Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nekja

Aviator sprzedawany na pokładzie linii enter air

Rekomendowane odpowiedzi

  Witam lecąc ostatnio liniami Enter air spotkałem się z taką ofertą (zegarki chyba dostępne tylko na pokładach samolotów tej linii) niecałe 500 zł za chrono to chyba niezła oferta, niestety ciężko dowiedzieć się coś więcej o tym modelu, co sądzicie?  

szczegóły na  http://admin.enterair.com.pl/dir_upload/site/files/DUTY.pdf

 

dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby pokład samolotu był dobrym miejscem do kupowania zegarków.

Za 500 dostaniesz chrono Seiko więc tyle samo za no name to wg mnie średnia oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten zegar u znajomego. Tragedii nie ma ale imo cena przesadzona. Na pewno nie jest to okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby pokład samolotu był dobrym miejscem do kupowania zegarków.

Za 500 dostaniesz chrono Seiko więc tyle samo za no name to wg mnie średnia oferta.

Popieram , lepiej kupic Seiko .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pokład samolotu jest tak dobrym miejscem jak każde inne w którym możesz legalnie kupić różne przedmioty codziennego użytku. Kwestia tych przedmiotów i ich ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, opis w katalogu nie wiele mówi a stewardessy nic więcej nie potrafiły powiedzieć prócz tego, że zegarki tej firmy są niezwykle rzadkie i na lądzie kosztują grubo ponad 1000 zł :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, opis w katalogu nie wiele mówi a stewardessy nic więcej nie potrafiły powiedzieć prócz tego, że zegarki tej firmy są niezwykle rzadkie i na lądzie kosztują grubo ponad 1000 zł :)

 

Jak stewardessa tak mówi , to nic tylko brać :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram , lepiej kupic Seiko .

Daj namiar na mechaniczne Seiko z Chrono za 600złych z okładem, :P mimo ze w tym inge siedzi chinczyk jakis to za te cene nie ma dramatu, a w Aviatorze jest duze prawdopodobieństwo że siedzi Seiko. jak się podoba to bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj namiar na mechaniczne Seiko z Chrono za 600złych z okładem, :P mimo ze w tym inge siedzi chinczyk jakis to za te cene nie ma dramatu, a w Aviatorze jest duze prawdopodobieństwo że siedzi Seiko. jak się podoba to bierz.

Aviator (Aviator AVW8974G76) z tematu Kolegi Nekja jest zegarkiem kwarcowym. Kolega nie pytał o Ingresolla.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aviator (Aviator AVW8974G76) z tematu Kolegi Nekja jest zegarkiem kwarcowym. Kolega nie pytał o Ingresolla.

Wiem, to był żart, bo nówke Seiko chrono w automacie za niecałe 7 stów to kupiłbym, Ty pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.