Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paroraro

Zegarek podobny do Omegi Bondowskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna wchlonelo mnie wasze forum pzez co zaczalem sie mocno interesowac zegarkami, 

 

marzy mi sie ten oto zegarek   http://allegro.pl/omega-seamster-automatic-pofessional-300m-bond-007-i4133374474.html

 

niestety poki co i w najblizszej przyszlosci neibedzie mnie na niego stac....

 

chcialbym jednak cos bardzo podobnego, podroby repliki i innego syfu nie kupie

 

jest szansa aby znalezc cos podobnego designersko zblizonego do dajmy na to 1,2k?

 

dziekuje

pozdrawiam:)

 

dodam jeszcze ze zegarek który obecnie nosze ma rozmiar :44x44x13 mm fajnie by bylo jakby ten byl zblizony, tzn nie przesadnie mniejszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny :) ile on kosztuje i gdzie mozna go dostac? wyglada jednakze na bardzo masywny musialbym zmierzyc:) dzieki bardzo:)

 

jakies propozycje jeszcze dow yboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie polecę coś od czego wg mnie warto zacząć i nie sądzę byś się zawiódł. Zegarek, który sprawia bardzo dużo radości, może się podobać, jest solidny, wg mnie wygląda na więcej niż kosztuje. Seiko skx007


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny :) ile on kosztuje i gdzie mozna go dostac? wyglada jednakze na bardzo masywny musialbym zmierzyc:) dzieki bardzo:)

 

jakies propozycje jeszcze dow yboru?

W Polsce ok 800 pln import ok 450-500 pln + ewentualne koszty.

http://www.60sekund.pl/p1472,zegarek-orient-em75002d6-automatic-big-mako-blue.html

http://www.longislandwatch.com/Orient_CEM75002D_Watch_p/cem75002d.htm

 

Zegarek bardzo , bardzo fajny , za stosunkowo niewielkie pieniądze.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łał w przypadku seiko podobieństwo juz jest spore:) automat? mozna go gdzies "wsklepie" dostac nowego jeszcze?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient i to Seiko to automaty. Też miałem CI polecić Orienta choć nigdy nie miałem. Kiedyś stałem przed podobnym dylematem jak Ty. Też wzorowałem się na Omedze i kupiłem to Seiko i nie zawiodłem się. Co więcej kiedyś mi je ukradli ale kupiłem drugie :)

Najlepiej kupować przez net. Zawsze trochę taniej. Seiko skx007 w sklepie nie dostaniesz. Orienta pewnie tak.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie no to mam od was 2 propozycje i obie sa mega, Breitling tego seiko da sie gdzies w PL kupic? bo googluje juz po necie i tylko ebay widze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spodobał Ci sie Skx 007 to zobacz również Sumo . Drożej ale i zegarek z wyższej półki.

http://watchhubs.com/en/japan-domestic-model/239-seiko-scuba-master-prospex-mens-watch-sbdc003.html

Skx007 bez problemu dostępny w rozsądnych pieniądzach  : http://watchhubs.com/en/diver-s-watches/181-seiko-divers-mens-jubilee-band-skx007k2-skx007.html


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł rozumiem ze watchhubs to zaufany sprzedawca? mozna brac za pobraniem? i kwestia taka ze w linku ktory wrzuciles to 007 ma nieco mneijsz erozmiary niz na innych stronach, na innych ma 44-45 a tu 42  hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

007 nie dostaniesz w żadnym sklepie, nawet na zamówienie. Jedyna droga to zakup przez internet ale nie należy się tego obawiać. Najlepiej wybrać jakiś sprawdzony sklep. Za sumo wiele osób przepada ale on ma już 44 mm średnicy a 007 ma tyle samo co Omega. 

 

Sprostowanie 007 ma 42 mm ale wydaje się nawet odrobine mniejszy, świetnie leży na ręce.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skx 007 nie ma 44 mm , ma 40 mm bazel ( 42 koperta)- mam go obecnie na ręku.

Strona wielokrotnie  polecana na forum ( poszukaj informacji)

Orient Big Mako ma 44 mm , to większy zegarek- mimo wszystko polecałbym bardziej Big Mako , wybór jednak należy do Ciebie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh dobre foto, ładnei sie prezentuje:) szczegolnie na tym tle:D ja wybiore opcje z bransoleta, tzn bylem na 100% zdecydowany ale teraz ten rozmiar mnei troszke zmartwil czy za maly nie bedzie bo mam 44' i jest idealny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się z kimś spotkać kto ma żeby przymierzyć. Też polecam bransoletę.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Big Mako , Skx 007 to mały zegareczek :) ( nadal mam go na ręku :) ) , ale Big Mako to Big Mako , szczególnie w wersji z niebieska tarczą.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Mako albo Orient Ray (choć jest zdecydowanie mniejszy, niecałe 42 mm):

 

DSC0022JP_exnsnqh.JPG

 

Masz spory budżet, różnica jakościowa między Big Mako/SKX007 a Seiko Sumo jest znaczna.

Na pewno warto dopłacić, jeśli przewidujesz taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to seiko tez swietne,  s007 za male, Hugo a ten orient na zdjeciu co wrzuciles to jaki model?

 

bardzo mi pomagacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz większy zegarek to może coś z Orienta M-Force  np:

 

494878d1313632870-orient-m-force-sel0300

pol_pl_Zegarek-Orient-M-Force-Air-Diver-


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

 

najbardziej zbliżony wyglądem do Omegi 300M jest niewątpliwie taki poniżej, tyle że w konfrontacji z zaproponowanymi tu modelami Orienta i Seiko wypada wg mnie słabo (m.in. kwarcowy mechanizm, zbyt daleko idące - jak dla mnie - podobieństwo do Omegi zbliżające się do kopiowania wzoru):

 

img_prod2785_0_o.jpg
 

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Blue Ray - niedrogo i miło.

Na forum jest też trochę uzytkowników "Deep Blue" - w Polsce jest dystrybutor, a produkty na stronie http://www.atomictime.pl/ . Zwróć tylko uwagę na wymiary - zdaje się, że to duże zegarki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez lort
      Na sprzedaż dwa modele Tank Basculante od Cartier
      Basculante to była odpowiedź Cartier na model Reverso od JLC.
      Cartier zaprezentował ten model w 1932 roku. Jednak odmiennie od Reverso miał umożliwić użytkownikowi obrócenie, postawienie na blacie i traktowanie jako zegar biurkowy. Przyznaję, że zdarzało mi się go tak stawiać.
      Obecnie praktycznie każdy Basculante w bardzo dobrym stanie jest poszukiwany na rynku. Poza tym, że jest to świetny i nieoczywisty model, to powodem poszukiwania jest fakt, że został wycofany z oferty Cartier.
      Modele te nie tylko trzymają cenę, ale ich wartość rośnie. Więc jeżeli po jakimś czasie ktoś zdecyduje się na sprzedaż to przy zachowanym dobrym stanie spokojnie odzyska środki lub będzie „na plus”.
      1.      Cartier Basculante Ref. 2386.
      Nie jest to jednak typowy model z rzymskimi indeksami, a rzadko spotykana szara tarcza z cyframi arabskimi.
      Tarcza wpada w czerń, a w zależności od światła widoczna jest na niej faktura.
      Klasyczny niebieski kaboszon osadzony w kopercie.
      Koronka w tym modelu schowana jest i umieszczona na godz. 12.
      Model trafił do mnie w stanie NOS, na deklu jeszcze naklejka.
      Niewiele się zmieniło. Stan oceniam na 9,5.
      Zegarek z pudełkiem, dokumentami, płytą DVD.
      W komplecie z zegarkiem oryginalny stalowy motylek Cartier.
      Nie ma paska, bo oryginalny ze starości i leżenia w szufladzie popękał.
      Ja nosiłem zegarek na perlonie, który dokładam do zestawu.
      Wymiary: 22 x 32 mm
      Manufakturowy mechanizm kwarcowy Cartier
      Model Unisex. Na zdjęciach na moim nadgarstku 17,5 cm.
      Ceny tej referencji z tą tarczą w pełnym zestawie wahają się w okolicy 18-19 k PLN
      Moja cena 15800 PLN
      Odbiór osobisty (Warszawa). Wysyłka możliwa do uzgodnienia z kupującym.
      Zdjęcia makro i nadgarstkowe poniżej
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       
      2.      Cartier Basculante Ref. 2405
      W tym przypadku mówimy już o klasyce Cartier: biała tarcza, rzymskie cyfry, tzw. secret signarure w cyfrze VII, niebieskie wskazówki oraz niebieski kaboszon na godz. 12.
      Duży model uważany już za typowo męski.
      Zegarek w bardzo dobrym stanie, który oceniam na 9.
      Zegarek posiada oryginalny pasek Cartier, oraz oryginalną klamerkę Cartier.
      Wraz z zegarkiem oryginalne czerwone etui podróżne Cartier.
      Model ten jest większy. Jego wymiary: 24 x 35 mm
      Manufakturowy mechanizm kwarcowy Cartier.
      Na zdjęciach na moim nadgarstku 17,5 cm.
      Ceny tej referencji w takim stanie wahają się w okolicy 19-20 k PLN
      Moja cena 16200 PLN
      Odbiór osobisty (Trójmiasto/Warszawa). Wysyłka możliwa do uzgodnienia z kupującym.
      Zdjęcia makro i nadgarstkowe poniżej
       
      Przy sprzedaży oby zegarków w zestawie będzie specjalna cena.
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       

       

       
    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.