Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Problem ze wskazówką prędkości - Casio GA-100

problem casio ga-100 wskazówka wskazówki prędkośći

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_kelmix_*

Gość_kelmix_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2014 - 20:15

Witam. Mam problem z którym przychodzę do was :P Niedawno, bo około tygodnia temu kupiłem zegarek Casio G-SHOCK GA-100. Zegarek jest ogólnie spoko, ale po kilku dniach użytkowania wystąpił problem, przynajmniej tak mi się wydaje.

W weekend byłem w lesie na marszach :P Wraz z rozpoczęciem etapu włączyłem stoper w celu mierzenia czasu, wraz ze startem stopera wystartowała wskazówka prędkości(ta malutka w górnej części) wskazówka działała normalnie, jednakże zatrzymała się na wartości 20 i tak już pozostało pomimo tego że stoper wskazywał już grubo powyżej 40min. Restartowanie stopera teoretycznie powinno spowodować, że wskazówka prędkości powróci na pozycję 0, ale tak się nie stało. Restartowanie stopera wywojuje jedynie obrót wskazówki o 360*, a następnie powraca ona zamiast na 0, to na 20..... Nie wiem za bardzo co z tym zrobić, niby nie jest to nic poważnego, ale mówimy o nowiutkim zegarku, który już coś odwala.

Dodam że mój znajomy ma identyczny model i u niego takiego problemu nie ma, wskazówka prędkości zawsze powraca do pozycji 0.

Załączam zdjęcie:

PDGf.jpg

• 0

#2 Seven

Seven

7

• Użytkownik
  • 3968 postów

Napisano 02 kwiecień 2014 - 20:26

Samo wyzerowanie wskazówki to nie problem, skorzystaj z poniższej instrukcji.

http://watchnerd.blo...-wskazowek.html

Bardziej zastanawia mnie jednak samo jej zachowanie - po uruchomieniu stopera nie powinna się ona poruszać, dopiero po jego zatrzymaniu powinna wskazać średnią prędkość...
  • 0

#3 Gość_kelmix_*

Gość_kelmix_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2014 - 20:51

Ślicznie dziękuję, wskazówka była źle ustawiona, być może sam przez przypadek zmieniłem jej położenie bawiąc się ustawieniami ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, casio, ga-100, wskazówka, wskazówki, prędkośći

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych