Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin Zaborowski

Zegarek do ok. 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tutaj od niedawna i zwracam się z prośbą o pomoc. Zastanwiam się nad zakupem zegarka do 1000 zł. Chciałbym zakupić zegarek automatyczny lub eco drive. Interesuje mnie zegarek o wodoszczelności 100 m do pływania, raczej na branzolecie ewentualnie kauczuk. Podaję trzy przykłady zegerków, które mi się podobają. Bardzo proszę o pomoc, oraz nowe propozycje.

Pozdrawiam

Zegarek SEIKO AUTOMATIC SNZH55K1 Zegarek SEIKO AUTOMATIC SRP191K1

Citizen AP4030-57E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sam wizus to wszystkie wasze propozycje mi się podobają, natomiast co do funkcji jakie posiada zegarek to wydaje mi się, żę druga propozycja qniczynka - Seiko Sportura. Szafirowe szkło, stoper, alarm - bardzo ciekawa propozycja. Mam jeszcze tylko pytanie gdzie można oglądać na żywo zegarki Orient, czy w jakiś sieciówkach w galeriach ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Elite, to automat, Sportura bateryjka. Ale polecam oba :) alarmu czasem używam. Szafir mają oba. Z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź :). Jedyna co mnie troszkę odstrasza w Seiko Sportura to cena bo miała być jak w temacie noi może to że jest kwarcowy. Orient pasuje do tych kryteriów - bardzo fajny automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl o SKX007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl o SKX007

Mój Skx 007 sprawdził sie na pływalni bardzo dobrze , tak jak i Monster. Skx 007 lżejszy i mniejszy ( mniej go czuć na ręku ) ale za to Monster bardziej czytelny.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam ciężki orzech do zgryzienia. W sumie wszystkie zegarki, które poleciliście są ciekawe, pozostaje jechać i przymierzać.Zegarka nie kupię zanim nie przymierze :). Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam ciężki orzech do zgryzienia. W sumie wszystkie zegarki, które poleciliście są ciekawe, pozostaje jechać i przymierzać.Zegarka nie kupię zanim nie przymierze :). Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Zawsze warto przymierzyć zegarek jezeli jest taka okazja ,tylko niestety nie zawsze jest taka możliwość.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że w moim oriencie bransa jest od limitowanej wersji Orient Sti 2010 Limited Edition WV0081FD :) maja tą samą kopertę, która bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj zakupiłem zegarek, po przymierzaniu zecydowałem się na Citizen AP4030-57E.  Wybierałem również pomiędzie bardzo podobnym citizenem tytanowym ale uznałem że zegarek musi być czuć na ręku. Sam zegarek posiada funkcje takie jakie chciałem a więc: wodoszczelność 100 m, eco drive, datownik. Koperta jest spora 44 mm w zupełności wystarcza jak na moją ręke. Wiadomo że póki co jestem zadowolony, zobaczymy jak będzie po jakimś czasie. Następnym wyborem wyborem napewno będzie automat.

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pierwszy post na forum także witam Wszystkich.

 

Mam spory dylemat na temat wyboru piewszego zegarka. Forum czytam, ale postanowiłem jeszcze zapytać co Wy uważacie na temat tych zegarków.

 

1. Orient FFD0F003W0 http://allegro.pl/meski-zegarek-orient-automat-ffd0f003w0-na-prezent-i4178279402.html

2. Laco http://zegarki24.net/Laco-Augsburg-861688-Automatik jak to jest z głośnym werkiem miyota w tym zegarku?

3. Gerlach http://gerlach.org.pl/dywizjon_303.html. jak uszeregować jakość Gerlacha względem powyższych.

 

Sądząc po powyższych zegarkach szukam czegoś co jest/co ma:

- automat,

- szafirowe szkiełko,

- centralną sekundę

- cena zegarka nie przekracza powyższych.

- średnia ze względu na mały nadgarstek to chyba max. te 42 mm

 

Wiem, że to są budżetowce, ale który z nich ma teoretycznie przynajmniej najlepszy mechanizm? Ja w temacie zegarków niestety nie wiem jeszcze za wiele także liczę na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak go zobaczyłem to już nie miałem dylematu ;) orient jako jedyny ma manufakturowy werk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.