Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cadi

Duży, na bransolecie, do 30'000pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam dylemat...
Chciałem kupić Rolexa Submarinera lub GMT II ale rozmiar 40mm trochę mnie odstrasza - boję się że na moim 21cm nadgarstku będzie wyglądać jak Perfect z kiosku...

I teraz chodzi mi po głowie Sea Dweller Deepsea, jest trochę większy. Muszę wybrać się do Katowic to przymierzę wszystkie 3 i zobaczę co, jak leży.

Natomiast w między czasie, może ktoś coś podsunie abym mógł mieć jeszcze większy dylemat ? :)

Mam w tej chwili Breitlinga Superocean Heritage 46mm i wielkościowo jest w porządku. Większego chyba już zbytnio bym nie chciał :)
Zegarek ma być na bransolecie, w rozmiarze ok. 46mm, może być z chronografem - ale nie koniecznie, natomiast koniecznie z datą.

 

Anybody ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj sie Irka jak wyglada Sub na jego( podobnym badz wiekszym) nadgarstku ewentualnie Carlito.

DS to straszny grubas ale jesli to Tobie nie przeszkadza i lubisz duze zegary to roznica miedzy Subem bedzie znaczaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży, perfekcyjnie wykonany, niebanalny i rzadko spotykany - mogę polecić z czystym sumieniem ;)

 

10212158754771925119.jpg


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z Zenithów El Primero, Stratos, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś zegary do nurkowania, lecz nie piszesz że to wymóg - może Navitimer do kompletu z SOH.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Rolexów ewentualnie jeszcze odrobinę wiekszy od GMT II jest Datejust II, przy gabarytach ok 46mm rzadko montują bransolety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie muszę DS zobaczyć na żywo, na ręce najlepiej swojej ;)

nicon - Omega mi się kiedyś podobała, ale teraz jakoś już do mnie nie przemawia..
 

karol1302 -  możesz podać REF tego Perreleta ? Ładnie wygląda ;) tylko że nie mogłem go na ich stronie namierzyć :)

 

Ender - Schaumburgi są bardzo fajne :) Mam apetyt na GT One PVD już od pewnego czasu...
 

msokol19 - Jakiś czas temu przymierzałem się do jednego Stratosa i dziękuję że mi przypomniałeś o nich :) Muszę odświeżyć pamięć i zapoznać się z ofertą :)

 

Kosma - Akuratnie Navitimer od Breitlinga mi się nie podoba, zawsze już będę go kojarzył z jednym turystą z którym miałem nieprzyjemność wracać z wczasów w Azji :) Ubrany w "gustowne" podróbki z "Navitimerem" na ręce :)

Watch Concept - Zbyt delikatny Datejust II jak dla mnie. Chyba nie pasowałby do mojej osoby ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, o rozmiar Rolka bym się nie martwił, leży naprawde dobrze na mniejszych jak i tych większych nadgarstkach. Oczywiście musisz najpierw przymierzyć i sam stwierdzić, czy się dobrze czujesz z taką średnicą. Mamy podobne wielkościowo nadgarstki i ja np. absolutnie nie uważam, że 40mm to za mało, moim zdaniem jest to idealny rozmiar. Pytaj o co chcesz na pw.

 

Pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.