Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chris99

Casio edifice EFX-500SP-1AV Gold Label

Rekomendowane odpowiedzi

w związku z bardzo licznymi podróbkami tejże firmy proszę forumowiczów o pomoc w rozpoznaniu oryginalności tegoż zegarka z ogłoszenia , ja tylko widzę ,że datomierz jest innego koloru ale nie wiem czy może nie ma kilka kolorystycznych modeli . Sprzedawca ma również inne zegarki na sprzedaż co mnie kieruje bardziej w strone podróbek jak słyszę słowo Armanii ;) . Z góry dziękuję za spostrzeżenia i rady , pozdrawiam Krzysiek

 

http://olx.pl/oferta/zegarek-casioefx-500sp-1av-gold-label-edycja-limitowana-CID87-ID5lQF1.html#a3008f4f81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ordynarna podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy  , tak własnie podejrzewałem , kolejny zegarek juz sam rozgryzłem (chyba ;)  ) , mianowicie ten oto 

 

http://allegro.pl/casio-edifince-ef-550rbsp-1a-redbull-f1-edition-i4159182914.html?source=mlt  ,

 

rozpoznałem inne kolory wskazówek ,minutnika obwódka jak i ttych mniejszych wskazówek oraz ich obwódek są czarne a na zdjęciu wyzej są białe , więc to tez raczej podróbka .

Poczytałem sobie dziś to forum 4 godziny i muszę przyznać ze coś się dzięki Wam drodzy forumowicze nauczyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałeś aż tak dokładnie się wpatrywać, bo już samo pudełko jest nie takie jak powinno być. Zresztą w przypadku EF-550RBSP sprawa jest wyjątkowo prosta, bo sama nazwa modelu wszystko wyjaśnia i można obejść się nawet bez zdjęć. Każda oferta tego modelu na allegro to podróba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven dzięki za podpowiedzi , niestety zarówno jeden jak i drugi sprzedawca twierdzą ze są to oryginały ,poniżej ich odpowiedzi , już nie dziwi mnie wymyślanie historii tych zegarków jaką to one drogę przeszły z usa czy tez z fabryki z Chin :P  :

CasioEFX-500SP-1AV-GOLD LABEL

Witam,

zegarek ten był indywidualnie sprowadzony z Chin, (gdzie jest produkowany) poza oficjalnym dystrybutorem "ZIBI",i stąd tak niska jego cena. Został właśnie sprzedany.

 

no i drugi RedBull EF-550RBSP

Witam.
Zegarek pochodzi z USA z likwidowanego sklepu, w Polsce te zegarki są sprawdzane pod względem oryginalności przez zegarmistrza współpracującego z firmą , która w Polsce jest jedynym dystrybutorem zegarków Casio. Wszystkie zegarki, które sprzedaję pod oryginalną nazwą, takie są, jak jest coś nie tak, nie używam nazwy oryginalnej - tak jest np. z zegarkiem g 7900 z mojej aukcji. 
Zegarków EF-550RBSP-1A sprzedałem w tym roku ok. 10, proszę sprawdzić w komentarzach.
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak pewny swego, to ciekawe dlaczego zabrakło mu odwagi, by w opisie zegarka potwierdzić jego rzekomą oryginalność... ;) Już nawet nie śmieszni, ale żałośni są ci ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.