Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nightdream

Otwórz oczy na Filipka.

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne koleżanki i koledzy.

Nie zawsze mamy możliwość zauważenia potrzeb innych. Nie zawsze mamy świadomość, jak wiele nasze zachowanie może zmienić w życiu innych. Cieszę się, że w ostatnich dniach miałem możliwość odwiedzenia Filipa i jego rodziny. Tylko w taki sposób mogłem pewne sprawy zrozumieć. Wizyta pozwoliła mi spojrzeć sobie głęboko w głąb serca i odgrzebać te zachowania, które drzemią w każdym z nas. Wystarczył mocny uścisk małych paluszków, szeroki, szczery uśmiech na twarzy Filipka….wtedy zrozumiałem, że nie jest ważne to, co posiadamy, ale ile możemy ofiarować innym. Zadbajmy wspólnie o to, żeby najpiękniejsze lata dzieciństwa, przeżył z uśmiechem i zapomniał o swojej chorobie.

Wspólnie z kolegami rk7000 (Romek) i ladek22 (Przemek), przy pełnej akceptacji Zarządu KMZiZ, ogłaszam wielką akcję pomocy dla Filipa Gawłów, polegającą m.in. na licytacji przedmiotów. 

W licytacji przedmiotów mogą oczywiście brać udział zarejestrowane na forum osoby, posiadające min. 50 postów. Mając na uwadze dobro Filipa, dopuszczamy możliwość składania ofert również przez osoby bez wymaganej ilości postów, za pośrednictwem moim, Romka i Przemka.

Poniżej link do wątku licytacji:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/

Osoby chętne przekazać jakiekolwiek przedmioty na licytację, proszę o zgłaszanie swoich darów poprzez pw do mnie, Romka lub Przemka. Jednocześnie proszę o przyjęcie zasady, że wysyłka będzie opłacona przez darczyńcę. 

Dodatkowo, informacja o zaangażowaniu KMZiZ w akcję pomocy Filipkowi będzie podana na oficjalnej stronie Gminy Żmigród, gdzie będzie także link do naszego wątku.

 

Życzę wszystkim wielkiego serca.

Artur Kanicki

 

EDIT (11.03.2014):

W dniu dzisiejszym Stowarzyszenie "Nasza wieś Borek" założyło subkonto TYLKO i WYŁĄCZNIE na potrzeby wszelkich zbiórek, licytacji, aukcji oraz 1%. Od dnia dzisiejszego Filip będzie miał pieniądze we własnym "portfelu" a nie we wspólnym worku :)

Na podane konto proszę dokonywać wszelkich wpłat oraz przekazywać swój dar serca w formie 1%.

 

STOWARZYSZENIE "NASZA WIEŚ BOREK" KRS 0000330678

adres: BOREK 39

55-140 Żmigród

nr konta 51 9591 0004 2001 0000 5920 0003 Bank Spółdzielczy w Trzebnicy

w przypadku 1% można dopisać "Dla Filipa Gawłów" - będzie klarowniej.

 

Z uwagi na pytania odnośnie 1% informuję, że z uwagi na fakt, iż Naczelnicy Urzędów Skarbowych mają czas do końca kwietnia na aktualizację nr rachunków bankowych, a konto dla Filipa zostało założone raptem tydzień temu, Zarząd Stowarzyszenia podjął decyzję o przekazaniu wszelkich wpływów z tytułu 1% na rzecz Filipa, a ściślej - wszystkie środki z tytułu 1% zasilające konto podstawowe Stowarzyszenia, będą przekazane na subkonto Filipa :)

Serdecznie dziękuję wszystkim za szczodrość :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej lista osób, które już zadeklarowały przekazanie przedmiotów na licytację. Kolejne będą dopisywane w trakcje zgłoszeń na pw do mnie, rk7000 lub ladek22. Celowo nie podaję co zostało zadeklarowane, ale zaręczam….WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ w LICYTACJACH :) Oto lista:

1. fanka Daktarina

2. sudix

3. piotrkrakow

4. piotr850

5. Beria

6. Mikołaj N

7. Moja skromna osoba

8. rk7000 

9. ladek22 - cegiełki w trakcie sprzedaży

10. Zarząd KMZiZ

11. rav_c

12. Lexxus

13. Max PC Piotr Średniawski

14. Tomek z Wrocławia

15. msokol19

16. bahuone

17. Danuta Kmieciak

18. Edward Witkowski

19. Artur Andrzejewski

20. 

21. Robredo

22. Marcin i Kazimierz Zagórscy

23. Piotr Jędrzejewski

24. pirx65

25. Kwiatek82

26. miczel1

27. meXy

28. MagMa

29. Sklep "KAROL"

30. biedronski

31. Stawko

32. bromkur

33, JED


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony to co wcześniej zadeklarowałem oraz wpadłem na pomysł iż skoro znam wszystkich w mojej pracy (a jest około 300 osóB) to wszystkim w mojej pracy wyślę nr konta co by przekazali chociaż 1% oraz link jak by sobie chcieli poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się z tym do gdzieś środy. Wtedy zostanie otwarty specjalny rachunek bankowy, tylko do wykorzystania przez Filipa. Rachunek będzie subkontem Stowarzyszenia "Nasza Wieś Borek", które zgodziło się pomóc. Fundacja wrzuca wszystko do jednego wora jak się okazało, więc lepszą pomocą dla Filipka będzie jego własne subkonto. Dane podam do środy.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. to w takim razie po co ten dopisek :/ ok poczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić małe sprostowanie. Otóż "kalendarze cegiełki" ofiarował Zarząd KMZiZ, a z mojej strony jest tylko pokrycie kosztów wysyłki tychże kalendarzy :)  Planuję dać coś od siebie, ale dopiero, gdy "kalendarze cegiełki" się sprzedadzą :)  Co to będzie niech zostanie na razie tajemnicą! :)  :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki w dniu dzisiejszym założone zostało subkonto dla Filipka - szczegóły w pierwszym wpisie.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur dopisz proszę do listy kolegę msokol19 :) Kolega zaoferował kilka pasków do zegarków!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Artur - czy rozliczając PIT mam poza KRS coś jeszcze dopisywać tak, żeby pieniądze trafiły na pewno do Filipka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz KRS i numer konta, który wskazałem - to konto wyłącznie Filipka.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do licytacji Panie i Panowie, zegarek jest świetny a cel szlachetny!

Nooo, taka okazja, NOWY, PUDEŁKO, PAPIERY, NIESKAZITELNIE PIĘKNY, SPRAWNY W 100% i oczywiście ORYGINALNY a wielbiciele "rusków" prawie bez echa? Przecież tu nie chodzi o sam zegarek…ale o dużo, dużo więcej :) Zachęcam do licytacji!

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-3


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie można wylicytować ciekawy pasek ze skóry PYTONA ofiarowany przez Mikołaja N.

 

post-60883-0-63333600-1394984182_thumb.j

 

 

Przypominam również, że zostały jeszcze do wzięcia 3 listy "cegiełki". http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-4 Szczegóły w poście #45

 

post-44476-0-47808300-1395047824_thumb.jpg


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie godziny licytacji :) Zachęcam do sięgnięcia do swoich portfeli, nie licytujemy przecież tylko paska, ale ofiarowujemy coś duo, dużo więcej :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namawiałem kilka osób by wpłaciły pieniądze na konto Filipka :)  Dziś wpłaciła Basia, której serdecznie dziękuję!! 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś do niedzieli do godziny 17.30 do wylicytowania 

Lorus RXN57BX - japoński diver kwarcowy. 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-5

 

zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili dla Filipka licytowana jest odznaka klubowa

ofiarowana przez kolegę Lexxus!!

 

a92c491889296d5egen.jpg

 

Aktualna cena to 120 zł.

 

 

Uruchomiliśmy też drugą pulę listów "cegiełek".

 

Czy Twoje dziecko dostało kiedykolwiek list pocztowy? Nie?

 

Napiszę list do Twojego dziecka!

 

Cena za jeden list 10 zł.

 

Listy wysyłam na koszt własny!!

 

post-44476-0-47808300-1395047824_thumb.j

 

Zostało 5 listów!

 

1. matiatv - 3 szt.

2. meXy - 2 szt.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.