Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Formuła1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
586 odpowiedzi w tym temacie

#581 Bugs

Bugs
  • Użytkownik
  • 1725 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 17:49

Nie płaczcie potem, że płacimy za paliwo na stacjach drożej niż Niemcy.

Wiesz, jeżeli dzięki temu Kubica - niesłychanie utalentowany i zawzięty ale niebogaty gość z niebogatego kraju z problemami, po takich przejściach zdrowotnych - może wrócić do F1 to ja będę tankował i nawet przepłacał na Orlenie. Jakby sponsorowali naszych piłkarzy to co innego....

Tak samo nie przeszkadzało mi i nie przeszkadza wspieranie przez Orlen np. naszych himalaistów. 

• 0

#582 Ritter

Ritter
  • Użytkownik
  • 1168 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 21:17

Nie ma krajów, które nie mają problemów, podobnie jak ludzi. No chyba, nie chcecie mi powiedzieć, że wierzycie w idylliczne historie zamieszczane na np. FB :) .

Kubica dojechał do końca wyścigu i to w moim przekonaniu bardzo dużo. Nie spodziewałem się niczego więcej. Nie zwykłem napalać się jak szczerbaty na suchary :) . Zapewne dlatego, że wiem jak wygląda realne dźwiganie się z popiołów. To jedna z niewielu rzeczy, na które zwracają uwagę na tym lepszym "Zachodzie" i co budzi szczery szacunek bo charakteru nie można sobie kupić.
Tym samym jak najbardziej opłaciło się Orlenowi za sponsorowanie Kubicy. Jak zacznie piąć się w górę w kolejnych wyścigach zarówno zainteresowanie a co za tym idzie rozpoznawalność tak kierowcy jak i Orlenu wzrośnie. W nieporównanie dużo wyższym stopniu jak mogłyby to spowodować rodzime agencje reklamowe dzięki transferom środków bo ktoś zna jakiegoś polityka albo latorośl prominenta w nich pracuje vide zmiana logo i "wizerunku" Orlenu pewien czas temu. To ile wtedy poszło środków w błoto?

• 0

#583 rafi87

rafi87
  • Użytkownik
  • 1179 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 13:01

W 2017r na stacjach Orlenu sprzedano 10 miliardów litrów paliwa, w 2018r 11 miliardów litrów. 

Czyżby tvn podał fake newsa, że będzie podwyżka cen paliw spowodowana sponsorowaniem Kubicy? :lol:

• 0

#584 albiNOS 01

albiNOS 01
  • Użytkownik
  • 868 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 14:57

Kiedys Orlen to było CPN, ale po aferze jaka wtedy wybuchła, musieli zmienić nazwę marki, zresztą nie pierwszy raz, wszak w niemczech zmienili Orlen na Star w obronie przed bojkotem.

Użytkownik albiNOS 01 edytował ten post 20 marzec 2019 - 14:58

• 0

#585 rk7000

rk7000
  • Moderator
  • 9744 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 15:31

A u mnie najbliższa "Żabka" to był kiedyś "Złoty róg" a wcześniej "Społem" ;)
  • 0

#586 karol1302

karol1302
  • Użytkownik
  • 1921 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 16:37

Proszę o informację, który team ma państwowego sponsora?
Jeśli Red Bull czy Mercedes topi kasę w F1 to jest to jego prywatna sprawa. Jeśli jednak idą na to publicze pieniądze, to ociera się to o zjawisko defraudacji.
Na ocieplanie wizerunku za grube pieniądze porywały się kraje o wątpliwej reputacji z bliższego i dalszego wschodu. Firmy zaś inwestują w sport wyłącznie celu zwiększania przychodów. Chciałbym zobaczyć analizę i uzasadnienie decyzji poniesienia wielomilionowych kosztów przez Orlen.
Nie płaczcie potem, że płacimy za paliwo na stacjach drożej niż Niemcy.

Z szacunku nie skomentuje tych bzdur.... chyba najlepszym rozwiązaniem jest wrócić do rozmów w kontekście sportowym
  • 0

#587 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 5790 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 18:35

:)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych