Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JonOliva

G-Shock GLX-150_1BER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam GD-350 lecz jestem zainteresowany kupnem GLX-150. Wiem że zawracam Wam siedzenie ;)  lecz potrzebuję dobrego info na temat tegoż modelu. Czy warto dodatkowo inwestować? Czy jest to stary model? Czy jest to dobry model? Co poradzić podoba mi się.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Model jeden z nowszych. Oprócz funkcji jak Twój GD posiada funkcję pływów i fazy księżyca . Nie wiem czy potrzebne ja nie korzystałem. Miałem pomarańczowa wersję i troszkę denerwował mnie lakierowany plastik ale kto co lubi. Jeżeli to ma być drugi G to może coś WC i Solarem np. GWX-8900. GW-9200


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślalem o GW-7900 bądź GX-56, lecz ten GLX-150 wizualnie mi się podoba (wersja z zielonym wyświetlaczem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ciekawy więc jak się podoba to tylko brać. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.