Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Seiko SKX781 Orange Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że moje stare wątki wcięło więc muszę zakładać nowe dla poszczególnych zegarków. Tym razem diver, którego uwielbiam. :)

 

1.

seiko_monster2014-1.jpg

 

2.

seiko_monster2014-2.jpg

 

3.

seiko_monster2014-3.jpg

 

4.

seiko_monster2014-4.jpg

 

5.

seiko_monster2014-5.jpg

 

6.

seiko_monster2014-6.jpg

 

7.

seiko_monster2014-7.jpg

 

8.

seiko_monster2014-8.jpg

 

9.

seiko_monster2014-9.jpg

 

10.

seiko_monster2014-10.jpg

 

11.

seiko_monster2014-11.jpg

 

12.

seiko_monster2014-12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre zdjęcia , rewelacyjnego zegarka.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są po prostu niesamowite!


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyłączyć się do zdania Kolegów- piękne zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia :) zegarka do którego się już parę razy przymierzałem.

Kiedyś pewnie kupię.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia, a sam zegarek, koniecznie pomarańczowy, to jedna z wyższych pozycji na mojej wishliście  :D


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w rzeczywistości pomarańcz tarczy nie jest aż tak wyrazisty. Ciekawe czy autor zdjęć podzieli moje zdanie o  tym, że OM bardzo zgrabnie wychodzi na zdjęciach i należy do grupy zegarków, które stosunkowo łatwo sfotografować. Oczywiście nic nie ujmując powyższym zdjęciom - są super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słowo :)

 

 

Świetne zdjęcia :) zegarka do którego się już parę razy przymierzałem.

Kiedyś pewnie kupię.

Zdecydowanie polecam - szczególnie właśnie tą starszą wersję z prostokątnymi a nie trójkątnymi indeksami i jak już zostało zauważone - raczej w pomarańczowej wersji. Miałem czarną kiedyś i nie przypadła mi do gustu tak jak pomarańczowa :)

 

 

Szkoda, że w rzeczywistości pomarańcz tarczy nie jest aż tak wyrazisty. Ciekawe czy autor zdjęć podzieli moje zdanie o  tym, że OM bardzo zgrabnie wychodzi na zdjęciach i należy do grupy zegarków, które stosunkowo łatwo sfotografować. Oczywiście nic nie ujmując powyższym zdjęciom - są super!

Tzn nie wiem - u mnie tam pomarańcz jest OK w rzeczywistości. Jak świeci słońce to jest naprawdę mocno pomarańczowy, ale i w pochmurne dni jest moim zdaniem ok, a wiadomo, że jak jest pochmurno to każdy kolor jest mniej intensywny. Czy jest go łatwo sfotografować? Nie wiem - może i tak. Na pewno łatwiej go sfotografować przez jego "luźny" charakter dzięki czemu dobór scenerii nie jest tak problematyczny jak w przypadku np SARB'a którego niedawno też wrzucałem do galerii. SARB przez swój bardziej elegancki (ale nie do przesady) charakter jednak nie pasuje np do takiej scenerii jak powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW :o

 

Zdjecia po prostu wywalaja z kapci. Zegarek fajny, wiem bo mam :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia - dobrze się ogląda ;) Zegarek też niczego sobie - wiem bo mam :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia same zachęcają do kupna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster zacny zegar, a foty wywalaja z kapci mozesz wkleic jakas bez obróbki dla porównania?

Z zegarkami ostatnio sie tak robi jak z babkami na okladkach fotki ladniejsze od realiów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zdjęcia bez obróbki różnią się bo muszą, ale nie jest to jakaś diametralna różnica - dawno temu nauczyłem się, że dobre zdjęcie to przedewszystkim dobry materiał wyjściowy, a dopiero później dobra obróbka. Niestety rzeczywistość jest inna niż wiele osób ją postrzega tzn że "Photoshop może wszystko" - zdjęcie zepsute na etapie robienia jest już nie do uratowania żadnym programem tak aby było dobre - można je uratować aby jakoś tam uzuepłniało set, ale nigdy to już nie będzie zdjęcie które można pokazać "solo" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Takie tam z dzisiaj aby odświeżyć super foty Mariusz888   ;) .

1.jpg2.jpg3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia i obiekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz - dzięki :) Widzę, że OM wciąż na fali - osobiście muszę przyznać, że mam pewną słabość do tego zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już w końcu komplet jedynych słusznych ;) wersji Monstera, czyli te pierwsze: czarny i pomarańczka. Miałem chwilę nowego Monstera Orange, ale poszedł w dobre ręce. Nie powiem, bardzo ciekawy, zadziorne indeksy,  fajne ryflowanie koronki, stopsekunda... Jednak wybrałem pierwszą wersję. Nowego może w przyszłości sobie zapodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Miałem SKX779 / SRP309 / SRP313, moim zdaniem pierwszy SKX779 jest najlepszy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Co prawda w tej chwili nie mam żadnego monstera przez moje ADHD zegarkowe ale w tym zegarku jest coś wyjątkowego  :)

Miałem zarówno stare jak i nowe wersje i wszystkie polecam  :)

Ostatnio miałem taką parkę:

3.jpgNa pewno do niego wrócę i wtedy postaram się już go zostawić na zawsze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.