Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotr941

Pasek od Casio BEM-116L-1AVEF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dwa dni temu kupiłem na stronie swiss.com zegarek Casio BEM-116L-1AVEF.  W informacji o produkcie przeczytałem, że pasek został wykonany ze skóry cielęcej i jest bardzo trwały. Jednak po dwóch dniach normalnego użytkowania pasek nieco się zniekształcił, do tego wyraźnie czuję, że zgina się w miejscu gdzie się zapina. 

Stąd moje pytanie jak szybko będę musiał szybko zainwestować w nowy pasek ? Jaki i za ile ?

 

 

Pozdrawiam,

Piotr

post-71266-0-42107000-1397923546_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmowe paski Casio nie słyną ze swej jakości (zresztą nie tylko tej marki to dotyczy), ale bez problemów możesz założyć dowolny pasek o odpowiedniej szerokości - znajdziesz tego mnóstwo np. na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra cielęca jest miękka, więc takie odkształcenie to nic nadzwyczajnego. Takie rzeczy to norma nawet w droższych paskach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.