Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Nowa szata graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zostanę miłośnikiem Taranta i Fibo...i Staruszka... i Dziadka...i nie wiem jeszcze kogo...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, dzięki i wzajemnie , ale wiesz, ze na avatarze to nie ja ?

Apeluję Koledzy uważajcie na punkty karne !

Usuwanie ich samemu czy po znajomości uważam za bardzo niesportowe zachowanie !


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te punkty karne są działaniem odwetowym władz?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Western


A, może zróbmy tak: Darka i Eugeniusza zakujmy w dyby ! Bo, co Oni sobie myślą ? Że wszystko Im wolno ? Nowoczesności Im się zachciało ? Pokażmy Im co to 'Tradycja' !!!
I pędźmy dalej po bruku bryczką ! Rozklekotaną, ale jakże tradycyjną !!! W następne dziesięciolecia, a co ?

Dodajmy do naszego starego logo klubu tylko motyw paprotki ! I już będzie dobrze, będzie bardzo dobrze !


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolega nie bardzo rozumie o co chodzi :) .

Jeśli coś chcemy zmienić to zróbmy tak by to nowe było lepsze od starego!!!


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie bardzo jak nowe logo będzie wyglądało na tarczy, deklu lub wahniku zegarków klubowych?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy ktoś znów grzebał przy kolorystyce forum? Ok. roku temu ktoś już wpadł na taki "genialny" pomysł i rozjaśnił tło. Już wtedy było kijowo a teraz to już zupełnie wszystko schrzaniono... Po co te zmiany na siłę??? Może w ogóle zróbmy czarno-białe tło i będzie cudownie...

post-35535-0-13158100-1394022164.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego zmieniać logo ? To jest niezły, czytelny, ciekawy projekt. Utrwalił się już także wśród innych, "pozaforumowych"  użytkowników internetu.

Nic dodać nic ująć.

 

Co do nowej strony to nie jest źle. Tylko czemu tam jest Daytona? Jest tyle pięknych zegarków, a tu Daytona. Nie bardzo rozumiem wyboru.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawi się jakiś harmonogram z terminami kolejnych spierdoleń ? Warto być odrobinę uprzedzonym...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie jest, jasno, nowocześnie... Taki biały beżyk to w UK niejaka "magnolia"- ulubiony, wręcz obowiązkowy kolorek przy sprzedaży mieszkań. Ciemne ściany i wykładziny dyskwalifikują ofertę  :(.

 

Harmonogram byłby pomocny, bo mój stary laptop dręczyłem z pół godziny, myśląc, że grafika pada.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś  mi te kółeczka (oops, przepraszam, indeksy) przypominają. Miało być pięknie(j), a wyszło jak zwykle :P

post-6402-0-59842000-1394029302.jpg

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczy mnie już bolą od tej bieli po 15 minutach przeglądania forum. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za rezygnacją z bieli, niech będzie coś pastelowego, ale biel to nienajlepszy pomysł :(


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czcionka w nowym logo wygląda jakby dobierana była na słitaśnego bloga dla nastolatek B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho Piotr się wk..rwił, nigdy jeszcze takie słowo nie padło z Jego rąk na forum :(
Piotrze nie warto się "denerwować", jak znam życie to i tak nic nie da.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Koledzy, sugeruję przeglądanie forum przez tapatoka czy jak mu tam.

Dopiero jak wszedłem ze stacjonarnego to oczy mi pękli. I teraz szukam nowych na podmiankę.

Powiem więc krótko:Jest źle. Nie chcąc zarobić kolejnego punktu nie użyję bardziej dosadnych określeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jaśniejsze tło mi pasowało, ale po kilkunastu minutach - jednak faktycznie zbyt jasno :( Może chociaż o ton ciemniej się da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strony są za jasne - jeśli ktoś posiedzi wieczorem 3 godziny jak ja to będzie wiedział o czym mowa - mnie już oczy łzawio i pieko

Po tygodniu tak wam się zrobi

post-68206-0-05545700-1394043040_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że poprzednia wersja kolorystyczna była lepsza. Raz, że obecnie szarości z beżami średnio się komponują. Dwa, że jest za jasno. Do poczytania trzeba ściemniać ekran, bo inaczej to trochę "kole" w oczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

po to są uwagi ( po to został założony ten wątek ) aby zebrać opinie i rozsądne uwzględnić

Kolor został dopasowany do strony ,ale jesli faktycznie będzie dla Was zbyt jasny - przyciemnimy

Oczywiście , ile osób tyle opinii , więc wszystkich się nie da uwzględnić ( pewnie i dlatego ,że będą przeciwstawne :))

 

Dlaczego zmiany ? Aby odświeżyć , unowocześnić stronę www przede wszystkim

Daytona ( jeden z Kolegów pytał ) na razie jest jedynie "maskownicą" przestrzeni reklamowej

 

 

Cieszę się z reakcji żywych i opinii , smucę nieco z "hejtu" , smucę bardzo z debilnych ( trudno to inaczej skomentować ) reakcji , szczególnie jednego z modów , czepiających się na siłę słowa "miłośnicy " i robiącej z tego clou zmian.

Nie chcę wnikać w psychologiczne przyczyny dziwnej awersji i doszukiwania się drugiego i trzeciego dna w tym słowie ( nota bene od zawsze w nazwie klubu ) być może złe wspomnienia z okresu dzieciństwa być może głęboko skrywany strach przed coming out albo jeszcze co innego ..

Proszę chociaż raz powstrzymajcie się przed krytykanctwem , wiem że najlepiej nic nie robić ( wtedy nie ma zmian i problemów ) jak również dobrze jest siedzieć w kącie i być cicho , ale nie zamierzam wejść na taką ścieżkę

Bedziemy się zmieniać i ewoluować wspólnie więc uwagi mile widziane , hejt itp - nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...lepsze wrogiem dobrego...

 

dlaczego zmieniać..

bo co ?...

bo nowy trynd ?

było przyjaźniejsze ...cieplejsze...

a jest....

.......................nowe...


Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Prezesie Darku.

Czy tak trudno zrozumieć, że obecne kolory dają po oczach i bardzo źle się patrzy w monitor? Zmieńcie to na bardziej stonowane. Poprzednio było całkiem przyzwoicie.

A co do logo: uważam, że stało się ono logiem MIłośników nie wiadomo czego, bo zegary i zegarki to trzeba przez lupę oglądać. Jest nietrafione. Prostota, czytelność, dobór czcionki i koloru, ale przede wszystkim uwidocznienie tego jakim klubem jesteśmy, bo, że MIŁOŚNIKAMI to już wie każdy, kto patrzy na nowy wzór. Uważam, że poprzedni nie był zły i kojarzył się każdemu. Mimo, że jestem stosunkowo młodym klubowiczem, uważam, że nie zawsze to co stare jest złe. A wygląda tak, jakby stryjek zamienił siekierkę na kijek ;) No sorry, ale jest kicha. Sam się na tym nie znam i nie zabieram za te sprawy, ale mój ojciec, mimo, że już jest na emeryturze nie takie rzeczy projektował, więc mógłby spróbować i z logiem, ale to musiałbym z nim zagadać. Obecne jest ni jak pasujące do istoty klubu, bo jej nie widać.

Pozdrawiam,

Artur


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

...

Cieszę się z reakcji żywych i opinii , smucę nieco z "hejtu" , smucę bardzo z debilnych ( trudno to inaczej skomentować ) reakcji , szczególnie jednego z modów , czepiających się na siłę słowa "miłośnicy " i robiącej z tego clou zmian.

Nie chcę wnikać w psychologiczne przyczyny dziwnej awersji i doszukiwania się drugiego i trzeciego dna w tym słowie ( nota bene od zawsze w nazwie klubu ) być może złe wspomnienia z okresu dzieciństwa być może głęboko skrywany strach przed coming out albo jeszcze co innego ..

Proszę chociaż raz powstrzymajcie się przed krytykanctwem , wiem że najlepiej nic nie robić ( wtedy nie ma zmian i problemów ) jak również dobrze jest siedzieć w kącie i być cicho , ale nie zamierzam wejść na taką ścieżkę

Bedziemy się zmieniać i ewoluować wspólnie więc uwagi mile widziane , hejt itp - nie :)

Kolego,

jeśli mogę wyrazić się prosto i bez hejtu (na miły Bóg!), to mnie osobiście przeszkadza zbyt jasne tło, oraz nowe logo, które bije po oczach wyróżnionym słowem "miłośników". Jeśli już coś wyróżniać graficznie, to może "zegarków i zegarów"? Nie chciałbym nikomu psuć humoru krytykanctwem, po prostu takie jest moje zdanie, mam nadzieję mile widziane. Proponuję na "dzień dobry" przyciemnić tło strony. 

Frazę o dzieciństwie i coming- oucie pominę, mamy przecież miło i konstruktywnie rozmawiać, a nie hejtować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem za zmianami i popieram chęć unowocześniania.

Ale obecna kolorystyka za mocno wali po oczach, i to dosłownie wali.

Poprzednia wersja forum była bardzo przyjazna kolorystycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem z kim polemizować. Czy z domorosłym psychoanalitykiem czy z wielbicielem nietrafionych rozwiązań graficznych. Z racji wykształcenia bliżej mi co prawda do psychoanalizy, wszelako stronię od darmowych i publicznych porad. Z drugiej zaś strony poczuwam się do wyniesionego z domu pewnego doświadczenia tyczącego się projektowania znaków graficznych. Mój Ojciec, nim zaczął się zajmować urbanistyką projektował też małe formy: znaki graficzne, szyldy, neony. Kilka nawet jeszcze można spotkać a nawet stały się swego rodzaju symbolami. W każdym razie. Jeśli można tu każdemu o medycynie - to ja o grafice uwag kilka. Dlaczego jest źle moim zdaniem ? Warto tu zwrócić uwagę, że nie piszę nic nowego w tym temacie.

1. Znak graficzny, logo czy jak go zwał winien bronić i być zrozumiały sam, bez towarzyszących napisów (wyjąwszy sytuacje że to "2 w 1" - jak np SONY). Stary symbol kieszonki ze wskazówkami w kształcie K taki był. Z nowego po usunięciu napisów zostaje coś wyłącznie dla wtajemniczonych i nie nadające się do używania osobno. Jak i na co miałaby wyglądać koszulka, kubek, dekiel zegarka z tymi kółeczkami i trójkącikiem ??.

2. Jest dobrze przyjętą tradycją ewolucja znaków graficznych. W cytowanym temacie pokazano takie przykłady (HP, VW). Pokazano też akceptowalną linię ewolucji naszego, mającego już 10 lat symbolu. Ewolucję. Ale nie degrengoladę.Nie zgodzę się też z padającymi tutaj opiniami , że kieszonka to oznaka zacofania, Coś , czego trzeba się wstydzić. Baczcie albowiem, że znakomita większość internautów wypowie się, że generalnie zegarki jako takie są bez sensu. Czas można odczytać albo odsłuchać ze smartfona. Vox poluli...

3.Dlaczego wyróżniono słowo miłośników należy spytać się autora.

 

Buźki :D

 

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.