Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość piotrloren

Podświetlenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

ale momencik..po co moderator?

ja tez uwazam ze oswietlenie diodowe jest ladniejsze ale nie troszke nie praktyczne i tu autora rozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Chodziło mi o sposób pisania przez autora i jego logikę podobną do ów przytoczonego poprzednika  :)

A moderatorzy musieli wkroczyć bo owa debata przeistoczyła się w obopólne uszczypliwości.

Temat zmierza do podobnej sytuacji. Zaraz zrobią się tu wpisy "jak z onetu"  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

a to co innego..widocznie nie mialem okazji poczytac uszczypliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja zeszła juz totalnie na "widzimisię" kolegi X kontra kolegi Y CO?? To, że X zadaje proste pytanie, a Y na nie nie potrafi/nie chce prosto odpowiedzieć to jest "dyskusja o widzimisię" ?????????

 

Nie pytam nikogo czy mu się podoba czy nie, czyli nie pytam o "widzimisię"...kurde ludzie. Czy wy wogóle czytacie co tam w kółko jest pisane :?

 

Seven, hop hop :) Jedno proste pytanie i prosta odpowiedzieć i będzie PO WSZYSTKIM.

Macie bez inwektyw i bez zbędnego pitolenia. Tak jak byśmy zaczynali od początku. Proste pytanie i teraz pokażcie jak prosto odpowiadacie i nie ma pitolenie itd.

 

Czy faktem jest, że w wyniku działania oświetlania, wieczorem zmniejszają się "możliwości", funkcjonalność w stosunku do możliwości za dnia tego modelu?

 

Seven ? tomaliusz ?

 

Ludzie jak was Pani w szkole pytała, że w końcu odpowiadaliście na jej pytania ?

 

No pokażcie, że potraficie to skończyć po ludzku...ILE JESZCZE MAM PYTAĆ ŻEBY DOSTAĆ PROSTĄ ODPOWIEDŹ ?  Czego się tak tego do cholery boicie ? Czemu do cholery od kilku dni tracę swój i wasz czas na takie proste! logiczne! pytanie! I jest wciąż problem ?! Dlaczego wszystkie różne bzdury tylko nie odpowiedź na proste pytanie ?

DLACZEGO JEST U WAS TAKI BÓL W ZWIĄZKU Z TYM PYTANIEM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, napiszę po raz trzeci: DFTT

Panie, to może po raz pierwszy odpowiesz na proste pytanie ??

 

Zapomniałeś ? Nie przeczytałeś ? Nie rozumiesz ? Nie chcesz ?

To dla przypomnienia - skup się na tym.

 

Czy faktem jest, że w wyniku działania oświetlania, wieczorem zmniejszają się "możliwości", funkcjonalność w stosunku do możliwości za dnia tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja p...tolę :D :D

 

DLACZEGO JEST U WAS TAKI BÓL W ZWIĄZKU Z TYM PYTANIEM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem sklepie, dla ogarnięcia czy może faktycznie to ja jestem w jakimś innym świecie — pokazałem zegarek kilku ludziom z ulicy i zadałem to samo pytanie :) To, że odpowiedzieli jakoś was .. "odblokuje" ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Gość piotrloren
      Przez Gość piotrloren
      Moje kolejne pytanie.mam od paru lat gw-m5600 i ryśka.producent zaleca co 2 czy 3 lata wymiane uszczelek.czy to faktycznie konieczne?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.