Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

milosnikzegarkow

Potrzebna instrukcja do CASIO!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jeśli ktoś posiada instrukcję obsługi w JĘZYKU POLSKIM do zegarka Casio Hunting Timer AMW 705 to bardzo proszę o kontakt. Ew. gdzie mogę taką kupić tanio. :) Bo niedawno kupiłem taki zegarek tylko że nie ma do niej instrukcji....kupiłem go w komisie za okazyjną cenę, na szczęście jest gwarancja... :)

 

 

Z góry dziękuję za pomoc.. :)

 

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Zibi bawi się w inkwizycję i poluje na rozpowszechnianie polskich instrukcji, wiec może być ciężko, dostępne są za to za darmo bez problemu angielskie na stronach casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez furtaq
      Cześć wszystkim,przychodzę do was z małymi problemami nowego użytkownika
      Dostałem GBD h2000 ponieważ uparcie twierdziłem że lepszy Gshock niż wybajerowany instinct
       
       
      zegarek rozpakowałem, naładowałem ustawiłem i dostałem powiadomienie o możliwej aktualizacji
      pierwsza próba nieudana ale to mój błąd miałem włączone coś na zegarku 
       
      druga próba tak jak kazali zegarek miał pokazywać godzinę i datę i coś zaczęło mielić ale niestety ciągle wywala błąd i każe przyjść potem.
       
      czy idzie to jakimś resetem czymś takim ogarnąć ?:)
       
      druga rzecz zegarek dostałem nie mam wielkich problemów z jego ustawieniem oprócz wyżej wymienionego problemu:-)
       
      dostałem do niego instrukcje w każdym języku oprócz Polskiego i pytanie czy mógłby ktoś podratować takową?:)
    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.