Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Spotkanie w Warszawie - wrzesień 2014r

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie z tego sprawę, ale tylko takie godziny nam pasują.

Co prawda będziemy w Warszawie wcześniej, ale harmonogram mamy napięty :D

Omega, Rolex i kilka innych salonów :)

Później niestety musimy wracać do domu.

 

to zrozumiałe...

większość z nas jednak w tym czasie pracuje... zatem wybaczcie.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę w okolicy, do której będziecie w GM max?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek (16.10.2014) będziemy z Tomkiem (Tommaso), Rychem (ricardo216) i może jeszcze z jednym kolegą w Warszawie.

Jeżeli komuś uda się zagospodarować trochę czasu w okolicach godziny 14-15 to będziemy w galerii Mokotów.

Jeżeli ktoś ma starsze SUBy i nowego bez daty to mile widziane. Porównamy sobie :)

Wie ktoś może czy na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie gdzieś obejrzeć nowego Milgaussa?

Pozdrawiam

A szkoda....dziś dopiero wróciłem z Warszawy a będę ...dopiero w piątek :angry:

Rychu-pozdrawiam Cię ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę w okolicy, do której będziecie w GM max?

 

 

Jeśli o mnie chodzi, to możemy wyjechać i o 19-tej.

Ale niech Rychu się wypowie, on ma najdalej do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pk_kamil my też przeważnie pracujemy, ale robimy sobie dzień dziecka i jedziemy oglądać cukierki, a Rychu pewnie z jednym wróci ;):D

Prawda Rychu? :P

Ps. Może ktoś z 5513 podskoczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rychu-pozdrawiam Cię ;)

A dziękuję Ci bardzo i wzajemnie :D

 

 

A co Wy przywieziecie ; )

Każdy pewnie coś na rękę weźmie, ale jak trzeba będzie coś konkretnego na łapkę wrzucić lub dodatkowo coś zabrać, to wystarczy napisać odpowiednio wcześniej.

 

 

Dałbym radę na 14.00 ale o 14.30 muszę pędzić dalej. Mam 14060M seria K.

 

Ja bardzo chętnie bym zobaczył, bo żadnego starszego Suba nie widziałem

 

 

Co do powrotu- nie chciałbym za późno, bo w firmie mówiłem, że w piątek "w miarę normalnie" będę, także jakoś strasznie późno po nocy nie chciałbym wracać,

ale na dobranockę w czwartek nie muszę zdążyć :lol:

Także jeśli coś ciekawego by się szykowało, że warto byłoby chwilę poczekać, to możemy jakoś to poukładać ciut inaczej.

Jakby co, to telefon do mnie 517 907 937

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiu z domu nic nie musisz brać. Przyniesiesz nowe nabytki, które rano kupisz w Omedze i Rolexie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda Rychu? :P

 

Widziałem to zdanie już wcześniej, tylko starałem się go "niechcący" nie zauważyć, także nie musiałeś teraz kolejny raz tego samego powtarzać,

ale widzę, że jak się Krystek czasem jakiegoś tematu czepisz, to jak rzep psiego ogona :P

Jeśli miałbym z czymś wrócić, to w razie czego nadgarstki mam dwa, a i bagażnik chyba coś tam pomieści, także spoko(ale w planach takich opcji nie ma :ph34r: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany planami, a życie życiem :D

Żartuję Rychu. Tomkowi coś wepchniemy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany planami, a życie życiem :D

 

To też prawda- wiemy jak to czasem bywa :rolleyes:

 

 

Żartuję Rychu. Tomkowi coś wepchniemy :lol:

O- to to to :) Widać, że ewidentnie ostatnio czegoś szuka, to może uda się nakręcić na coś, co nam się będzie podobało. Może czasem da ponosić :lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wepchniemy mu Rolexa. Jednego brzydkiego już ma to drugi mu nie zaszkodzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak generalnie to zdajecie sobie sprawę chłopaki, że ja też czytać potrafię, nie? 

 

No dobra, wszystkie karty kredytowe schowane, wezmę tylko te, na których mam limit dzienny mniejszy niż 5000 zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak generalnie to zdajecie sobie sprawę chłopaki, że ja też czytać potrafię, nie? 

 

No dobra, wszystkie karty kredytowe schowane, wezmę tylko te, na których mam limit dzienny mniejszy niż 5000 zł. :)

Nie ma problemu. Weź 6 takich :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pk_kamil my też przeważnie pracujemy, ale robimy sobie dzień dziecka i jedziemy oglądać cukierki, a Rychu pewnie z jednym wróci ;):D

Prawda Rychu? :P

 

Hm... żarty z Dniem Dziecka... Pewnie zrobiliście sobie Dzień Nauczyciela ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu wez marinemastera, muszę go obadac :-)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip- niestety już nie mam MM. Z Seiko zostały mi tylko czarny Monster, skx007 i czarne Sumo. Omegi- mam Spidiego z szafirem 3573 i trzysetkę gmt 2535.80,

Loginesa Legend Divera i Doxę Suba 750 Profi... i kilka takich tam dodatkowo- także jakbyś chciał coś z tego zobaczyć, to mogę wziąć- tylko te kilka zegarków mam w tej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to kontakt z nami powyżej. Do godziny 18 powinniśmy tam być.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie super, że udało się Wam wpaść na kilka godzin, miło było poznać dwóch Panów.

Niestety nie obeszło się bez incydentów ! Jeden z Kolegów jadąc do skądinąd stolycy naszego pięknego kraju nie potrafił się zachować i przywdział nieco (delikatnie mówiąc) nie wyględny zegareczek, kopię Rolexa ...

Już nie chcę wymieniać z nazwiska Kolegi ale było to Krystian, tak wiem, ze to szokująca wiadomość ale wyobrażcie sobie moje zażenowanie w takiej sytuacji, normalnie to bym Go wyprosił od stołu ale nie wypada, w końcu to Gość, a jak już usiadł do stołu to jak wiemy ze starego przysłowia Gość nigdy nie ma dość !

Koledzy - tak mało jedli-podobno wszystko drogie ! Nic nie pili poza kilkoma bezalkoholowymi piwkami, a jak wiem kto nie pije ten ... (tu nie bedę konczył z grzecznosci )

Dzięki Panowie super, ze wpadliście i mam nadzieję, ze wszystko było OK ?

Koledze z kopią Rolexa już dziękujemy !

Odwiedził nas podczas biesiady przedstawiciel Swatch Group Polska z najnowszymi wieściami ( dziękujemy bardzo) Miały miejsce pomniejsze premiery kilku modeli - niebawem już za dwa lata będą dostępne zapewne dla ogółu.

Dzięki raz jeszcze Chłopaki !

spotkanie_005.jpg
image url upload

 

Szału nie ma ale daliśmy radę.

 

spotkanie_007.jpg
click image upload

 

Tutaj Koledzy wykazali prawidłową postawę - szczyt pokory - tylko chwalić !

 

spotkanie_008.jpg
capture screen

 

Tutaj, jak to mówią anglicy - no commentssss ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim posiadaczom Rolexa radzę jeszcze raz sprawdzić bezele, bo w stolicy to same takie sprzedają, a wstyd, że podróbka jest lepiej wykonana od oryginału :P

Dziękujemy za gościnę i miłe spotkanie.

Nic nie chcieliśmy jeść bo baliśmy się, że dla Ciebie zabraknie :D

Dzięki (w kolejności przybycia) Robertowi, Piotrkowi, Irkowi i Filipowi.

Piotrek godnie reprezentował swoje miasto i świetnie improwizował, że zna Galerię Mokotów mimo iż kilka kółek zaliczyliśmy zanim trafiliśmy tam gdzie chcieliśmy :D

Jeszcze raz dzięki za spotkanie.

Ps. Gorące pozdrowienia dla miłośników krzywych bezeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega od podróby-aaa, szkoda gadać- niektórzy nie mają za grosz wstydu. Następnym razem postaramy się go gdzieś po drodze na stacji zostawić ;)

Co do następnego spotkania w Wawie- mam duże wątpliwości. Patrzę teraz na te zdjęcia i nie wierzę- przed tym spotkaniem nie wiedziałem, że mam aż taką łysinę, więc czego dowiem się przy następnym- strach się bać :o

Dzięki wielkie za spotkanie i miejmy nadzieję do rychłego następnego w pełnym wymiarze towarzysko/imprezowym :) Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu - masz taką samą jak ja, spokojnie-będzie gorzej !

Krystek masz rację - zazwyczaj moje wizyty w tym miejscu ograniczają się do przywiezienia kobiet i odbioru na telefon, mam do Gal. Mok. 5 minut a ostatnio byłem tam ze cztery czy pięć miesięcy temu.

Natomiast jak już omawialiśmy, to nie jest sprawa krzywych bezeli a stosunkowo dużego luzu w porównaniu np. do Omegi Ryśka, która to nie miała żadnego luzu :)

 

Co do następnego spotkania w Wawie- mam duże wątpliwości.

Spokojnie - przyjedzie góra do Mahometa :D tylko dajcie znać !

 

Piotrek godnie reprezentował swoje miasto i świetnie improwizował, że zna Galerię Mokotów mimo iż kilka kółek zaliczyliśmy zanim trafiliśmy tam gdzie chcieliśmy :D

W życiu bym nie przypuszczał, że tyle razy bedziecie chodzić do toalety, tym gorzej bo były nieczynne ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za spotkanie, fajnie było Was poznać.

No i dzięki Wam zaoszczędziłem 15 tys. zł, bo dzięki Waszym światłym, rozsądnym i przemyślanym radom nie kupiłem niebieskiej AT :)

 

Toalety jak toalety, ja pamiętam tylko 17 wyjść na papierosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za spotkanie, fajnie było Was poznać.

No i dzięki Wam zaoszczędziłem 15 tys. zł, bo dzięki Waszym światłym, rozsądnym i przemyślanym radom nie kupiłem niebieskiej AT :)

 

Toalety jak toalety, ja pamiętam tylko 17 wyjść na papierosa...

Kolega jak widzę, to raz - pamięć juz nie tęga :lol: , dwa - wzrok nie ten, kilka razy tłumaczyłem - jeśli aby odczytać godzinę z tej nowej AT której nie kupiłeś musiałeś zdejmować okulary, to bez sensu było doradzać Ci abyś ją kupił, są takie gdzie godzine można odczytać palcami otwierajac szybkę :rolleyes:, poza tym Pan sprzedawca nie lubił rolexów to kolejny argument przeciw !

Dzięki, miło było a gdybyś jeszcze chciał tą wiekszą - to ewentualnie tak ale mniejsza - dobrze zrobiłeś moim zdaniem :rolleyes:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ,że mogliśmy się poznać. Mam nadzieję następnym razem spędzić z Wami więcej czasu. Ufam ,że skoro nie zegarki, to choć partnerkom coś kupiliście żeby dały zielone światło na kolejną eskapadę do stolicy i że znaleźliście wszystkie 5 godnych uwagi salonów z zegarkami w GM ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starość nie radość, ale co ja Ci będę mówił, wiesz z doświadczenia STARUSZKU :)

Ale pewnie masz rację, mniejsza może być niesprzedawalna.

A u mnie żaden zegarek nie wytrzyma dłużej niż rok...

 

A z tymi okularami to oczywiście nic nie rozumiesz :) Po prostu, jak włączam w swoich oczach tryb mikroskopu, to dodatkowa soczewka zaburza tor optyczny i muszę ją zdjąć. Za to jestem w stanie natychmiast wyeliminować wszelkie niedokładności wykonania, które potem wykryłby Krystian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.