Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

 

I moim skromnym zdaniem ta tarcza to zamiennik. Proszę zwrócić uwagę na grubość czcionki w nazwie zegarka i porównac z innymi z katalogu - jest zdecydowanie grubsza. Trzymam się opini, że napis " Sdiełano..." lub (jak słusznie zauważył mkoch) "2-czasowyj...." powiniem być. Mam jednego takiego START-a z b. ładną tarczą ale bez napisu i traktuje ją niestety jako ładny zamiennik. Ale może to ja się mylę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Złatoustowskij kieszonkowy. Czy dobrze mi się wydaje, że mostek balansy został z innego wstawiony? Jeśli tal, to czy oryginalny jest do dostania?

post-66653-0-76267400-1547462143_thumb.jpg

post-66653-0-94633600-1547462154_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy spotkał się ktoś z taką tarczą w sportiwnym? Czy to jakiś współczesny wyrób? Biegacz, indeksy arabskie, drobna podziałka i logo jak w szturmańcu - jeszcze nie widziałem

post-88672-0-18529600-1547486848.jpg

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy spotkał się ktoś z taką tarczą w sportiwnym? Czy to jakiś współczesny wyrób? Biegacz, indeksy arabskie, drobna podziałka i logo jak w szturmańcu - jeszcze nie widziałem

Zamiennik z epoki, taka nasza warszawska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Złatoustowskij kieszonkowy. Czy dobrze mi się wydaje, że mostek balansy został z innego wstawiony? Jeśli tal, to czy oryginalny jest do dostania?

Wygląda na to, że ktoś wstawił co miał  - koło balansu powinno być wyważane.

Pasy w Złotoustowskich nie zawsze się schodzą a raczej częściej sie nie schodzą niż schodzą ale przewaznie skierowane sa w tą samą stronę.

Dostać balans można ale lepiej kupić sprawny, oryginalny zegarek  - przy jednej sztuce na pewno wyjdzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik z epoki, taka nasza warszawska.

Dzięki Krzyśku. No właśnie nawet takiego zamiennika nie widziałem. Ale sprawa nie warta zachodu w takim razie


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym nabył taką sztukę do codziennego użytku .

Chcesz namiar? Pisz pw do mnie


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy spotkał się ktoś z taką tarczą w sportiwnym? Czy to jakiś współczesny wyrób? Biegacz, indeksy arabskie, drobna podziałka i logo jak w szturmańcu - jeszcze nie widziałem

Widzialem tez takie pobiedy. Zarowno z kolorowym logo, jak i czarno-bialym jak tutaj. Ciekawe do jakich zegarkow jeszcze podobne wstawiali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginał, co do ceny to nie wyceniamy zegarków. Próbuj jak najtaniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, dzięki za odpowiedź.

Akurat nie widziałem jeszcze takiej rakiety wiec ciężko mi stwierdzić czy to rzadki egzemplarz czy popularna i latwo dostępna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie informacje:

Model to rakieta "lotto" z przełomu. Niby popularna ale z "CCCP" i w dobrym stanie nie trafia się często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info

Raczej nie wezmę bo okazało się że zegarek sie zatrzymuje po chwili a gosc chce stowe i jeszcze nie idzie się z nim dogadać

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Raczej nie wezmę

słusznie! niech się buja :)  ...raket z różnymi pomysłami jest od cholery. Sens zakupu byłby przy dopełnieniu kolekcji z odlotowymi projektami designerów z Petrodworca


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem ostatnio takiego krabika, głównie ze względu na dobrze zachowaną kopertę, koronkę i nieźle zachowaną tarczę. Problem w tym egzemplarzu stanowiły wskazówki. Aktualnie wydaje mi się, że problem rozwiązałem, ale jako że nie uważam się za eksperta poproszę bardziej doświadczonych kolegów o ocenę, czy w z zegarkiem jest już wszystko ok, czy też dalej muszę nad nim popracować? Szkło w zegarku jest nowe.

post-107719-0-93271600-1547924088_thumb.jpg

post-107719-0-02538500-1547924107_thumb.jpg

post-107719-0-47953000-1547924139_thumb.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem ostatnio takiego krabika, głównie ze względu na dobrze zachowaną kopertę, koronkę i nieźle zachowaną tarczę. Problem w tym egzemplarzu stanowiły wskazówki. Aktualnie wydaje mi się, że problem rozwiązałem, ale jako że nie uważam się za eksperta poproszę bardziej doświadczonych kolegów o ocenę, czy w z zegarkiem jest już wszystko ok, czy też dalej muszę nad nim popracować? Szkło w zegarku jest nowe.

Jest idealnie. Świetny zakup.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Kamień z serca mi spadł. Teraz tylko po ubranko dla tego pana i można się cieszyć :D.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Kamień z serca mi spadł. Teraz tylko po ubranko dla tego pana i można się cieszyć :D.

 

Rzeczywiście piękny zakup, gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.