Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2014: Rolex Cellini Time, Date i Dual Time

Rekomendowane odpowiedzi

Rolex, prócz kolejnych odsłon znanych wszystkim bardzo dobrze modeli, zaprezentował w tym roku nowe, klasyczne zegarki z kolekcji Cellini: Time ze wskazaniem wyłącznie czasu, Date z dodatkowym okienkiem daty i Dual Time z tarczką drugiej strefy oraz wskaźnikiem dnia/nocy.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś przepięknego te nowe Cellini, zdecydowanie jestem na TAK :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja , szczególnie Dual Time , złoto i jasna tarcza.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Michałowi się spodobają:-)

 

Zegarki faktycznie przepiękne! Ten w złocie prawie jak mój FC ;-))


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Michałowi się spodobają:-)

 

Jak widać jestem przewidywalny :D

 

Spodobały mi się odrazu z chwilą, kiedy zostały zaprezentowane na Basel. Bardzo jestem ciekaw jak się zaprezentują te zegarki na żywo.

 

Dla zainteresowanych więcej zdjęć, filmek oraz hands on na A Blog To Watch :

 

http://www.ablogtowatch.com/rolex-cellini-time/

 

http://www.ablogtowatch.com/rolex-cellini-dual-time-watch-2014-hands/


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super kazdy z osobna.

A najbardziej podoba mi sie w nich to, ze sa zupelnie nie Rolkowate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki rewelacja (zwlaszcza date i dual time), ale powoli podchodzi to pod przedzial cenowy np: Calatravy, Patrimony, FP Journe Chronometre Bleu i Saxonii. Wiem, ze nic oryginalnego nie mowie, ale przy tych porownaniach, dla mnie kupno takiego zegarka przestaje tracic sens, zwlaszcza przy braku przeszklonego dekla... Ale to moje prywatne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Cellini są piękne. Giloszowanie na tarczach przypomina mi spotykane w Atlantikach Worldmasterach z lat 50 i 60-tych. Zawsze mi się takie tarcze podobały.

Pytanie do redakcji chronos24.pl - jak są wyceniane nowe modele Cellini? Faktycznie są to ceny Calatravy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W artykule jest napisane od 11k euro.

W bialym zlocie. To nie wydaje sie jakis kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spojrzałem na to pod względem kupna takiego zegarka. Sam nie mam garnitrowca z prawdziwego zdarzenia, a dla mnie przegrywa on z takim np. Lange Saxonia small second, której cena jest nieznacznie wyższa. Jeśli jednak pod przeszklonym deklem krylby się fajnie zdobiony manualny kaliber, to kto wie

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne Rolexy :)

Bardzo mi się podobają...

Szczególnie Dual Time i Date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, "klasyczne", cóż cena od 52000/zł....


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rolex ma MOC!

Jestem zdecydowanie na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Te nowe Cellini też mi się podobają. Jestem tylko ciekawy jak się sprzedają bo jak na razie to AD, przynajmniej w Niemczech, mają jeszcze w magazynach poprzednie Cellini które nie sprzedały się za bardzo. W dodatku tylko ze złota....będzie ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ten Rolex ma MOC!

Jestem zdecydowanie na TAK :)

 

Ja zdecydowanie tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony faktycznie to piękne zegarki są i od razu wpadły mi w oko. Ale z drugiej strony jak się dobrze przyjrzeć, to wiadomej części ciała(przynajmniej mi) nie urywa.

Czy naprawdę tak trudno zrobić w takim zegarku ładnie zdobiony mechanizm i pokazać go przez przeszklony dekielek.

A jeśli już nie, to choć jakoś ładnie zdobiony pełny dekielek zrobić, a tu znów pustynia... :huh:

Pasek- powiedzmy, że na wszystkich zdjęciach może tak wyszedł, ale praktycznie wszędzie błyszczy się jak jakiś chiński smok... ale powiedzmy, że to pierdoła, bo pasek można sobie zmienić,

ale nad klamerką mogliby trochę bardziej się postarać. Jakiś motylek czy cokolwiek- naprawdę można byłoby odrobinę bardziej przyłożyć się... chyba :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Szkoda tylko ze w tym modelu Lange mechanizm też nie jest pokazany za dobrze .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiek, firma Rolex ma pewne przyzwyczajenia - widziałeś Rolka z odkrytym deklem? Co do motylka i paska - w większości zegarki te eleganckie eleganckie z wysokiej półki mają klamerkę zwykłą na trzpień, bo taka jest bardziej klasyczna. Pasek lakierowany też jest zgodny z kanonem.

 

Dla mnie te rolki są świetne, właśnie takiego dekla oczekuję, pasek z klamerką też są takie jakie bym chciał w Rolku, wszystko gra :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual Time wygląda naprawdę interesująco. Tylko ten dekiel... :-( Z drugiej strony dekiel w VC Patrimony Contemporaire z ręcznym naciagiem nie wyglada lepiej.

przy cenie 18,5 tys CHF jednak ma dużą konkurencję ale to ciekawa opcja - podoba mi się tarcza, na której coś sie dzieje. Time - jestem na nie. Date - chyba też na nie, coś mi przeszkadza w tym układzie, gdyby koła z datą było na dole jak w dual Time byłby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.