Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nsmarcin

Seiko SSB097P1 a mały nadgarstek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar kupić ten właśnie zegarek ale moje obawy budzi pasek. Konkretnie chodzi o to, że mój nadgarstek ma zaledwie 16cm w związku z tym uważam, że pewnie ten fabryczny będzie o wiele za duży, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji o długości paska. Może ktoś z Was ma ten zegarek lub inny o podobnych wymiarach i może powiedzieć jak sprawa wygląda. Przy okazji myślicie, że zegarek w ogóle nie będzie zbyt duży? Obecnie mam SNZH63K1 i leży dobrze, tylko jest na bransolecie.

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz info o długości paska (19cm): http://zegarki.worldtrade24.pl/zegarek-meski-seiko-ssb097p1-chronograf-tachymetr-p-3932.html

Nie rozumiem, czemu miałby być "za mały" (chyba jednak: za długi na Twój nadgarstek)? Najwyżej zrobisz dodatkową dziurkę i po kłopocie :)

Aha, pamiętaj, że długość paska nie uwzględnia koperty (to chyba nawet logiczne), więc w sumie będziesz miał dwadzieścia kilka centów i na pewno Twój nadgarstek obejmie :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodziło o za duży pasek, już poprawione. Sprzedawca napisał, że pasek ma 20cm, a cały zegarek 24cm. Tak czy inaczej już zamówiłem zegarek. Przecież w końcu pasek to wymienna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodziło o za duży pasek, już poprawione. Sprzedawca napisał, że pasek ma 20cm, a cały zegarek 24cm. Tak czy inaczej już zamówiłem zegarek. Przecież w końcu pasek to wymienna rzecz.

Kupiłeś ?  Mozesz cos napisac więcej o tym zegarku ? W sieci nie zawiele informacji .

Tez chcę kupic ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem zegarek. Z czystym sumieniem mogę polecić. Jestem bardzo niezdecydowany i zastanawiałem się jeszcze nad wersją z jasną tarczą i brązowym paskiem no ale dwóch takich samych nie kuipię ;) Co do moich obaw o pasek to były one zupełnie bezpodstawne. Pasek ma tyle dziurek i jest na tyle elastyczny, że można go nawet dziecku na komunię kupić. Sam zegarek na moim nadgarstku leży tak, iż końcówki uszu prawie równają się z nadgarstkiem więc dla mnie jest ok, chociaż myślę, że większy już by źle wyglądał. To narazie tyle z takich ogólnych rzeczy. Jak coś to pytajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.