Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Spotkanie w Warszawie - wrzesień 2014r

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ufam ,że skoro nie zegarki, to choć partnerkom coś kupiliście (...)

To chyba żart jakiś ? Nie mogę czytać takich rzeczy  :blink:.

 

Starość nie radość, ale co ja Ci będę mówił, wiesz z doświadczenia STARUSZKU :)

Faktycznie tu masz rację, ledwo się dotelepałem do Was a tak szybko chodziliście, że ja z tą laską jeszcze z trudem powłócząc nogami, ale najważniejsze, ze daliśmy radę :rolleyes: to była dobra decyzja ! I nie zamawiaj jej do Siebie bo jeszcze się skusisz ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba żart jakiś ? Nie mogę czytać takich rzeczy  :blink:.

Chodzi o partnerki? Czy o zegarki ? Bo jeśli to drugie to też uważam że fakt iż Panowie niczego nie kupili to skandal...a o partnerkach myślałem nie w kategoriach zegarkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, miło było się spotkać, krótko ale intensywnie :-)

 

Piotr jak zwykle nie zawiódł, ten spryt w oku i zmysł do napisania artykułu, jak nasz Tony Halik, tylko jest starszy (dorosła już żona!).


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek nie tylko żonę, ale i córkę ma już dorosłą :)

A wnuki, jakby były, to też już by do szkoły mogły chodzić, w końcu to Staruszek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no być w Jeffsie i nie wchłonąć "argentyny" to zbrodnia   ;)

 

Jaka jest cena na metce Submarinera czarnego z datą?

Jak ja szukałem ponad dwa lata temu to mi powiedzieli 32k i sześć miesięcy oczekiwania, a teraz chyba spowszedniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czarnego z datą nie było nigdzie.

Bez daty 26k o ile pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś koło tego, z datą był zielony a Rysiek mierzył białą daytonę w stali.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był i zwykły i deep sea, ale cen nie pamiętem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip co ty taki zmizerniały ? smutny jak Matka Boska Frasobliwa :P

Szkoda Panowie...chciałem jechać ale za dużo pracy w domu. Może innym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był zwykły Sub z datą przynajmniej w dwóch salonach, bo rzuciło mi się niechcący w oczy- ceny dokładnej nie pamiętam, ale na metce było podobnie do tego co mówisz Pablo czyli jakieś 31 albo 32.

Grubasek też był, bo mierzyłem jego i kolejny raz Daytonę. Fenomenu Daytony chyba nigdy nie pojmę- taki sobie zwykły, mały, niespecjalnie ładny zegareczek. 

W dodatku kiepsko leżący i wyglądający na ręce(przynajmniej u mnie), a Tomek też ją mierzył i też zachwycony nie był.

A SDDS- no fajny jest, tylko jakby zrobili go w proporcjach Suba, to miałbym dużą zagwozdkę, bo pewnie mocno by mnie męczył.

Natomiast taki grubas nie podoba mi się. Wiem- wodoszczelność itp, ale te proporcje są dla mnie nie do przyjęcia- mówię oczywiście o samej grubości,

bo do szerokości bransolety względem wielkości zegarka chyba już przyzwyczaiłem się i komfort noszenia związany z tą "cienkością" chyba w końcu przemówił do mnie.

 

 

edit: aha- wg słów pani sprzedawczyni termin oczekiwania na czarną Daytonę jeśli dobrze pamiętam, to chyba ok 8 miesięcy, a na białą 4-6 miesięcy(ta, którą oglądaliśmy była dla klienta) :ph34r:

 

edit 2: a zwykły SD(czyli ten najnowszy) kosztował jeśli dobrze pamiętam ok 35 albo 36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź  :)

Wychodzi (chyba?) na to, że Rolex w czasie kiedy jest w mojej orbicie zainteresowań, czyl ok. dwa lata  nie zdrożał,a w pewnym momencie Sub 116610ln był w Kruku do wzięcia za 27k. Oczywiście w jakiejś promocji z kartą klienta, ale de facto potaniał.

W tym czasie Panerai ostro szybuje od kilku do kilkunastu procent rocznie. Base Logo w 2010 kosztował 10,5k w 2014 15k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt- też zwróciłem na to uwagę, że ceny w Kruku na Rolexa praktycznie nie zmieniły się :)

A jeszcze jeśli interesuje Cię cena Twojego faworyta, to jeśli dobrze zapamiętało mi się, był w granicach 42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dyskutowałem o cenach na Rolka u Kruka i sprzedawca powiedział,że na Suba i GMT dają 10% więc tak jak Pablo pisze czarny z datą za 27k do wzięcia


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.