Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Premium Mobile - abonament 24,70. Bez limitu rozmowy, smsy, mmsy, 10GB netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Plus na abonament trzy numery. Łączny abonament za trzy numery 85zl.

Rozmowy SMS i MMS bez limitu. Pakiet internetowy 14GB na każdy numer plus jeden z nich ma jeszcze dodatkowo 6GB. Umowa na 26 miesiecy bez telefonu.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie a opiszcie jak według Was wygląda zasięg wszystkich obecnych sieci w Polsce? Która najlepiej działa na krańcach Polski czy w miejscach gdzie diabeł mówi dobranoc. Ja korzystam z Play, który korzysta z wszystkich nadajników innych sieci więc w zasadzie wszędzie zawsze jakiś sygnał się pojawia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Play 4 numery abo + rata za telefon - płacę 140 zł, za miesiąc kończy mi się umowa.

Wcześniej byłem od początku w Erze i T-Mobile, przeszedłem do P, ponieważ magenta nie chciała mi dać lepszego abo i internet strasznie u nich mulił, albo nie było go wcale, pomimo wszystkich kresek zasięgu ne telefonie.

W Play z zasięgiem nie mam większego problemu, no może poza mieszkaniem w bloku, ale to kwestia tego, że akurat jest tak ukierunkowane, nie w stronę masztów. Przełącza się zawsze na Plus lub Orange.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasięgu. Mam Plusa od początku jego istnienia. W międzyczasie był T- mobile 2 lata. Żona ma Orange, a przez rok miała firmowo Play. Z Plusem i Orange brak problemów. To mobile miewał drobne na a4. Play to był dramat. Kolega w zeszłym tygodniu też z 5 nr w Play przeniósł do plus. Nawet jak miał wymuszony Plus to były problemy. Te same aparaty, to samo miejsce. Plus działa bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumienie mam problemow z zasiegiem, a korzystalem z wszystkich operatorow. Fakt z play na poczatku bylo slabo, ale teraz dla mnie jest ok. 

Korzystacie z opcji wifi calling? W biurze czasem jak jestem w centrum budynku daleko od okien, mialem problem z zasiegiem, przez wifi dziala az milo ;)

Dodatkowo pozwala obejsc limity minutowe poza granicami kraju bo liczy jakby sie bylo w zasiegu Play.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z Orange do Plusa ze względu na zasięg i nie żałuję. Rożnica jest odczuwalna.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium Mobile korzysta z usług niewłaściwych kurierów. Dwa przypadki przeniesienia z innej sieci (mój i mojej żony) i dwa problemy z dostarczeniem umowy przeniesienia.

Na usługi nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz przenoszę się z Playa do T-mobile. Powód?

 

Oba telefony max zasięg LTE w tym samym miejscu, centrum Warszawy

Play:

9a99893982fe24982fbcaee5d1f464ea.jpg

 

T-mobile

c483db4e647de460af53538a4758189e.jpg

 

Dymają w play na prędkości strasznie i dodatkowo słaby jest zasięg.

 

Za 50 pln teraz wszędzie dla nowych klientów jest wszystko bez limitu. T-mobile dodatkowo z wielu mediów społecznościowych nie potrąca z limitu transferu danych i np z Tidala tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeniosłam się z całą rodziną niedawno do Playa i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Play 4 lata, wcześniej w Orange, obecnie TM. Play dla mnie to porażka. W pracy trzymał nadajnik macierzysty bez żadnej kreski zasięgu. Efekt nikt nie mógł się do mnie dodzwonić. Jak ustawiłem na sztywno Plus, wówczas zasięg pełny, ale kosztem prędkości Internetu. Więc cały czas zabawa w przełączanie nadajników. W TM mam spokój, ponadto bardzo mi odpowiada VoLte, którego w Play nie było wogóle.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play to taki parnis. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jaką sieć wybrać jeżeli często przebywa się za granicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ofertami - zresztą nie tylko komputerowymi ale także internetowymi czy bankowymi warto być na bieżąco... Oni często publikują nowe promocje na swoich profilach w mediach społecznościowych.

 

Wg mnie najkorzystniejszą ofertę można obecnie znaleźć w Virgin Mobile w której to za 9 zł, można kupić pakiet w którym posiada się 300 min do wszystkich, 300 smsów do wszystkich i 1gb interentu.

To skoro była najlepsza sieci, to też trzeba podać info, gdzie najlepiej założyć rachunek bankowy. Aktualne porównanie można tutaj znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.