Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kintaro

Casio GA-150MF nie chce zatwierdzić wskazówek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, z którym nie mogę się uporać od wczoraj. Zegarek jest nowy otrzymałem go w dniu wczorajszym, dzięki instrukcji udało mi się ustawić prawie wszystko, prawie, bo mam problem z ustawieniem czasu analogowego (wskazówki). Czas cyfrowy mam ustawiony prawidłowo, ale wskazówki nie potrafią się zsynchronizować z czasem cyfrowym. Wyczytałem, że można wskazówki ustawić ręcznie w trybie H-SET, więc wszedłem w ten tryb, ustawiłem wskazówki jak poiwinny być, ale jak zatwierdziłem to wskazówki powróciły do pierwotnego (nieprawidłowego) czasu, czy ktoś ma jakieś propozycję jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś miał taki problem jak ja, a trochę pogrzebałem na tym forum i nie tylko to już wiem w czym tkwi problem (inni użytkownicy mieli podobne przypadki jak ja, tylko że inne modele). Jak ustawiasz ułożenie wskazówek H-SET to ustawiasz godz 12:00 , zatwierdzasz i wtedy wskazówki ułożą się zgodnie z czasem, który ustawiony jest na wyświetlaczu cyfrowym, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.