Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

zegarkiipiora.com: Rolex Oyster Perpetual Milgauss

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wiem, że targi się zakończyły, ale nadrabiam zaległości, a o tym modelu nie było za wiele :)

 

Temat tegorocznych nowości zaprezentowanych przez markę Rolex, chciałbym rozpocząć od zegarka, który na mnie osobiście zrobił największe wrażenie, a mianowicie od nowej wersji modelu Milgauss.

 

http://zegarkiipiora.com/2014/04/23/rolex-oyster-perpetual-milgauss/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest super o Rolexie nigdy za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najładniejszych Rolków, jakie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny kolor tarczy . Jedyny minus dla mnie to brak daty.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktyczne, brak daty mi osobiście również doskwiera. Ale poza tym zegarek ekstra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najładniejszych Rolków, jakie widziałem.

Też tak uważam, chociaż tego najnowszego jeszcze nie widziałem.


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że targi się zakończyły, ale nadrabiam zaległości, a o tym modelu nie było za wiele :)

 

Temat tegorocznych nowości zaprezentowanych przez markę Rolex, chciałbym rozpocząć od zegarka, który na mnie osobiście zrobił największe wrażenie, a mianowicie od nowej wersji modelu Milgauss.

 

http://zegarkiipiora.com/2014/04/23/rolex-oyster-perpetual-milgauss/

Widziałeś na żywo, czy zrobił największe wrażenie na zdjęciach?

Ja chętnie zobaczyłbym na żywo, bo na zdjęciach piękny, ale jak sobie pomyślę jak może wyglądać zielony szafir w połączeniu z niebieską tarczą to dla mnie Rolex wywalił jedną z większych porażek.

Mam nadzieję, że się mylę, bo sam niebieski cyferblat i pomarańczowe wskazówki to świetna kombinacja, ale zielony szafir do tego to już przegięcie pały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na razie jest to kwestia wrażeń na podstawie foto. Wg mnie te kolory powinny komponować się dobrze - w końcu są blisko siebie na polecie kolorów i generalnie jako takie powinny pasować. Wg mnie jest znacznie bardziej świeżo niż w poprzedniej wersji gdzie była czarna tarcza. Ten niebieski jest mniej oficjlany niż czerń, i wg mnie to wyszło na dobre temu zegarkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem chciałbym żeby faktycznie efekt był świetny, ale coś czuję, że zwykły szafir by tu lepiej pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że to jeden z tych Rolków które kompletnie do mnie nie trafiają :)

 

Natomiast fajnie, że mamy kolejny portal poruszający tematykę zegarków! 

O ile dawniej w tym temacie nie było co czytać w ojczystym języku to teraz można wybierać kogo czytamy - powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.