Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sativer

RUBICON RNCC56 Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Mój temat dotyczy zakupu zegarka  RUBICON RNCC56 . Mianowicie zależy mi na opini produktu. Czy ktoś z Was posiada taki zegarek i co może mi o nim powiedzieć. Jest to mój pierwszy zakup zegarka. Nie ukrywam jeśli miał bym go kupić to był by to tylko i wyłącznie ten model w przeciwnym razie kiedy wasze opinie były by negatywne jestem w stanie nie kupować kompletnie nic. Bardzo proszę o szczere i w miarę kompetentne opinie. W przypadku kiedy nikt z was nie będzie mógł się wypowiedzieć na temat tego modelu to proszę o opinie na temat firmy Rubicon. Z góry dziękuję za informacje, pozdrawiam

 

A tutaj podaję link do konkretnej aukcji na allegro http://allegro.pl/meski-zegarek-rubicon-rncc56-extra-chronograf-i4128502209.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio sobie kup, będziesz miał podobne, ceny zbliżone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.