepszac

Czekamy na Wasze spostrzezenia

 

Krytyka, a wręcz fala krytyki jest jak najbardziej pożądana, ale pisanie, że np. logo:

 

joh.doe - wymaga mocnego dopracowania

Jash - jest tragiczne, bezpłciowe

kkwpk - jest kiepskie, zero kreatywności

Z-bych - koniecznie trzeba zmienić

 

nie jest sprawiedliwe ani poparte żadnymi konkretami ! np. co znaczy 'bezpłciowe' ?

Kiedyś prosiliśmy o pomoc i zaangażowanie, nie było chętnych :(  Może teraz ? Ale, proszę o konkrety - tzn. projekt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego zmieniać logo ? To jest niezły, czytelny, ciekawy projekt. Utrwalił się już także wśród innych, "pozaforumowych"  użytkowników internetu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Eugeniuszu - bezpłciowe to znaczy nie odzwierciedla zegarkowej pasji, w przeciwieństwie do obecnego. Ponadto zbyt techniczne i nowoczesne. Proponuję lekturę projektu kolegi artme z tematu, który podał na tacy kolega kkwpk.

Ponadto mam zdanie takie samo jak Piotrek w poście nad moim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że zmiana loga nie ma sensu. Zostawić takie jakie jest, ewentualnie delikatnie odświeżyć, bo takie jak zaproponował Dariusz w pierwszym poście jest moim zdaniem okropne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

nie jest sprawiedliwe ani poparte żadnymi konkretami ! np. co znaczy 'bezpłciowe' ?

Kiedyś prosiliśmy o pomoc i zaangażowanie, nie było chętnych :( Może teraz ? Ale, proszę o konkrety - tzn. projekt !

 

Czy to oznacza, że szary użytkownik forum, niemający zdolności graficznych, nie może ocenić nowego logo?

Bezpłciowe, zbyt techniczne i inne określenia wyrażają opinie użytkowników o nowym logo. Jakimi konkretami mam popierać opinię, że nowe logo nie podoba mi się i wolę stare? Nowym projektem starego logo?

 

A po co, czy zmiana musi być bo stare logo jest stare?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżenie popieram.

Tak sobie myślę teraz o tych kubkach długopisach , naklejkach, kalendarzach,

głupio tak puścić w zapomnienie to logo.

 zdaje się że chyba któryś klubowiec miał logo, ale nie pamiętam dokładnie.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zdaje się że chyba któryś klubowiec miał logo, ale nie pamiętam dokładnie.

 

Zeno na tarczy, Stowa grawer na wahniku(?), Glycine dekiel(?)

 

Dla mnie również nowe logo nie bardzo pasuje, a co mi nie pasuje? Nie kojarzy mi się zupełnie z zegarkami, z naszym forum, z całą tą pasją, wg. mnie "stare" logo przydałoby się odświeżyć, co zrobił kolega artme w wątku podanym parę postów wyżej. Sama strona www.zegarkiclub.pl jak najbardziej na plus.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w podanym watku była ...JEDNA propozycja nowego logo a nie kilka milion razy lepszych

ale moze dzieki temu nastapi erupcja pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie chcę wymądrzać, z racji wieku jestem mocno konserwatywny i upierdliwy, ale pitanko mam: po co w ogóle zmieniać logo?

W jakim detalicznym celu? 

Forum jest świetne, się rozwija, się podoba, ma jubileusz... To mu w prezencie zmienić fajnie zaprojektowany symbol? Dziesięć lat obecności znaku graficznego, to tradycja IMO warta kontynuacji. Jestem wzrokowcem, zapamiętuję obrazy.

Będzie mnie wkurzać... 

Sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że nie trzeba zmieniać tego, co do tej pory sprawdzało się i było akceptowane i lubiane przez Klubowiczów. To nie tylko logo, ale marka, tradycja, i znak, dzięki któremu jesteśmy rozpoznawalni nie tylko w Polsce ale i zagranicą.

 

To tak, jakby np. Mercedes zmienił znak firmowy, bo tamten się zestarzał...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są na plus.

Nowe logo wcale nie jest złe. Stare się podoba, ponieważ każdy się przyzwyczaił, no i działa siła sentymentu.

Jednak, jeśli spojrzeć na to z dystansem, poprzednie logo naprawdę mocno już trąciło myszką, było po prostu przestarzałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co widać z daleka, to MIŁOŚNIKÓW Buzi, chłopaki i dziewczyny :wub:  :wub:  :wub:


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co można zrobić ze starym logo to odrobinę popracować nad trzcionką, ale tego musi dokonać naprawdę ktoś zdolny.

Nowe, zaproponowane logo jest banalne.

Zwróćcie uwagę, że znaki firmowe znanych firm np. motoryzacyjnych nie zawierają motywu autka.

Wiecie jaki znak firmowy jest najbardziej rozpoznawalny na świecie? Adidas, znacie jego logo, takie niby nic, ale jego twórca był poprostu zaje...etc.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyne co widać z daleka, to MIŁOŚNIKÓW Buzi, chłopaki i dziewczyny :wub:  :wub:  :wub:

 

 

To jednak będzie Klub Miłośników ? Nie tak dawno temu dostałem ostrzeżenie za poruszanie tematu płci.

Tak czy inaczej może warto w takim razie nieco wzbogacić ten Klub drugim występującym "rodzajem"  ?

Czy ma być tak jak jest na ostro ?

Już widzę jak kolejne punkty lądują na moim koncie ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.