Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alfaromeo76

CASIO GW-A1100 -1A3ER

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też noszę luźno.

Nie lubie kiedy szczególnie latem pasek przykleja się do skóry :(

 

GitBit, u Ciebie też te małe przekładki są metalowe a te duże plastikowe? Kamil pisał, że w tej jego bransolecie wszystko jest plastikowe a u mnie w 5610BC te małe są metalowe co uważam bardzo dobrze wyważyło całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior mam dokładnie takie same odczucia co do pasków w lecie.  ;)

W mojej branzolecie jest identycznie jak w Twojej, małe ogniwa są metalowe a duże plastikowe. U Kamila wnioskując po zamieszczonych przez niego zdjeciach faktycznie moze to być tylko plastik. 

Swoją drogą Waldzior Ty niemasz przypadkiem GW-A1000D na branzolecie? Ona nie jest przypadkiem taka smama jak do GW-A1100 Kamila?


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisał, że tylko zapięcie jest metalowe.

Wydaje mi się, że jak mierzyłem GPW-1000 w wersji na bransolecie to też była ona cała plastikowa.

Pewnie taniej zrobić wszystko z plastiku niż to łączyć na przemian.

Ale mimo wszystko ceny za te plastikowe bransolety są przesadzone, bo chyba takie same lub zbliżone do tych metalowych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ceny są trochę przesadzone, jednak wygoda noszenia zegarka na takiej branzolecie później to rekompensuje.

Mając do wyboru taką branzolete w takiej cenie i pasek z carbonu np do rangemena to wybór byłby tylko jeden. Niestety do Romana taka branzoleta nie podejdzie.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym to wybrał.

Na takiej jest też jakaś wersja 6900 tylko nie pamiętam jaka.

Roman też mógłby dobrze wyglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bransoleta jest cała plastikowa, pospinana na masę teleskopów, a nie bolców, jedynie zapięcie jest metalowe. Waga możliwe, że minimalnie wzrosła, ale tylko przez to metalowe zapięcie, więc różnica jest nieznaczna :)

A ja znów lubię jak zegar mi się nie rusza, jak go zapnę rano i się przyklei to ma tak być do momentu zdjęcia :D Chociaż ta bransoleta nie lata tak jak metalowa bo nie jest śliska i jest lekka to jednak musi mieć mały luz i czasami się zsuwa na zgięcie nadgarstka, ale zaraz ją poprawiam i siedzi na swoim miejscu.

Cena jest przesadzona co najmniej 2-3x jak za kawałek plastiku, ale wygląd i nietypowość sprawia, że jednak ją zostawiam.

Jeszcze dodam, że z tą bransoletą jak patrzy się na zegar z góry na nadgarstku to chyba wydaje się minimalnie mniejszy, a na pewno lepiej dopasowany niż na standard pasku. Pewnie przez to, że nie ma głupio odstającej końcówki paska... Swoją drogą nie wiem czemu Casio robi takie długie te pasy, chyba po to, żeby można na kurtkę zapinać zegarek ;)

Jak myślicie, ile w PL może być GW-A1100 lub 1000 na bransolecie?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski robi długie, bo są ludzie co mają 27cm w nadgarstku i więcej.

Co do ilości bransolet na 1100 i 1000 to raczej dużo ich jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że zwłaszcza 1100 jest mało na bransolecie bo w pl nigdzie nie widziałem w sprzedaży, a na ebajach ceny są kosmiczne.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski robi długie, bo są ludzie co mają 27cm w nadgarstku i więcej.

 

Ja mam w nadgarstku jakies 19.5cm teraz mam pasek zapiety na 3 rzad dziurek od konca i zegarek nie lata... ciasno też nie jest... jest w sam raz... to nie wiem jak tego paska wystarczy dla kogos kto ma 27cm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 19 cm, zapinasz na trzecie dziurki od końca paska i jest w sam raz?

 

Jeśli pasek ma taką samą długość co w Romku to jak ja zapinam Romka na swoim nadgarstku na 3 dziurki od końca paska to mam mega dużo luzu i mogę obracać zegarkiem.

Wychodzi na to, że w tym modelu pasek jest krótszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 17,5 i zapinałem na 4-5 ale od początku, a na 1 od końca to mogę, ale na nogę zapiąć :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, a sprawdź czy jest tak samo w Romku, bo wychodzi na to, że nie a na podstawie Romka się wypowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz kawał łapy, aż nie wiem co powiedzieć :D w tym wypadku pasek fajnie się układa i jest akurat.

W Romku zapinam na 4, a w GWA na 5 siedziało, ale to też zależy bo czasem jak się zmacham to o jedną dziurkę poluźniam jak ręka jest na pompie ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransy są super ale mogłyby być nieco szersze :)

A żaden pasek nie wystarczy na 27 cm. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil od czego ta bransoleta jest, od GW-A1000 ?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem jako GW-A1100, ale do 1000 też pasuje.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem jako GW-A1100, ale do 1000 też pasuje.

To jeszcze zabij mnie ceną...300 ?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tommly strzeliłeś prawie w dziesiątkę ;) z przesyłką wyszło niecałe 300zł...

Warto/nie warto, drogo/niedrogo, ale zegar zupełnie inaczej wygląda i teraz już go sobie nie wyobrażam na pasku, w standardzie powinien tak być wypuszczany.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, tak się zastanawiam cały czas nad pomarańczą 1100 i ewentualnie wrzucić czarny bezel i bransę.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommly nie ma sie co zastanawiać :) zegar pierwsza klasa. Jak go przebrałem na czarno to wszyscy mowią ze pomarancza ladniejsza :) i chyba maja racje..... nie wiem czy go spowrotem nie przebiore hm.... tylko strasznie cieżko bezel się zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kusisz kusisz szuwar :D Może po weekendzie zerknę, czy jest jeszcze dostępny, kupiłem Rangemana, więc zakup 1100 się przesunął ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szuwar1978 podgrzej bezel przed zdjęciem/założeniem to będzie ciut lżej.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangeman swietny sikor brakuje mi troszke własnie tych bajerów. Miałem chwile protreka 6000 i fajna sprawa te wszystkie sensory. Dlatego zobacze jak pojawi się mudmaster bo obawiam sie ceny na start i wyswietlacza w negatywie. Jak mudmaster nie wypali też sprawie sobie rangemana. Zegarki cyfrowe nie sa w moim guscie ale ten cos w sobie ma i coraz bardziej mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.