Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bazant

Zaczyna się dziadostwo w Ferrari i robienie na siłę z Vettela mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cieszę się, że Bottas wygrał, bo pojechał perfekcyjny wyścig. Postawa Ferrari, jak dla mnie zaskoczenie na minus. I do tego pierwsze podium dla bolidu z silnikiem Hondy, od momentu powrotu tego producenta do F1. No i udane testy Williamsa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się dziadostwo w Ferrari i robienie na siłę z Vettela mistrza.

Nie zaczyna tylko nigdy nie przestało.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o transmisji w TVP. Ja miałem włączone jednocześnie Eleven i TVP Sport i gdyby był wyścig od początku, to nie było takiej merytorycznej tragedii. Ale w takiej formie bez pierwszych 45 minut, gdzie najwięcej się dzieje, to trochę bez sensu transmisja. To tak jakby oglądać film od połowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o transmisji w TVP. Ja miałem włączone jednocześnie Eleven i TVP Sport i gdyby był wyścig od początku, to nie było takiej merytorycznej tragedii. Ale w takiej formie bez pierwszych 45 minut, gdzie najwięcej się dzieje, to trochę bez sensu transmisja. To tak jakby oglądać film od połowy.

 

Dramat.

Myślałem, że będzie to retransmisja z 45 min opóźnieniem. I to byłoby w miarę ok.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nawet nie włączałem TVPis :D

 

17 miejsce Roberta nie jest złe, szkoda trochę, że nie wywalczone po zaciętej walce, ale zbiera doświadczenie z bolidu.

Ogólnie wyścig całkiem ciekawy, HAAS replay :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A co powiecie o transmisji w TVP. Ja miałem włączone jednocześnie Eleven i TVP Sport i gdyby był wyścig od początku, to nie było takiej merytorycznej tragedii. Ale w takiej formie bez pierwszych 45 minut, gdzie najwięcej się dzieje, to trochę bez sensu transmisja. To tak jakby oglądać film od połowy.

 

Mam blokadę (mentalną). Nie przełączam na TVP. A sam pomysł takich transmisji uważam za absurdalny... Bo to jest tak: "Szanowni Państwo, przez pierwsze 45 minut, w tym na starcie, działo się bardzo dużo interesujących rzeczy, ale niestety, nasza licencja nie obejmuje prawa do ich pokazywania". Dziękuję, jestem na NIE :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wpletli transmisji F1 do transmisji z mszy ;)

Ot takie krótkie przerywniki z najważniejszych wydarzeń z 45 minut.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szkoda, że nie wpletli transmisji F1 do transmisji z mszy ;)

Ot takie krótkie przerywniki z najważniejszych wydarzeń z 45 minut.

I Dzień Pański byłby kompleksowo zaliczony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze flaszka/kilka piw pod sklepem z sąsiadami. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Dzień Pański byłby kompleksowo zaliczony :-)

Ciii nie podpowiadajmy władzy ... chyba zastrzegę ten pomysł ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciii nie podpowiadajmy władzy ... chyba zastrzegę ten pomysł ;)

Dla mnie pomysł bardzo dobry, szczególnie w wersji "podzielony ekran" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubica zgodnie z planem, to chociaż na publiczną tv można ponarzekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że włączam Kubicę w F1 na TVP  Sport a on już sobie śmiga od 45 minut i tylko reszta wyścigu jest dostępna dla użytkowników tego kanału? :o

Jeśli tak to bez sensu. Lepsze byłyby np. 30 minutowy skrót już po zawodach zawierające start, koniec wyścigu, najlepsze momenty, podsumowanie czasów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak to wygląda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, ża na pasku w dzienniku pokażą : „Mamy to” ...tak jak i ligę mistrzów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idźcie ta droga co tuz intelektu,który miał pretensje do tvp ze pokazuje mecze LM :lol:.

 

Można ogladac w eleven, w necie, na satelicie pewnie też jest.

 

Bolid Kubicy to gruz, wiec byl dublowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ano był dublowany, nawet przez Russela ;-) Szkoda początku, bo start ok, tylko to urwane skrzydło... Ale nic to, niech dalej testują ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, najlepiej używać tylko tej części mózgu która akceptuję wciskanie ciemnoty.

Propaganda sukcesu ma się dobrze. Spółka skarbu państwa topi kasę w projekcie który z co najmniej dwóch powodów nie miał prawa się udać sportowo. A papierowy nadawca nawet pokazać tego nie potrafi. ( może nie chce )

Z szabelką na czołgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto udziela się w temacie  (a nie tylko pojawi się by  smrodzić) wie , bo ta sprawa była już omawiana, jaki zysk netto w miliardach   ma Orlen oraz wie, ze wydatki na reklamę, reprezentacje to koszty dla firmy.  Czym sa koszty jako pojecie ksiegowe to tez każdy inteligentny człowiek wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem na RTL, teraz czekamy na kolejną  jazdę  - liczę , że po 2-4 wyścigach RK się ogarnie w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, najlepiej używać tylko tej części mózgu która akceptuję wciskanie ciemnoty.

Propaganda sukcesu ma się dobrze. Spółka skarbu państwa topi kasę w projekcie który z co najmniej dwóch powodów nie miał prawa się udać sportowo. A papierowy nadawca nawet pokazać tego nie potrafi. ( może nie chce )

Z szabelką na czołgi.

 

 

Kto udziela się w temacie  (a nie tylko pojawi się by  smrodzić) wie , bo ta sprawa była już omawiana, jaki zysk netto w miliardach   ma Orlen oraz wie, ze wydatki na reklamę, reprezentacje to koszty dla firmy.  Czym sa koszty jako pojecie ksiegowe to tez każdy inteligentny człowiek wie.

 

Roczny wkład finansowy do Williamsa to około 2.5% kwartalnego zysku netto Orlenu.

Ja się cieszę, że Kubica znowu jeździ pomimo tej całej otoczki, polityki w tle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roczny wkład finansowy do Williamsa to około 2.5% kwartalnego zysku netto Orlenu.

Ja się cieszę, że Kubica znowu jeździ pomimo tej całej otoczki, polityki w tle...

Niezłomność Kubicy zasługuje na szacunek i w wymiarze romantycznej historii czy idei barona de Cubertain można przytaknąć. Ale tu nie będzie happy endu i nawet Hollywood może nie okazać zainteresowania bo historia Laudy była dużo bardziej spektakularna z każdego punktu widzenia a szczególnie sportowego. Niestety nie pomoże to także Kubicy. A Orlen, no cóż - Formuła to twardy biznes i lokowanie jakichkolwiek środków w zespole bez potencjału który jest pośmiewiskiem na padoku to marketingowa bzdura. Ciekawe czy akceptacja nieracjonalnych wydatków we własnej firmie przychodziłaby tu niektórym równie łatwo. No chyba że uznamy to za marketing polityczny na potrzebę rynku wewnętrzenego . I nie o kwoty tu chodzi ale o zasadę.

A od używania słów „ inteligentny” post nie staje się mądrzejszy...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę bywalec padoku się nam trafił. Co za zaszczyt. To z czego śmieją się najbardziej? Z "renki" czy z Orlenu?

 

Każdy kto choć troszkę interesuje się F1 nie oczekiwał, że dziś Robert będzie wyżej niż przed Georgem.

Niestety podobnie będzie w kilku kolejnych wyścigach i można jedynie mieć nadzieje, że Williams popracuje ostro nad bolidem i za 2-3 miesiące nawiążą walkę z innymi.

Tak naprawdę to widać że Robert potrzebuje kilku wyścigów żeby wejść w rytm i nabrać automatyzmu i nie ma się co dziwić bo nie ścigał się 8 lat.

Debiutanci przychodzą z innych serii ale jednak były to wyścigi, Robert wraca z rajdów. Dajmy mu kilka wyścigów na oswojenie się z nową F.

Dziś miał przejechać kilometry i to zrobił, za dwa tygodnie będzie podobnie a jak Williams poprawi bolid to będzie czas na ściganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne złośliwości kolego - nieprofesjonalny jest team. Kubica jest tylko kolejną niewiadomą - też trzymam za niego kciuki ale obawiam się że tak jak dawniej to bolid potrzebował lepszego Kubicy by jechać szybciej tak teraz Kubica potrzebuje lepszego bolidu ... tylko może już nie mieć kolejnej szansy.

Więc smuci mnie ta szopka w TVP.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.