Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek87

Prezentowy Casio Nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca mnie zrozumiałeś. Nie porównujmy czasy komunijne, bo to wtedy dla dzieciaka czas chwalenia się, z okresem, w którym człowiek kupuje świadomie, przynajmniej teoretycznie. ;)

 

Nie wiem co to znaczy, że zegarek ma się prezentować. Zegarek ma nie rzucać się w oczy. Jeśli ktoś kupuje zegarek nie dla swoich, a dla czyichś oczu, to dla mnie zawsze będzie pozerem. I tyle.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim samochodem jeździsz?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Subaru Outbacka pierwszej lub drugiej generacji (1995-2004) 

Jeśli zgadłem, nagrodę proszę przesłać pocztą. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Audi/BMW lub coś z odrobiną "prestiżu", jeśli jednak Dacia, to stawiam piwo.

 

"zmieniają się tylko zabawki..."

Więc odrobinę wyrozumiałości dla 14latka :-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

@AndrzejMick może założysz temat: "Podforum anty miłośników zegarków casio g-shock !"  :P

Każdy nosi co lubi i tyle opinii co użytkowników  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Audi/BMW lub coś z odrobiną "prestiżu", jeśli jednak Dacia, to stawiam piwo.

 

Nie mam w ogóle samochodu. Roweru, motoru też. :D

 

Tomaliusz, ja G-shocki uwielbiam. W końcu coś to znaczy, że po ponad 5 latach praktyki i dokładnie setki (policzyłem ostatnio) posiadanych zegarków, stwierdziłem, że G-shock dla mnie to jest to. Mnie cały czas chodzi o to (i powtarzam to stale), że trzeba mieć świadomość, iż dzisiejsze G-shocki mają niewiele wspólnego z pierwowzorem. Niezrozumiała jest dla mnie decyzja Casio, żeby pójść w stronę modowych zegarków, ale jest jak jest. Jeśli więc ktoś chce kupić G-shocka dla tych cech, które przyświecały powstaniu tego rodzaju zegarka, to jw. pisałem. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

:rolleyes:  A masz!!!  :D  :P  ;)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano współczuję. :P

 

Tak przy okazji znalazłem zdjęcie porównawcze, na którym widać, że Rysiek jest mniejszy od GF-1000 i to dość znacznie. A Froga nosi mi się znacznie wygodniej. Czary? :D


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

To niemożliwe  :huh:. Zdjęcia przekłamują. Zobacz moje zdjęcie:

okxx.jpg

Wiadomo że KING jest sporo większy od DW ale nie aż tak jak tu widać  :ph34r:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.