Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dunaj

Naklejki na dekielku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Przyglądam się dyskusjom na temat marki Casio od dłuższego czasu. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem modelu 552-1AVEF z serii Edifice i o ile znam  już przeznaczenie naklejki z hologramem od Zibi, o tyle zastanawia mnie niebieska naklejka Casio. Można ją ściągnąć bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji w późniejszym czasie, czy jest ona niezbędna do uznania gwarancji w autoryzowanych serwisach? 

Może warto byłoby zrobić małe kompendium wiedzy na temat identyfikacji poszczególnych naklejek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kwestia była już na forum poruszana dziesiątki razy - żadne naklejki nie są do niczego potrzebne i możesz je odkleić zaraz po zakupie, bo zbierają tylko brud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ta naklejka długo nie wytrzyma. U mnie po dwóch miesiącach jest w zasadzie już cała wytarta, więc i tak pozostaje ją tylko zedrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ta naklejka długo nie wytrzyma. U mnie po dwóch miesiącach jest w zasadzie już cała wytarta, więc i tak pozostaje ją tylko zedrzeć

 

W moim wypadku, po dwóch miesiącach użytkowania zegarka, wspomniana naklejka wyglądała wciąż jak nowa, co wzbudziło moje wątpliwości w kwestii zrywania jej. 

W chwili obecnej nie mam więcej pytań, choć muszę przyznać, że ciężko mi było znaleźć informację na temat tej konkretnej rzeczy nawet na obcojęzycznych stronach. Z drugiej strony, na jednym z dołączonych przez Casio papierów jest wzmianka o tym, żeby czym prędzej zerwać wszystkie naklejki w celu uniknięcia gromadzenia się brudu itp, natomiast dotarłem do tego dopiero po waszych odpowiedziach. 

Dzięki za zainteresowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w nim biegam, jeżdżę na rowerze, pływam, może dlatego szybciej się odbarwiła. Zniknął prawie całkiem niebieski nadruk na niej. Ale podobno gieszoki się nie psują, więc miejmy nadzieję, że będą się bez problemu nosić dalej i bez naklejki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale po co chcesz zachować niebieską naklejkę Casio?  :wacko: 
Kompendium wiedzy o naklejkach?  :D W skrócie: żadna nie jest Ci potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko jest już jasne, jednak zanim trafiłem tutaj na forum, to szczerze mówiąc, nie do końca wiedziałem jak się mają sprawy z naklejkami ;) 
Z kompendium faktycznie przesadziłem, bo nie ma ich aż tyle żeby cały artykuł o nich pisać, z drugiej strony mam nadzieję że poprzez otagowanie wątku podobnych pytań będzie mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Jaspel
      Cześć, dziś na sprzedaż (lub zamianę z moją dopłatą do 5k) leci rasowy wakacyjniak z mojej kolekcji - czyli Christopher Ward C60 Trident Bronze. Jeżeli nie miałeś styczności z zegarkiem wykonanym z brązu - warto spróbować eksperymentów z patyną . Zegarek z 06.2022 więc jeszcze na gwarancji (CW daje 5 lat). Stan bardzo dobry, kilka drobnych rysek na kopercie (dół górnego ucha - strona prawa troszkę głębsza ale nie przeszkadza), szkło czyste. Dodatkowo zegarek na pasku Diaboliq o wartości 100 euro. Aktualnie zegarek pokryty patyną, mogę zdjąć lub zostawić nowemu właścicielowi do zabawy    Technikalia: Rozmiar koperty 40mm Materiał koperty Brąz Case Colour Wysokość 12.95mm Lug-to-Lug 47.46mm   W zestawie: Zegarek Pasek CW Dodatkowa pasek Diaboliq Pudła, karta wg Cena 3650 Zapraszam do kontaktu Zalecam odbiór osobisty w okolicach Bielsko Biała/Bydgoszcz, lub wysyłka inpost + 20 PLN













×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.