Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hubex

233 przekazany do Jansena. A tymczasem California na ręku. Chyba na razie zostanie.

7d5534cf4a941cd29e5d597d60d3bf40.jpg

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Co najmniej miesiąc.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia . A California- zajepista jak nic !!! Nosić z dumą

A tymczasem....

 

 

post-31778-0-14227700-1566910947_thumb.jpeg

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

233 przekazany do Jansena. A tymczasem California na ręku. Chyba na razie zostanie.

 

 

Byłbym wdzięczny, gdybyś w celach edukacyjnych, opisał jak wygląda szczegółowy cennik naprawy i serwisu.

 

Co do Cali to fajnie widać strukturę tarczy, myślałem, że jest bardziej gładka, a ona przynajmniej na tym zdjęciu wygląda na bardzo matową i chropowatą.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Byłbym wdzięczny, gdybyś w celach edukacyjnych, opisał jak wygląda szczegółowy cennik naprawy i serwisu.

 

Co do Cali to fajnie widać strukturę tarczy, myślałem, że jest bardziej gładka, a ona przynajmniej na tym zdjęciu wygląda na bardzo matową i chropowatą.

Nie ma sprawy.

Co do tarczy, jak w przypadku wielu zegarków, dużo zależy od oświetlenia. W zależności od warunków uwidaczniają się detale, których z perspektywy noszącego zazwyczaj nie widać - np. tarcza nie jest połyskliwa, tylko ma dziwną fakturę, a indeksy to nie nadruk tylko wypełnione lumą wyfrezowane "dołki". Do tego kolor tarczy - ciężki do określenia, ale w żadnym wypadku nie nazwałbym go czarnym - może właśnie ta faktura sprawia że wydaje się ciemnoszary, beżowo-szary, sam już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym czesciej zamieszczasz fotki, tym bardziej mi sie zaczyna podobac ;)

Troche nadal nie moge sie przyzwyczaic do "dziwnych" indeksow podobnie jak do modelu 425... A wlasnie - nie myslales tez moze i o nim? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Czym czesciej zamieszczasz fotki, tym bardziej mi sie zaczyna podobac ;)

Troche nadal nie moge sie przyzwyczaic do "dziwnych" indeksow podobnie jak do modelu 425... A wlasnie - nie myslales tez moze i o nim? :rolleyes:

Oglądałem ten model dzisiaj w Jansen. Ale tylko w gablotce. Koperta, szkło, dekiel - identyczne jak w 424, nawet taki sam pasek chyba ma w zestawie. Jednak tarcza już zupełnie do mnie nie przemawia, choć to kanapka. Wytłoczka z ludzikami na "torpedzie" zwyczajnie mi się nie podoba.

Ale co tam moja opinia - przecież Californię też kupiłem z musu, z myślą o odsprzedaniu po urlopie, a teraz deklaruję że zegar na razie zostaje, bo przekonałem się do niego (prawie 3 tygodnie razem do czegoś zobowiązują ;)). Choć ciągle uważam że jest dla mnie za duży.

Edytowane przez hubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki ci sie nie podobają - no coś ty :-)

post-31778-0-11180000-1566920701_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym czesciej zamieszczasz fotki, tym bardziej mi sie zaczyna podobac ;)

Troche nadal nie moge sie przyzwyczaic do "dziwnych" indeksow podobnie jak do modelu 425... A wlasnie - nie myslales tez moze i o nim? :rolleyes:

 

Oglądałem ten model dzisiaj w Jansen. Ale tylko w gablotce. Koperta, szkło, dekiel - identyczne jak w 424, nawet taki sam pasek chyba ma w zestawie. Jednak tarcza już zupełnie do mnie nie przemawia, choć to kanapka. Wytłoczka z ludzikami na "torpedzie" zwyczajnie mi się nie podoba.

Ale co tam moja opinia - przecież Californię też kupiłem z musu, z myślą o odsprzedaniu po urlopie, a teraz deklaruję że zegar na razie zostaje, bo przekonałem się do niego (prawie 3 tygodnie razem do czegoś zobowiązują ;)). Choć ciągle uważam że jest dla mnie za duży.

 

W Jansenie mają fajną 448 w dobrej cenie jak coś;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ludziki ci sie nie podobają - no coś ty :-)

attachicon.gif43F135B0-C18F-45AC-AFEE-04DBF46A3EA5.jpeg

O patrz! Nawet wskazówki takie same. Gdyby nie tarcza (i ludziki), można byłoby powiedzieć że to bliźniaki

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Przekazano mi wstępną wycenę naprawy 233. Nie zamknę się w 1k eur. Ale do wymiany szkła i pełnego serwisu zażyczyłem sobie dodatkowo wymianę tarczy i polerowanie.

Wychodzi to tak:

1. Wymiana szkła i serwis - 894 eur

2. Wymiana tarczy - 215 eur

3. Polerka - 90 eur

4. Przesyłka z ubezpieczeniem - 380 pln

Czyli 1199 eur + 380 pln.

Za dwa tygodnie ma być do odbioru.

Ten zegarek zostaje ze mną na dłuuuugo zresztą, zawsze miałem taki plan wobec niego. Jest zbyt za***isty by odpuszczać.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim czasie od wysyłki dostałeś wycenę z Monachium?
Mam wrażenie, że Polska jest obsługiwana szybciej, niż Niemcy (berliński dealer mówił o 2-3 miesiącach od wysyłki, do odbioru - mowa o zwykłym serwisie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekazano mi wstępną wycenę naprawy 233. Nie zamknę się w 1k eur. Ale do wymiany szkła i pełnego serwisu zażyczyłem sobie dodatkowo wymianę tarczy i polerowanie.

Wychodzi to tak:

1. Wymiana szkła i serwis - 894 eur

2. Wymiana tarczy - 215 eur

3. Polerka - 90 eur

4. Przesyłka z ubezpieczeniem - 380 pln

Czyli 1199 eur + 380 pln.

Za dwa tygodnie ma być do odbioru.

Ten zegarek zostaje ze mną na dłuuuugo zresztą, zawsze miałem taki plan wobec niego. Jest zbyt za***isty by odpuszczać.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Hubert- a tarczę Ci oddadzą czy zostawiają? W końcu już za nią zapłaciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Hubert- a tarczę Ci oddadzą czy zostawiają? W końcu już za nią zapłaciłeś.

Dobre pytanie. Nie wiem. Podejrzewam że nie. Proponowali jeszcze wymianę paska i klamerki, bo zegarek wysłałem na ulubionym bonetto z noname- ową klamrą. Aż takim gadżeciarzem nie jestem, sam zegar jest wystarczająco spektakularny. I to też były jakieś chore pieniądze - chyba 170 eur za klamrę i nawet nie wiem ile za "stylowy" pasek panerai.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

W jakim czasie od wysyłki dostałeś wycenę z Monachium?

Mam wrażenie, że Polska jest obsługiwana szybciej, niż Niemcy (berliński dealer mówił o 2-3 miesiącach od wysyłki, do odbioru - mowa o zwykłym serwisie).

We wtorek zostawiłem w Jansen. Sam jestem zaskoczony.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zostawiłem w Jansen. Sam jestem zaskoczony.

 

No to mega prędkość - tyle dobrego, z całej tej bolesnej sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim czasie od wysyłki dostałeś wycenę z Monachium?

Mam wrażenie, że Polska jest obsługiwana szybciej, niż Niemcy (berliński dealer mówił o 2-3 miesiącach od wysyłki, do odbioru - mowa o zwykłym serwisie). 

 

Ja nie wierzę w te dwa tygodnie. Powiedzieć mogli, ale mnie to wygląda na pie...e w bambus  <_<

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Obaczym... Nie spieszy mnie się, mam co nosić

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja nie wierzę w te dwa tygodnie. Powiedzieć mogli, ale mnie to wygląda na pie...e w bambus <_<

Też tak uważam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekalem ponad miesiac na przeglad 233... no ale to byla gwarancja a tutaj przeciez pieniazki leca :-D

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekazano mi wstępną wycenę naprawy 233. Nie zamknę się w 1k eur. Ale do wymiany szkła i pełnego serwisu zażyczyłem sobie dodatkowo wymianę tarczy i polerowanie.

Wychodzi to tak:

1. Wymiana szkła i serwis - 894 eur

2. Wymiana tarczy - 215 eur

3. Polerka - 90 eur

4. Przesyłka z ubezpieczeniem - 380 pln

Czyli 1199 eur + 380 pln.

Za dwa tygodnie ma być do odbioru.

Ten zegarek zostaje ze mną na dłuuuugo zresztą, zawsze miałem taki plan wobec niego. Jest zbyt za***isty by odpuszczać.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

 

 

Dziękuję za informacje. Niechaj szybko miną te 2 tygodnie, ile by one nie trwały  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra informacja - spodziewałem się sporo wyższych kosztów, a tu całkiem ludzko.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nie tyle uczciwa co "normalna" jak na serwis. Bez przesady - szkielko i tarcza, to nie mechanizm, wiec 5k pln z przegladem to jest... normalny deal i tyle. Oby tylko dobrze zlozyli/wyregulowali i przeslali bez paprochow na tarczy jak mi kiedys - czego serdecznie zycze Koledze B)

 

A tak przy okazji zapytam ponownie - moze ktos chce sie pozbyc 372 (najlepiej na plexi) - jak tak, to zapraszam na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

A dla mnie nie tyle uczciwa co "normalna" jak na serwis. Bez przesady - szkielko i tarcza, to nie mechanizm, wiec 5k pln z przegladem to jest... normalny deal i tyle. Oby tylko dobrze zlozyli/wyregulowali i przeslali bez paprochow na tarczy jak mi kiedys - czego serdecznie zycze Koledze B)

 

A tak przy okazji zapytam ponownie - moze ktos chce sie pozbyc 372 (najlepiej na plexi) - jak tak, to zapraszam na priv :)

Cena prawie zgodna z początkowymi założeniami.

Reklamowałeś tę usługę serwisową czy dałeś sobie spokój? Dobrze byłoby coś wiedzieć odnośnie procedury reklamacyjnej, gdyby okazało się że coś jest spaprane.

 

 

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.