Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yogasek

Frogman

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć ile tak realnie może kosztować frogman gwf-1000 w Japonii? Nie chodzi mi o serwisy internetowe ale o zwykły sklep typu Timetrend.

Na japońskiej stronie Casio wychodzi po przeliczeniu 2022 PLN.


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rakutenie jest za około 50000 JPY, ale nie mam pojęcia czy takie ceny będą też w lokalnych sklepach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być trochę taniej, znajomi przywieźli mi gw-9430 z japoni i znaleźli go za 38000JPY a cena w katalogu to 52000JPY. Czyli wyszło taniej niż GW-9400 w Polsce :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być trochę taniej, znajomi przywieźli mi gw-9430 z japoni i znaleźli go za 38000JPY a cena w katalogu to 52000JPY. Czyli wyszło taniej niż GW-9400 w Polsce :)

Tylko że Frogman wg. katalogu to już 68000 JPY (realna cena zawsze jest niższa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć ile tak realnie może kosztować frogman gwf-1000 w Japonii? Nie chodzi mi o serwisy internetowe ale o zwykły sklep typu Timetrend.

Na japońskiej stronie Casio wychodzi po przeliczeniu 2022 PLN.

Licz na upust od tej ceny góra 10 procent. W japońskich sklepach zegarkowych ceny są podobne niż w sieci i upusty są bardzo małe.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakladac nowego tematu wiec podepne pod ten. Na swego pierwszego G wybralem Rangemana ale pozniej okazalo sie ze istnieje Frogman :) czy wiecie moze skad mozna by zdobyc GWF-1000BP-1JF? Na ebay i amazonie nie spotkalem sie z ta wersja kolorystyczna a o naszym rodzinnym rynku to juz calkiem mozna zapomniec:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluję na GWF-1000 i wersja, która najbardziej mi się spodobała, to ta, którą szukasz, więc też na takiego poluję. Na ebayu jest, ale za ciężki grosz:

 

http://www.ebay.com/itm/RARE-NEW-CASIO-G-SHOCK-GWF-1000BP-PURPLE-FROGMAN-Solar-Radio-MULTIABND-6-gwf1000-/261495706567?pt=Wristwatches&hash=item3ce25bd3c7

 

Niestety tylko druga ręka na wus. Frogmany same w sobie są rzadkie, a ta wersja już w ogóle...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Bywaja czasami na alledrogo.Nawet teraz jakis wisi ale ma uszkodzony bezel,cena 100kilkanaście zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel i pasek kupić nietrudno, ale tej wersji Frogmana na allegro nie widziałem jeszcze nigdy. Którą aukcję masz na myśli?


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alle jest DW-8200 z pękniętym bezelem, który trudno jest dokupić. 

 

Niedawno na Alle i OLX był GWF-1000-1 do wzięcia za 950 pln. 

 

Wszystkie inne wersje kolorystyczne GWF-1000 są znacznie droższe. 

 

Murakami został wystawiony na e-bayu za 26k usd

 

http://www.ebay.pl/itm/NEW-CASIO-G-SHOCK-MURAKAMI-FROGMAN-GWF-1000TM-4JR-Tokyo-FM-300-Limited-40TH-Ann-/331202107514?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4d1d2f187a&_uhb=1

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyznam sie ze troche mnie zmartwiliscie jesli chodzi o dostepnosc froga w tej kolorystyce a juz calkiem stwierdzeniem ze frog sam w sobie jest rzadkoscia. Dopiero wchodze (ze sie tak wyraze) w swiat G wiec dla mnie jest dziwne to ze skoro zegarek jest sam w sobie swietny to powinno byc go przeciez sporo w obrocie a tak nie jest. Faktem jest ze mam sporo stycznosci z woda wiec to jest glowne kryterium by zegarek wytrzymal (nie potrzeba mi zbytnich bajerow typu kompas itp), WC i ST mi w zupelnosci wystarczaja. Jesli chodzi o zakupy na ebay to sa bezpieczne czy jest szansa dostania cegly zamiast zegarka ?^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alle jest DW-8200 z pękniętym bezelem, który trudno jest dokupić. 

 

Niedawno na Alle i OLX był GWF-1000-1 do wzięcia za 950 pln. 

 

 

On się pojawił i tu, ale miałem wątpliwości czy to jest prawdziwa oferta. Po problemie kilku kolegów z ofertą-widmem trochę się obawiam takich ofert...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyznam sie ze troche mnie zmartwiliscie jesli chodzi o dostepnosc froga w tej kolorystyce a juz calkiem stwierdzeniem ze frog sam w sobie jest rzadkoscia. Dopiero wchodze (ze sie tak wyraze) w swiat G wiec dla mnie jest dziwne to ze skoro zegarek jest sam w sobie swietny to powinno byc go przeciez sporo w obrocie a tak nie jest.

 

Cena czyni cuda. ;)

 

TT oficjalnie do Polski sprowadził ile sztuk GWF-1000? 10. Słownie dziesięć. ;)

 

Zakupy na ebayu są znacznie bezpieczniejsze niż na allegro. Jeśli płacisz przez paypala to masz w zasadzie stuprocentową gwarancję, gdy przesyłka zaginie lub ktoś ci prześle tą przysłowiową cegłę. Allegro to takie popłuczyny po ebayu.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

z Murakami to taka dziwna historia..bo byly po 3,4 tys funtow...pozniej znikly a jak sie pojawily to o wiele drozsze :) - ktos pieknie wywindowal cene hehe

 

ja sie rozmazylem ostatnio o GW200 - lubie ta mega ergonomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem ostatnio GW-200 i jednak GF-1000 w ergonomii wygrywa. Wysokość mają w zasadzie tą samą, lug to lug takie samo (GW-200 troszkę mniejsze, ale mocowanie paska gorsze). Średnicę przy koronce większą ma GF-1000, ale to w zasadzie przez obudowę przycisków, a i ten rozmiar przy budowie Frogmanów jest najmniej ważny. Za to GF-1000 ma znacznie czytelniejszy wyświetlacz, lepiej działające przyciski, no i mocowanie paska znacznie pewniejsze. Podsumowując - GF-1000 ma według mnie znacznie lepszą ergonomię. I mówię to ja - przeciwnik dużych zegarków. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On się pojawił i tu, ale miałem wątpliwości czy to jest prawdziwa oferta. Po problemie kilku kolegów z ofertą-widmem trochę się obawiam takich ofert...

 

Do Zduńskiej Woli z Warszawy nie jest wcale tak daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z uzywaniem przyciskow w frogu pod lustrem wody ? Czy producent tez tego nie zaleca czy moze hulaj dusza, piekla nie ma?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frog to jedyny G-shock z WR ISO, czyli prawdziwy diver. Możesz sobie pod wodą wciskać przyciski ile chcesz. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za info :D jeszcze troszke, jeszcze ociupilnke PLN i zamawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zamowic Froga  z tego sklepu (nota bene ponoc zaufanego przez uzytkownikow G) http://watchhubs.com/en/g-shock-watches/954-casio-g-shock-frogman-gf-1000-1-gf-1000.html  i tutaj rodzi sie pytanie, jak traktowac przesylke? MIanowice czy przesylka darmowa utknie na cle, jakie jest prawdopodobienstwo ze zegarek utknie na cle i czy jako darmowa przesylka u nas w kraju zostanie przejeta normalnie przez Poczte Polska? Ok, wyszlo wiecej nic jedno pytanie :) NIgdy nie zamawialem zadnego towaru z innego kontynentu i nie orientuje sie doklanie jak to ma/moze wygladac, dlatego tez prosze o wyrozumialosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy tam kupowałem z darmową przesyłką i nigdy dodatkowych opłat nie uświadczyłem (natomiast przesyłka kurierska to niemal pewne opłaty). W Polsce taka przesyłka staje się zwykłym listem poleconym i dostarczy Ci to Twój listonosz. Przesyłka jest rejestrowana, więc możesz śledzić ją od nadania do wylotu z Hongkongu, a następnie po przylocie do Polski w systemie trackingowym PP jak każdą przesyłkę krajową. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z HK cła i VAtu też jeszcze nie płaciłem. Z Japonii tak, ale oni zawsze wysyłają kurierem, a to - jak wspomniał Seven - zazwyczaj wiąże się z opłatami.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.