Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mat_krk

prośba o opinie - Longines Sport Chief

Rekomendowane odpowiedzi

zegarek raczej po renowacji

nie będzie tanio


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardzo ładny, jak nie przeszkadza Ci renowacja możesz kupić. Wymiary też idealne i będzie dobrze komponował się z garniturem czy koszulą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek raczej po renowacji

nie będzie tanio

Sprzedawca wprost pisze, że był odnowiony. Moim zdaniem zrobiono to całkiem nieźle. Jeśli komuś ten fakt nie przeszkadza to myślę że warto, na pewno będzie cieszył oko.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez AleksanderP
      Witam wszystkich,
      Jestem nowym użytkownikiem, który zapragnął posiadać stary nietypowy zegarek mechaniczny z epoki 60s (posiadam również inne, ale są to głównie kwarce i jeden automat). Zaczynając od początku, po przerzuceniu oferowanych na allegro czasomierzy i ustaleniu budżetu przystąpiłem do licytacji czegoś co po prostu wpadło mi w oko. W licytując w pocie czoła pewien egzemplarz miałem już wyobrażenie o wspólnych chwilach na moim nadgarstku, udało się, nabyłem. Sprzedawca jako zarejestrowana firma wydawał się ok, 99% pozytywnych komentarzy i oferty sprzedającego przekraczające nawet 27 tyś. zł utwierdzały w przekonaniu o uczciwości i pewnej powtarzalnej historii sprzedaży, więc bez wachania z uśmiechem na ustach dokonałem przelewu w oczekiwaniu na paczkę. Dzisiaj odwiedził mnie kurier i dostarczył zegarek, fakt dość kiepsko zapakowany, ale stan paczki nie budził zastrzeżeń. Paczka odczekała kilka godzin w domu przed moim powrotem a następnie po jej odpakowaniu zabrałem się do tej przyjemnej chwili pierwszych wzrokowych oględzin. Stwierdziłem, że skoro paczka w temp. pokojowej czekała na mnie 4-5 godzin to zegarek z czystym sumieniem ma już odpowiednią temp. żeby go nakręcić i sprawdzić jego chód. Z najwyższą starannością ustawiłem aktualny czas, pamiętając o przestawianiu wskazówek do przodu, nakręciłem mechanizm i odstawiłem żeby sprawdzić jego punktualność. W przeciągu 20 min zatrzymał się 2 krotnie, tracąc +- 2-3 minuty na każde 10 min chodu, celowo sprawdzałem wraz z innym dokładnym zegarkiem ustawionym w tym samym czasie. Po próbie uruchomienia jednej z komplikacji o zgrozo odpadła wskazówka jednej z tarcz... Zegarkiem nie rzucałem, nie mógł w żaden sposób ulec jakiemukolwiek uszkodzeniu. Obchodziłem się z nim jak z jajkiem od chwili odpakowania paczki. Mechanizm to VALJOUX 7733, opis aukcji nie pozostawiał niedopowiedzeń tzn. mechanizm ok, na dobrym chodzie. Forumowicze, czy jest jakakolwiek szansa żeby takie uszkodzenie powstało z mojej winy? Z pewnością czeka mnie zabawa w dochodzenie do zwrotu środków i chciałbym mieć absolutną pewność czy to kwestia przygotowania zegarka typowo pod sprzedaż a następnie wypchnięcie bubla w nadziei, że jakoś potrzyma chwilę czy mogłem w jakikolwiek sposób się do tego przyczynić obchodząc się z zegarkiem jak z jajkiem. Proszę o pomoc, czy mieliście podobną sytuację? Jak wybrnąć nie wikłając się w wojnę ze sprzedającym, który powinien przed zapakowaniem rzetelnie sprawdzić stan sprzedawanego przedmiotu?   
    • Przez Crach
      Witam serdecznie, przeglądając olx trafiłem na taki zegarek: https://www.olx.pl/oferta/zegarek-seiko-snkm89-CID87-IDziPsy.html#c5722ee830
      Ta sama osoba sprzedaje też kilka japońców na Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/sognipl?bmatch=baseline-cl-dict41-eyesa-bp-uni-1-3-0918
      Wszystko wydaje się okej, ale zwróciłem uwagę tylko na to że każdy opis to kopiuj-wklej oraz to że każdy zegarek ma ten sam "zestaw" tzn. jakiś pokrowiec, bodajże książeczkę i coś jeszcze. Na eksperckie oko brak powodów do obaw i brać śmiało czy jednak nie? Najbardziej interesuje mnie model wystawiony na OLX.
      Pozdrawiam  
       
    • Przez persona_sui_iuris
      Drodzy, 
       
      Podjeliśmy się licytacji pewnej Omegi i zaczynam mieć wątpliwości odnośnie jej autentyczności. 
      Ponieważ nie robię tego często, czy sprzedawca jest może znany na forum?
       
      https://allegro.pl/oferta/gigantyczna-meska-stalowa-omega-15-jewels-unikat-7986132980?fbclid=IwAR0ho16gWwGNSO2NPDyFmTXIBqtb050ht6wL87KG-7N-anROJGaMFaInbzE
       
       
      Pozdr, 
      Aga
    • Przez T Atomicus
      Dojrzewam do zakupu niedrogiego divera (ale takiego min. 200m) od Seiko.
      Ale widzę że ceny w polskich sklepach i na allegro mocno poszły w górę.
      W zasadzie poniżej 1000zł nic nie ma.
      Tymczasem na ebayu i owszem.
      Czy to możliwe że mechaniczne divery Seiko w cenie poniżej 100 funtów to autentyki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.