Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2014: Omega De Ville Trésor

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas gdy niekwestionowaną gwiazdą tegorocznych nowości Omegi była reedycja Seamastera 300, niezasłużenie mało uwagi poświęcono innej klasycznej premierze – modelowi Tresor.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich tegorocznych faworytów całego Basel... na żywo przepiękny. Nosiłbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach pewnie nie robi takiego wrażenia swoją prostotą klasycznego stylu. Na pewno zegarek ponadczasowy. Dla mnie osobiście gdybym chciał coś zmienić to jednak sam znaczek omegi byłby złoty. Ja rozumiem, że tego złota jest już dużo ale jednak to dla mnie pewien symbol, a na tej powierzchni tarczy tak nadrukowane logo wygląda jednak jakoś tak.. No chyba że na żywo jednak bardzo dobrze.

 

Z drugiej strony (a propos ponadczasowości) zastanawiam się czy te wszystki etechnologiczne nowinki będą działać równie dobrze za 50, 100 lat tak jak doskonale działąją nawet omegi z lat przedwojennych?

post-31273-0-17893200-1397581377.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakręcanie tego małego cuda, powiedzmy co drugi wieczór, byłoby samą przyjemnością... :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetny jest i tyle.

 

Powiem tak, gdyby był dostępny w stali, a więc pewnie bardziej dostępny mi cenowo - to kto wie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyk w każdym calu. Podoba mi się bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.