Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Te dwa egzemplarze „on tour” kiedy będą wystawiane w Warszawie ;-)

A koronka w 210 nie daje popalić? Jakby 210 miało 42 a 372 - 44 to dla mnie byłby zestaw na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy daje popalić, to pewnie kwestia wyłącznie indywidualna, gdzie poza średnicą nadgarstka liczy się też jego kształt, umiejscowienie kostki, czy zegarek minimalnie się zsuwa czy nie, miejsca zgięcia nadgarstka etc. Gdyby 372 miał 44 mm to pewnie by stanowił 40-50% sprzedaży Pamów ogółem, a tak sprawdzi się jako EDC prędzej przy nadgarstkach >19cm lub jako kolejny w kolekcji na mniejszych.

 

A co do wchodzenia 372 pod mankiet, to wchodzi bez problemu, to tylko kwestia branży i mankietu  :P

 

50dm1398296486.jpg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilku koszulach mam szersze mankiety, to i tam 372 się mieściła. Do sportowej marynarki. Szczyt ekstremizmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójmiasto gorsze nie jest :)

 

 

Może zegarki macie podobne, ale już paski to inna liga :P Jak chcecie to dam namiar na chłopaka z pod Warszawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 210 na zdjęciu powyżej jest oemowy pasek.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Na tych zdjęciach pasek rzeczywiście wygląda na OEM, ale Cengi ma specjalną linię, która jest podobna do OEM.

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Hirsh wyglądający jak OEM wykonany przez „nietaniego” strapmakera...szatański pomysł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Robert ta linia jest tania... nawet bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert ta linia jest tania... nawet bardzo ;)

Tańsza niż Hirsh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

No aż tak, to nie ;) Może źle się wyraziłem, chodziło mi o tanią jak na jego standardy :)

On ma sporo pasków w wyprzedaży, gdzie ceny są nawet na poziomie Hirsh'a... ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Generalnie jego paski nie są warte "katalogowej" ceny ;)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100-120 EUR, gdzie jego flagowe paski to raczej 200-300 EUR

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Filipie :)

Na zdjęciu widać zaginaną na gorąco do boku krawędź więc jest to zlecany gdzieś pasek, nie ręczna produkcja, być może korzysta jakiejś chińskiej fabryki hirscha;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Jak każdy instagarmowy celebryta ;-)

Dokładnie ;)

Mam paski od wszystkich wiodących starpmaker'ów na świecie i najlepsze są od tych mniej znanych ;)

Dlatego dobrze, że mamy na forum naszych specjalistów... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak i gdzie został wyprodukowany oraz czy jest wart swojej ceny. Jedyne co wiem, to że ma 3 lata i jest na nim logo Corrigia, a nie Panerai.  :)


Jak ktoś ma spore doświadczenie z różnymi strapmakerami (jakość skór, trwałość, staranność wykończenia etc.) to może by je opisał i spróbował jakoś sklasyfikować, porównać. Chętnie poczytam uwagi  :)

Żeby nie zrobiło się niezręcznie, to może by pominąć rodzimych rzemieślników w porównaniach (ja znam ich wyroby i sam polecam), co by nie poczuli się wywołani do tablicy, gdyż nie to mam na celu.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak i gdzie został wyprodukowany oraz czy jest wart swojej ceny. Jedyne co wiem, to że ma 3 lata i jest na nim logo Corrigia, a nie Panerai. :)

 

Jak ktoś ma spore doświadczenie z różnymi strapmakerami (jakość skór, trwałość, staranność wykończenia etc.) to może by je opisał i spróbował jakoś sklasyfikować, porównać. Chętnie poczytam uwagi :)

Żeby nie zrobiło się niezręcznie, to może by pominąć rodzimych rzemieślników w porównaniach (ja znam ich wyroby i sam polecam), co by nie poczuli się wywołani do tablicy, gdyż nie to mam na celu.

Ja za miesiąc powinienem wiedzieć jak sobie radzi ten kolega.

 

A jak w końcu ktoś coś ode mnie kupi będę mógł dołożyć kolejnego pama do pudła i uderzam do Pruszkowa:)8b20c1ffc4576cd5bf0a030ff136ebb6.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowa 112:231b508c4344ac02fb049cb5387835d4.jpgd1eefb4a5e9bb8c9e7a697f54a0db1ef.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

002:)7f41785e564071db683fd28ad90d5e9e.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paneristi-fascisti, jak to wygląda na moim bieda nadgarstku? Zdjęcie robione telefonem więc oczywiście powiększa zegarek, ale i tak zajmował 80% powierzchni ...

 

https://i.imgurg]

Moim zdaniem jest ok. Kupuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.