Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kropa1000

Zegarek do 700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka propozycji i od razu chcę napisać że nie interesują mni eopinie w stylu ten zegrak mi się nie podoba lub nie jest w moim guście, mnie się podoba a to jest ważne. Interesuje mnie zegarek na pasku, tarcza sam nie wiem jasna lub ciemna. Możecie podać kilka przykładów jeszcze. Ale ważne jest to który z tych zegarków będzie najlepszy. Obw. nadgarstka to 17 cm ( lecz reszta ręki nieco większa więc nie chcę małej tarczy)  A więc tak pierwszy to:

 

- Orient FDB08005W0/FDB08004B0 

 

PC108048.JPG3295013683-1317932124.jpg

 

- FESTINA F6821/5

 

FESTINA-F6821-5.jpg

 

- Casio EFR520L 

 

efr-520l-1avdf_02_2.jpg

 

Ale jest jeszcze jeden model na bransolecie który mi się podoba(bardzo podoba):

 

- ARMANI AR5905 ( jeśli znacie coś innych marek ale podobnych do Armaniego to wybór dla mnie jest oczywisty (Matowa czarna bransoleta) 

 

ar5905-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orient lub casio, z podanych przez Ciebie propozycji, armani to chinski badziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orient i casio, festina od bidy ale ma czarna koperte i szybko bedzie podrapana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpowiadałby Ci zegarek o prostym, klasycznym stylu, bez żadnych dodatków, ale za to uniwersalny, to w założonej przez Ciebie kwocie możesz upatrzeć jakiegoś porządnego szwajcara np. Tissot czy Certina. Zyskasz w ten sposób naprawdę wysoką jakość za tą cenę. Jeżeli natomiast chcesz aby zegarek wyglądał efektownie, miał chronograf itp. to może coś z japończyków. Bardzo ładne tego typu zegarki ma Lorus, i niedrogo, w przedziale 300- 350zł. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co przedstawiłes to Orient.

Zobacz jeszcze ofertę Seiko .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie zawsze wywód - Armani to chiński badziew... A ilu z was miało ten zegarek w ręku aby to ocenić? Tak żartobliwie w niedzielny poranek ;) . Co do zegarków - orient to bardzo dobry kierunek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał tylko do recenzji, dawno nie ma :) Kup coś z Orienta, Casio, Seiko tak jak koledzy powyżej pisali.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie zawsze wywód - Armani to chiński badziew... A ilu z was miało ten zegarek w ręku aby to ocenić? Tak żartobliwie w niedzielny poranek ;) . Co do zegarków - orient to bardzo dobry kierunek :)

nie mialem armaniego, powtarzam tylko zaslyszane opinie innych, na zlosc firmie, coby czasem ktos nie kupil tego porzadnego czasomierza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lincoln Six Echo
      Fajny field watch (czy jak tam) singapurskiego mikrobrandu RZE.
       
      Cena sklepowa: 2900 zł.
      Cena tutaj: 2000 zł.
      Wysyłka ubezpieczonym InPost: gratis.
       
      W komplecie bransoleta tytanowa i pasek firmowy RZE. 
       
       
      RZE: Resolute C3 Lume
       
      Resolute to ultrawytrzymały i lekki tytanowy zegarek terenowy, który zniesie codzienne wyzwania, stworzony dla odkrywcy.
       
      SPECYFIKACJA:
       
      Wymiary:
      - średnica bez koronki: 40mm
      - grubość koperty: 10,5mm
      - długość od ucha do ucha (L2L): 46mm
      - szerokość w uszach: 20mm (zwężenie do 16mm przy zapięciu).
       
      Pozostałe dane:
      - koperta z tytanu z powłoką Ultrahex
      - mechanizm Miyota Premium 90S5
      - wodoszczelność: 100m
      - zakręcana koronka z logo marki
      - Swiss Superluminova
      - nakładane indeksy
      - tarcza o teksturze piasku
      - szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką Super-AR
      - tytanowa bransoleta z powłoką Ultrahex i stalowym zapięciem z powłoką tytanową.
       
      Zegarek objęty realizowaną w Polsce, 36-miesięczną gwarancją.
       
      Zapraszam. 
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       

       
       
       
    • Przez Francua
    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.