Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Mourice Lacroix Pontos rok produkcji a numer

Jak po numerze zegarka sprawdzić rok produkcji Maurice Lacroix rok produkcji numer data produkcji maurice lacroix

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Warhawk

Warhawk
  • Użytkownik
  • 405 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 20:00

Skuszony okazyjną ceną zakupiłem na allegro zegarek Maurice Lacroix Pontos Reserve de Marche PT6168-SS001-131. Zegarek wygląda na oryginalny, ale ma używany pasek i mikro rysy na uszach i bezelu.

Czy ktoś wie jak sprawdzić rok produkcji po numerze seryjnym ?

• 0

#2 tomek123er

tomek123er
  • Użytkownik
  • 714 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 21:23

Ciężko znaleźć datowanie modeli ML , jest fajna stronka chyba holenderska, ale brakuje sporo modeli i akurat Pontos  Reserve de Marche na ML113 tam nie ma. Ogólnie seria Pontos RdM została wprowadzona w 2004 , ale to raczej model PT6088, później modyfikacja ze zmienioną współczesną pontosową kopertą PT6168, a twój model chyba w 2011. Jednak wszystko to są moje dywagacje bo nie ma dobrych źródeł. A co do daty produkcji to z tego co wiem ML nie mają numerów seryjnych, więc nie da się sprawdzić daty produkcji, tylko datę sprzedaży (jeśli karta została podbita z datą).

Edit

Jednak mój RdM ma jakiś numer  - AL i 5 cyfr , jeśli to numer seryjny to chyba tylko mail do producenta 

Użytkownik tomek123er edytował ten post 24 marzec 2014 - 21:31

• 0

#3 Warhawk

Warhawk
  • Użytkownik
  • 405 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 22:22

Mój ma AQ i 5 cyfr więc chyba jest późniejszy.

• 0

#4 Warhawk

Warhawk
  • Użytkownik
  • 405 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 22:25

Prośba do Moda o zmianę tytułu wątku z Mourice na Maurice.

• 0

#5 Qdlaty

Qdlaty
  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 11 kwiecień 2014 - 20:08

A u kogo na Allegro kupiłeś?
Opisany był jako nowy, ale okazał się używany?
  • 0

#6 Warhawk

Warhawk
  • Użytkownik
  • 405 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 22:55

A u kogo na Allegro kupiłeś?
Opisany był jako nowy, ale okazał się używany?

Kupiłem na allegro od Atena_1979. Zegarek miał być nowy, ale okazało się że był używany. Miał rysy na kopercie, a pasek był w stanie 6/10.
Cały czas jeszcze czekam na załatwienie tej sprawy. Jak ją zakończeniu to opiszę na forum.
  • 0

#7 Warhawk

Warhawk
  • Użytkownik
  • 405 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 23:03

Zapomniałem dodać, że firma Maurice Lacroix nie odpisała na mojego maila w sprawie daty produkcji mojego zegarka. Na pewno nie kupię już żadnego zegarka z tej manufaktury.
  • 0

#8 Qdlaty

Qdlaty
  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 07:01

Kupiłem na allegro od Atena_1979. Zegarek miał być nowy, ale okazało się że był używany. Miał rysy na kopercie, a pasek był w stanie 6/10.
Cały czas jeszcze czekam na załatwienie tej sprawy. Jak ją zakończeniu to opiszę na forum.

Ok. Koniecznie daj znać jak sprawa została załatwiona. Po opiniach na forum poleciłem Atenę znajomemu. Wolałbym, żeby nie było wtopy....
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Maurice Lacroix, rok produkcji, numer, data, produkcji, maurice, lacroix

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych